24 czerwca 2026, 10:11:14 - dwieladek
Marcin Flis w Wiśle Płock
Marcin Flis został nowym zawodnikiem Wisły Płock, z którą podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2028 roku.
32-letni obrońca w ubiegłym sezonie rozegrał 29 spotkań i strzelił dziesięć bramek w Betclic I lidze w Pogoni Siedlce.
|
źródło: Wisła Płock



Fan - 24 czerwca 2026, 10:29:07 - *.jmdi.pl
Bardzo słaba runda wiosenna w Siedlcach. Dużo błędów w defensywie , które skutkowały stratami bramek. To nie jest zawodnik obecnie na ekstraklasę.

antyupa - 24 czerwca 2026, 10:35:32 - *.internet.jettel.pl
pierwszy spadkowicz znany

1974 - 24 czerwca 2026, 10:39:04 - *.dynamic-2-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Po rundzie jesiennej powrót do Siedlec na wypożyczenie.

Pogonista - 24 czerwca 2026, 11:07:25 - *.siedlce.domtel.com.pl
Nie odbieram mu zasług bo dzięki niemu się utrzymaliśmy ale czysto piłkarsko nie jest jakiś wybitny. Świetnie wykonywał karne, dobrze rozgrywał piłkę ale to tyle. Jeśli chodzi o grę defensywną to Szur jest o klasę lepszy, wspomnicie moje słowa

|