24 czerwca 2026, 10:14:50 - dwieladek
Josh Wilson-Esbrand odchodzi z Radomiaka
Josh Wilson-Esbrand po zakończeniu wypożyczenia z angielskiego Manchester City FC odchodzi z Radomiaka Radom.
23-letni angielski obrońca w ubiegłym sezonie rozegrał osiem spotkań w PKO BP Ekstraklasie.
|
źródło: Radomiak Radom



orka - 24 czerwca 2026, 12:22:07 - *.toya.net.pl
To poważne wzmocnienie Radomiaka

mi(RR)co - 24 czerwca 2026, 13:08:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stan zdrowia Josha nie pozwalał mu na równą grę. A to naprawdę dobry zawodnik.

|