24 czerwca 2026, 10:47:23 - dwieladek
Marcin Janicki na dłużej prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej
Marcin Janicki został ponownie wybrany na prezesa Pierwszej Ligi Piłkarskiej. W skład zarządu wejdzie również wiceprezes Tomasz Brusiło (Miedź Legnica).
Przewodniczącym komisji rewizyjnej ponownie wybrany został Tomasz Lisiński (Odra Opole). Do składu komisji zostali wybrani również Bartłomiej Dryl (Polonia Warszawa), Seweryn Siemianowski (Ruch Chorzów) i Rafał Wisłocki (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).
|
źródło: 1liga.org



|