|
|
|
24 czerwca 2026, 11:37:09 - emdzi
Łukasz Masłowski dyrektorem pionu sportowego Widzewa
10 sierpnia Łukasz Masłowski zostanie dyrektorem pionu sportowego Widzewa Łódź.
Dyrektorem sportowym łódzkiego klubu będzie Artur Płatek.
|
źródło: Widzew Łódź



siksyt - 24 czerwca 2026, 11:45:31 - *.207.98.64
Dyrektor sportowy - Płatek Dyrektor dyrektora - Masłowski Zrozumiałem.

Baca - 24 czerwca 2026, 11:49:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zobaczymy jaka różnica będzie między Adamczukiem a Masłowskim Teraz Masłowski dostanie więcej kasy na zawodników niż w Jagiellonii. Podobnie było z Adamczukiem ale nie przeżyło się na efekty.

ds - 24 czerwca 2026, 11:50:26 - *.191.130.33.ipv4.supernova.orange.pl
Ja bym jeszcze dał z dwóch wyżej, bo kto będzie dyrektorem dyrektora od pionu sportowego, który jest dyrektorem dyrektora sportowego? Za mało odpowiedzialności.

Robroy - 24 czerwca 2026, 11:51:30 - *.static.ip.netia.com.pl
Kosiorowski Dyrektorem Scoutingu.


Łowcy Kieł - 24 czerwca 2026, 12:03:26 - *.static.speedtransfer.pl
W Polsce dyrektorzy sportowi przyzwyczajeni sa do operowania "za darmo" czyli pozyskac najlepiej za czapke gruszek i sprzedać z zyskiem. Wariują jak mają gotówke do wydania na zawodnika.

Kcin - 24 czerwca 2026, 12:07:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
da i siksyt- to są tylko nazwy stanowisk. Płatek odpowiada za budowę pierwszej drużyny, Kosiorowski odpowiada za budowę scoutingu, a Masłowski spina wszystko w jedną całość. Zapewne pod nim będą całe struktury sportowe klubu w tym akademia i rezerwy, plus dwóch wspomnianych wyżej panów. Rola Masłowskiego będzie bardziej wyznaczająca kierunek, a innych wykonawcza. Dyrektor mający pod sobą innego dyrektora to nic nadzwyczajnego

Ciekawski - 24 czerwca 2026, 12:13:10 - *.fiberlink.pl
Dobrzycki znów wyłoży kasę. Pytanie czy wreszcie nie będzie przepalona.

Bez kitu - 24 czerwca 2026, 12:18:55 - *.zdnet.com.pl
NO i fajnie. Łukasz do zobaczenia na piwku w Secesji

zet - 24 czerwca 2026, 12:38:58 - *.146.0.201.mobile.internet.t-mobile.pl
Masłowski też ma swoje słabe punkty Widzewie różnie może być tam ciśnienie większe

obserwator - 24 czerwca 2026, 12:41:25 - *.play-internet.pl
Odchodzą: Adamczuk, Burlikowski i Rafałowicz. Przychodzą: Masłowski, Płatek i Kosiorowski.

Ds - 24 czerwca 2026, 12:43:38 - *.191.130.33.ipv4.supernova.orange.pl
Masłowski w Jadze miał za zadanie znaleźć zawodników tanich, po przejściach, ale do odbudowania i wypromowania Miał żelazna zasadę nie ściągać nikogo blisko 30. Teraz bedzie musiał robić zgoła co innego. Szukać zawodników drogich, a jednocześnie chcących grać w drużynie, która jedyne co ma do zaoferowania to worek pieniędzy i mgliste szansę na cokolwiek poza walka o spadek przynajmniej w najbliższym czasie. Za zawodników można płacić i dziesiątki milionów pytanie tylko czy w takich warunkach warto skoro nie robi to żadnej różnicy.

bard1234 - 24 czerwca 2026, 12:44:07 - *.40.180.235.threembb.co.uk
Nie ma co dodawać komentarzy, jeśli za swoją pracę Ci Panowie nie wezmą odpowiedzialności !

Marek13 - 24 czerwca 2026, 12:46:58 - *.play-internet.pl
Widzew Mistrz !!! Następne 10 lat należy do Widzewa !!! Nareszcie przyszły czasy dominacji RTS !!!

Widzew10 - 24 czerwca 2026, 13:15:01 - *.dynamic.play.pl
Wrócą lata 80-90 gdzie Widzew był Wielki. Dominacja sie szykuje. Legia też musi być silna, żeby dwa kluby jak za dawnych lat. To napędzi rywalizację.


Jazz1910 - 24 czerwca 2026, 13:19:27 - *.28.225.185
Świetna wiadomość. Czekam na wysyp "znafcuw" tematu :-) Boli? Miało boleć.

Jazz1910 - 24 czerwca 2026, 13:19:28 - *.28.225.185
Świetna wiadomość. Czekam na wysyp "znafcuw" tematu :-) Boli? Miało boleć.

Jazz1910 - 24 czerwca 2026, 13:20:50 - *.28.225.185
@DS :-)))))

Buziol - 24 czerwca 2026, 13:28:13 - *.unknown.vectranet.pl
Masłowski miał w Jadze też spore pieniądze, ale nie potrafił ich wydawać bo specjalizuje się w okazjach. W Widzewie będzie miał ich jeszcze więcej. Zobaczymy jak to wyjdzie.

olo - 24 czerwca 2026, 13:53:57 - *.dynamic.swiatlowod.plus.pl
Ds-kwestia czasu jak Widzew przeskoczy Jage,oczywiscie ze pieniadze to nie wszystko,potrzeba tez czasu.Poprzedni sezon to szereg bledow-od trenerow,po wstepny wybor zawodnikow-ale szkielet druzyny jest mocny,mamy tez solidnego trenera,teraz ma dojsc tylko 4-5 zawpdnikow ,a jakoscia .Mysle ze to bedzie duzo lepszy sezon .

|
|