24 czerwca 2026, 15:08:03 - dwieladek
Matúš Vojtko odchodzi z Lechii
Matúš Vojtko odchodzi z Lechii Gdańsk. 25-letni słowacki obrońca skorzystał z prawa do jednostronnego rozwiązania umowy w przypadku spadku drużyny do niższej klasy rozgrywkowej.
Vojtko w ubiegłym sezonie rozegrał 31 spotkań i strzelił jedną bramkę w PKO BP Ekstraklasie.
|
źródło: Lechia Gdańsk



Esiek - 24 czerwca 2026, 16:19:40 - *.231.0.99.koba.pl
a Bobcek też tak może?

|