24 czerwca 2026, 19:10:00 - dwieladek
Decyzje kadrowe w Sandecji
Tomasz Nawotka, Martin Polaček i Kacper Talar odejdą po zakończeniu kontraktów.
Możliwość wypożyczenia do innego klubu otrzymał Leon Ziętek. Po zakończeniu wypożyczeń do macierzystych klubów wracają: Mateusz Jeleń (Górnik Zabrze), Bartłomiej Juszczyk (Puszcza Niepołomice), Piotr Kowalik (Stal Mielec) i Aleksander Wołczek (Śląsk Wrocław).
Po zakończeniu wypożyczenia do Stali Kraśnik Patryk Peciak wraca do Sandecji, natomiast wypożyczenie Arkadiusza Orła do Mławianki Mława zostało przedłużone o kolejny sezon.
|
źródło: Sandecja Nowy Sącz



|