25 czerwca 2026, 15:55:41 - dwieladek
Pau Resta w GKS-ie Katowice
Pau Resta został nowym zawodnikiem GKS-u Katowice, z którym podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2030 roku.
25-letni hiszpański obrońca w ubiegłym sezonie rozegrał 24 spotkania i strzelił dwie bramki w PKO BP Ekstraklasie w Koronie Kielce.
|
źródło: GKS Katowice



Kibic_Kiel - 25 czerwca 2026, 16:49:55 - *.netcity.pl
Zdecydowanie najlepszy obrońca Korony, Będziecie mieli z niego dużo korzyści. Jak mu złamali nos to od razu było widać jak dużo znaczył dla Korony. Mocny w obronie i b groźny pod bramką przeciwnika.

WilKOmenn - 25 czerwca 2026, 17:08:44 - *.dynamic.play.pl
Pokopie z rok w Katowicach i kupi go Bayern Uerdingen za 3 mln ojro

fgy - 25 czerwca 2026, 17:31:37 - *.6.208.187.ipv4.supernova.orange.pl
To już potęgi w Kielcach nie budują czy Resta znudził się trenowaniem na szkolnych boiskach?

|