|
|
|
25 czerwca 2026, 17:02:12 - dwieladek
Krzysztof Bąkowski w Chrobrym
Krzysztof Bąkowski został nowym zawodnikiem Chrobrego Głogów, do którego przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Lecha Poznań. Umowa zawiera opcję odkupu przez dwa lata.
23-letni bramkarz wiosną na wypożyczeniu z Lecha Poznań do KFUM-Kameratene Oslo rozegrał dwa spotkania w norweskiej ekstraklasie.
|
źródło: Lech Poznań



Wit Stwosz - 25 czerwca 2026, 17:22:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Witamy w Chrobrym🧡🖤👍 czekamy na kolejne wzmocnienia !

asd - 25 czerwca 2026, 17:25:01 - *.8.217.1
Witamy w Chrobrym i oby forma była co najmniej tak dobra, jak za czasów gry w Stali. Czyli możemy już wystawić pełny skład  Bąkowski - Lis, Kozajda, Grić, Tabiś - Bąk, Mandrysz - Ibe-Torti, Grzelak, Laskowski - Strózik Na ławce zostają Tupaj, Bartolewski, Ozimek i ekipa młodzieży. Czekamy na kolejne ruchy, w każdej formacji.

Pan Kura - 25 czerwca 2026, 17:31:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
asd.A co z obronca Malczukiem ?czasami mial dobre mecze.

asd - 25 czerwca 2026, 17:58:44 - *.8.217.1
Faktycznie, jeszcze Malczuk. Ale mam wrażenie, że jest totalnie odstawiony, w poprzednim sezonie sporadycznie bywał w kadrze, jak inni byli kontuzjowani. Chyba Becella w niego nie wierzy. A przed tym dziwnym wypożyczeniem do rezerw Zagłębia faktycznie czasami wręcz nie odstawał od Zarównego.


przemas - 25 czerwca 2026, 17:59:50 - *.jmdi.pl
Przesłaby bramkarz. Gorszy i do Arndta i od Lenarcika.

Gjjj - 25 czerwca 2026, 18:00:54 - *.play-internet.pl
Miał być Lemanowicz, ale Siedlce chciały za dużą kasę i wybór padł na Baka.

|
|