25 czerwca 2026, 19:48:33 - dwieladek
Mateusz Stępień w Zawiszy
Mateusz Stępień został nowym zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz.
24-letni pomocnik w ubiegłym sezonie rozegrał 26 spotkań w Betclic I lidze w barwach Puszczy Niepołomice.
|
źródło: Zawisza Bydgoszcz



P - 25 czerwca 2026, 19:58:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cieszą takie transfery,podstawowy pomocnik solidnego klubu z I ligi,mam nadzieję że Zawisza w II lidze długo nie pogra bo jej miejsce jest zdecydowanie wyżej niż II liga.Pozdrawiam Bydgoszcz i bardzo wspaniałych kibiców Zawiszy,przekonałem się o tym kiedyś na ŁKS,powodzenia

Zavo - 25 czerwca 2026, 20:38:43 - *.play-internet.pl
Mocny transfer na początek, jak ja drugą ligę powinno to być dobre wzmocnienie. Dwa lata temu ekstraklasa. Czy ktoś z Mielca albo Niepołomic może coś powiedzieć

Z_nce - 25 czerwca 2026, 21:14:16 - *.205.48.136
Mega uzdolniony motorycznie, szybkość i wytrzymałość top. Jedna wada, brak umiejętności piłkarskich niestety.

|