25 czerwca 2026, 19:54:24 - dwieladek
Mateusz Marzec w Pogoni Siedlce
Mateusz Marzec został nowym zawodnikiem Pogoni Siedlce, z którą podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia.
31-letni pomocnik w ubiegłym sezonie był zawodnikiem GKS-u Katowice, ale nie rozegrał żadnego spotkania w PKO BP Ekstraklasie.
|
źródło: Pogoń Siedlce



Fred - 25 czerwca 2026, 20:12:02 - *.play-internet.pl
pogoni siedlce ekstraktklasa za rok💪

Dr Alban - 25 czerwca 2026, 21:05:29 - *.dynamic.play.pl
Powodzenia Mateusz , szkoda że w Katowicach nie wiedzieć czemu zostałeś odstawiony na boczny tor , będąc lepszym od zawodników pierwszego wyboru trenera ( jeszcze przed kontuzją)

Gigo - 25 czerwca 2026, 21:41:20 - *.mmj.pl
Bardzo dobry grajek na 1 ligę.

|