25 czerwca 2026, 20:11:19 - dwieladek
Grzegorz Rogala w Górniku Łęczna
Grzegorz Rogala został nowym zawodnikiem Górnika Łęczna, z którym podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
30-letni obrońca w ubiegłym sezonie rozegrał sześć spotkań w PKO BP Ekstraklasie w GKS-ie Katowice.
|
źródło: Górnik Łęczna



Chop zKato - 25 czerwca 2026, 20:35:41 - *.as13285.net
Będziecie mieli z nieGo pożytek

s1964 - 25 czerwca 2026, 20:49:34 - *.dynamic.play.pl
Na drugą ligę więcej niż solidne wzmocnienie! Dzięki Grzegorz za wszystko co zrobiłeś dla GieKSy.

KWK Wujek - 25 czerwca 2026, 21:13:55 - *.dynamic.play.pl
Cóż można powiedzieć kibicom z Łęcznej ? 1 liga była dla Rogali ponad stan umiejętności. 2 Liga powinien dać radę i pomóc w awansie , pod warunkiem że Łęczna będzie miała kasę z Bogdanki , którą lewaccy EKOszaleńcy postanowili zamknąć , upsss co za wulgarne słowo mi się wyrwało , wygasić oczywiście.

Murdzki - 25 czerwca 2026, 21:20:28 - *.centertel.pl
Po kontuzji jest

|