25 czerwca 2026, 20:13:45 - dwieladek
Krzysztof Wróblewski na dłużej w Chrobrym
Krzysztof Wróblewski wraca do Chrobrego Głogów. Klub skorzystał z zapisu zawartego w umowie z 24-letnim bramkarzem, przedłużając kontrakt do końca następnego sezonu.
Wróblewski wiosną na wypożyczeniu do Hutnika Kraków rozegrał 12 spotkań w Betclic II lidze.
|
źródło: Chrobry Głogów



Wit Stwosz - 25 czerwca 2026, 20:21:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Witamy ponownie w Chrobrym🧡🖤👍 oby juz z lepszym doswiadczeniem.

dogadujący - 25 czerwca 2026, 21:59:08 - *.centertel.pl
Pozdrowienia od kibiców Puszczy.Należy się bramkarzowi gra w I lidze.Odszedł z Puszczy po 3 latach gry.

|