|
|
|
26 czerwca 2026, 10:20:22 - emdzi
Kadra Legii na zgrupowanie w Herzogenaurach
Zawodnicy Legii Warszawa wyjechali na zgrupowanie do Herzogenaurach (Niemcy), które potrwa do 3 lipca.
Na obóz nie pojechali Claude Gonçalves, Petar Stojanović i Kacper Urbański. Z ostatnim z wymienionych zawodników klub prowadzi obecnie rozmowy dotyczące jego przyszłości.
Kadra Legii Warszawa na zgrupowanie:
Bramkarze: Jan Bienduga, Ivan Brkić, Otto Hindrich, Jakub Trojanowski.
Obrońcy: Zoran Arsenić, Rafał Augustyniak, Robert Deziel Jr., Bartosz Korżyński, Jan Leszczyński, Kamil Piątkowski, Arkadiusz Reca, Rúben Vinagre.
Pomocnicy: Henrique Arreiol, Wahan Biczachczjan, Kacper Chodyna, Bartosz Kapustka, Samuel Kováčik, Erik Mikanowicz, Filip Przybyłko, Maciej Ruszkiewicz, Mateusz Szczepaniak, Damian Szymański, Wojciech Urbański, Paweł Wszołek, Jakub Zbróg, Jakub Żewłakow.
Napastnicy: Rafał Adamski, Antonio Čolak, Mileta Rajović, Łukasz Zjawiński.
|
źródło: Legia Warszawa



ESCO - 26 czerwca 2026, 10:23:47 - *.dynamic.play.pl
A Olewiński i Wyganowski nie jado? Słabo

Mioduski - 26 czerwca 2026, 10:23:49 - *.fiberlink.pl
Oddaje Urbańskiego do Zabrza za darmo. Niech go odbudują i sprzedadzą sobię, zarobią. A ja nadal będę dziadem bez kasy!

jb - 26 czerwca 2026, 10:31:44 - *.torun.vectranet.pl
To raczej wygląda jak kadra Legii II. Z takim składem to będzie gorzej, niż w zeszłym sezonie.

znafca - 26 czerwca 2026, 10:42:17 - *.146.2.30.mobile.internet.t-mobile.pl
Widać, że chyba budżet płacowy mocno bolał, jeśli Jędza został odpalony, Urbański wypchnięty na siłę (chociaż pewnie można było go sprzedać za symboliczną kwotę), Nsame znalazł się w Pogoni (co pewnie zaskoczy, jeśli tylko zdrowie będzie dopisywało), a w ich miejsce transfery za darmo i domykanie kadry młodzieżą. Wygląda to na przesunięcie wajchy w stronę promowania młodzieży - chyba trochę zabolał fakt, że Lech potrafi rezerwowego młodzieżowca sprzedać za 2.5 mln euro, a w ostatnim czasie z Legii dużych transferów młodzieży nie było


Tyran - 26 czerwca 2026, 10:43:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe czy sie utrzymają?

AOU - 26 czerwca 2026, 10:45:09 - *.172.86.32
@jb gdzie wady. Legia miala swoj najlepszy czas w latach 201X. Teraz sukcesem jest walka o jakiekolwiek puchary. O mistrzostwo graja juz inni.

Ds - 26 czerwca 2026, 10:47:07 - *.centertel.pl
Kadra na walke o spadek.

J77 - 26 czerwca 2026, 11:01:19 - *.31.156.158.mobile.internet.t-mobile.pl
Kadra na walkę o utrzymanie.

Ggg - 26 czerwca 2026, 11:02:34 - *.6.208.187.ipv4.supernova.orange.pl
Jak podajesz pelne nazwisko danziela to podawaj pelne vinagre.

junior - 26 czerwca 2026, 11:15:04 - *.static.play.pl
Chyba kadra zdolna aby utrzymać się w ekstraklasie.

Hehhyy - 26 czerwca 2026, 11:34:47 - *.jmdi.pl
Inne drużyny się wzmacniają a Legia oddaje swych najlepszych graczy do konkurencji. Pewnie ten Nsame zaskoczy w Pogoni a Urbański w Zabrzu.

|
|