26 czerwca 2026, 14:34:38 - emdzi
Szymon Chojecki na dłużej w Legii
Szymon Chojecki przedłużył umowę z Legią Warszawa, która będzie obowiązywała do końca sezonu 2026/2027 z opcją przedłużenia o rok.
19-letni obrońca w ubiegłym sezonie znajdował się w kadrze rezerw Legii Warszawa, ale nie rozegrał żadnego spotkania w Betclic III lidze.
|
źródło: Legia Warszawa



trolololo - 26 czerwca 2026, 14:47:17 - *.play-internet.pl
Ale tam bieda. Za pół roku Świerczewski odkupi Legie za 100 mln zł a nie za 300.

|