26 czerwca 2026, 17:06:40 - buczek
Miłosz Mleczko zawodnikiem Odry
Miłosz Mleczko został nowym zawodnikiem Odry Opole, z którą związał rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o rok.
27-letni bramkarz w minionym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy wystąpił w 12 spotkaniach w barwach Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.
|
źródło: Odra Opole



Odra - 26 czerwca 2026, 17:16:30 - *.play-internet.pl
Nie było nikogo lepszego? To chyba najsłabszy bramkarz ekstraklasy w poprzednim sezonie...

Took - 26 czerwca 2026, 18:48:05 - *.play-internet.pl
Co na to jesika zmieniła Turyn na Opole

Ciasteczko - 26 czerwca 2026, 18:55:33 - *.play-internet.pl
Na bramce mleczko , drapie się w jajeczko a w ręce ma ciasteczko

@Odra - 26 czerwca 2026, 19:06:51 - *.play-internet.pl
A kogo Ty byś chciał? Zdecydowanie nie najsłabszy jako bramkarz w Ekstraklasie, a na Odrę to mocarny transfer. Będziecie żałować tak krótkiego kontraktu.

|