27 czerwca 2026, 11:23:26 - Bytrek
Antonio Milić odchodzi z Lecha
Antonio Milić odchodzi z Lecha Poznań. Obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku kontrakt chorwackiego obrońcy nie zostanie przedłużony.
32-letek w poprzednim sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy rozegrał 24 spotkania i strzelił dwie bramki.
|
źródło: Lech Poznań



Pele - 27 czerwca 2026, 11:37:56 - *.28.64.54
Dziękujemy za ostatnie 5 lat i wiele potu i krwi oddane za niebiesko-białe barwy. Hej Lech! Hej Antonio!

M.. - 27 czerwca 2026, 11:48:54 - *.7.21.232.ipv4.supernova.orange.pl
Wielkie dzięki za grę w Lechu. Nigdy nie miał być gwiazdą ale był solidnym piłkarzem do tego dołożył 3 mistrzostwa i wiele wspaniałych gier w pucharach. Teraz czas na młodego Monke.

NowySezon - 27 czerwca 2026, 12:25:56 - *.siedlce.domtel.com.pl
Odchodzi w momencie dla siebie doskonałym.

Jo - 27 czerwca 2026, 12:35:20 - *.centertel.pl
To nawet w pucharach nie pogra? Szkoda...


napletek - 27 czerwca 2026, 12:43:31 - *.centertel.pl
32-letek to chyba po chorwacku, bo po naszemu raczej nieee.

Ehh - 27 czerwca 2026, 13:12:32 - *.play-internet.pl
Za darmo

|