27 czerwca 2026, 18:04:46 - dwieladek
Andrzej Trubeha w Puszczy
Andrzej Trubeha został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice, z którą związał się dwuletnią umową.
28-letni napastnik w ubiegłym sezonie rozegrał 21 spotkań i strzelił dwie bramki w PKO BP Ekstraklasie w Bruk-Becie Termalice Nieciecza.
|
źródło: Puszcza Niepołomice



Potworny - 27 czerwca 2026, 20:38:02 - *.21.210.233.ipv4.supernova.orange.pl
Defensywny napastnik. Powodzenia w nowym klubie.

Xyz - 27 czerwca 2026, 20:54:48 - *.centertel.pl
Niezbyt dobra wiadomośc dla Puszczy.Bo to najprawdopodobnie odejdzie albański napastnik Gjoni A to byłaby duża strata.Miejmy nadzieję że przychodzi za Simona,który wraca do Motoru.

|