27 czerwca 2026, 19:48:38 - dwieladek
Maciej Górski zawodnikiem KSZO 1929
Maciej Górski został nowym zawodnikiem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, z którym podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia.
36-letni napastnik w ubiegłym sezonie rozegrał 26 spotkań i strzelił pięć bramek w Betclic II lidze w Podbeskidziu Bielsko-Biała.
|
źródło: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski



Mirek - 27 czerwca 2026, 20:25:21 - *.116.100.234
Proponuję Najemskiego i Dadasova, byłych piłkarzy Motoru Lublin. Zobaczycie, że będzie to duże wzmocnienie.

Jssksksk - 27 czerwca 2026, 20:25:53 - *.centertel.pl
Ten to już wszędzie grał-kariera na plus,lepiej dać sobie spokój i iść do normalnej roboty,chyba że pójdzie w Ostrowcu robić gdzieś i dlatego przeszedł

Mo - 27 czerwca 2026, 22:58:00 - *.117.107.80.static.otenet.gr
Do Resovii go!

|