|
|
|
28 czerwca 2026, 9:18:40 - FBakowski
Kadra Miedzi na obóz w Szamotułach
Zawodnicy Miedzi Legnica jutro wyjadą na zgrupowanie do Szamotuł, które potrwa do 4 lipca. W kadrze na obóz znalazło się 28 zawodników.
Kadra Miedzi na obóz
Bramkarze: Ivan Lučić, Krzysztof Narożny, Hubert Siniecki, Dmytro Sydorenko.
Obrońcy: Babacar Diallo, Mateusz Grudziński, Miloš Jovičić, Adnan Kovačević, Myrosław Mazur, Kacper Michałeczko, Karol Noiszewski, Gustaf Norlin, Oliwier Szymoniak, Marcin Umnicki.
Pomocnicy: Kamil Antonik, Mateusz Bochnak, Asier Córdoba, Wojciech Hajda, Juliusz Letniowski, Igor Maliszewski, Zvonimir Petrović, Jakub Serafin, Filip Żur.
Napastnicy: Kristian Fućak, Sebastian Herbut, Modou Keïta, Marcel Mansfeld, Daniel Stanclik.
|
źródło: Miedź Legnica



|
|