[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Lotto Ekstraklasa 2019/2020

24 czerwca 2019, 18:00 - Gornja Radgona (Turistično športni center Trate)
NK Maribor 1-2 Cracovia
Andrej Kotnik 29 - David Jablonský 68, Bojan Čečarić 76

22 czerwca 2019, 17:00 - Szczecin (Obiekt Sportowy Jezierzyce)
Pogoń Szczecin 1-1 Warta Poznań
Adam Frączczak 47 - Aleks Ławniczak 90

22 czerwca 2019, 17:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Lech Poznań 3-0 Widzew Łódź
Pedro Tiba 30, Mateusz Skrzypczak 53, Darko Jevtić 79

22 czerwca 2019, 16:00 - Telki (Globall Sport & Wellness Hotel)
Piast Gliwice 2-2 ŠKF Sereď
Jorge Félix 49, 83 - Miloš Lačný 54 (k), Ľubomír Ulrich 87

22 czerwca 2019, 14:00 - Gdynia (Gdyńskie Centrum Sportu - boisko A)
Arka Gdynia 4-1 KTS Weszło Warszawa
Michał Żebrakowski 27, Mateusz Stępień 50, Szymon Nowicki 58, Jakub Wilczyński 87 - Merville Fundambu 57

22 czerwca 2019, 12:00 - Łódź (Stadion Miejski)
ŁKS Łódź 4-0 Wisła Płock
Dani Ramírez 29, Bartłomiej Kalinkowski 41, Łukasz Sekulski 60, Ricardo Guima 83

22 czerwca 2019, 12:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 1-1 Chojniczanka Chojnice
Lukáš Haraslín 51 - Tomasz Mikołajczak 61

22 czerwca 2019, 11:25 - Zembrzyce (stadion Garbarza)
Reprezentacja Powiatu Suskiego 0-2 Wisła Kraków
Rafał Boguski 13, Emmanuel Kumah 74

22 czerwca 2019, 11:00 - Trzebnica (Stadion Miejski Fair Play Arena)
Śląsk Wrocław 2-1 Odra Opole
Michał Chrapek 9 (k), Róbert Pich 82 (k) - Szymon Skrzypczak 16

22 czerwca 2019, 11:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Mielec 0-3 Raków Częstochowa
Szymon Lewicki 10, Jakub Apolinarski 46, Emir Azemović 88

22 czerwca 2019, 11:00 - Gdynia (Gdyńskie Centrum Sportu - boisko A)
Arka Gdynia 3-1 Elana Toruń
Damian Zbozień 16 (k), Aleksandyr Kolew 67, Kamil Antonik 82 - Mateusz Stryjewski 3

22 czerwca 2019, 10:30 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
Górnik Zabrze 2-0 GKS Katowice
Jesús Jiménez 69, 82

22 czerwca 2019, 10:30 - Kępa (BoniFaCio Spa & Sport Resort)
Pogoń Siedlce 0-3 Jagiellonia Białystok
Patryk Klimala 54, 80, Szymon Łapiński 79

21 czerwca 2019, 17:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 1-4 Puszcza Niepołomice
Marcin Cebula 71 - Przemysław Sajdak 29, Mykyta Wowczenko 35, Wiktor Żytek 59, Bartosz Widejko 79

19 czerwca 2019, 17:30 - Police (Stadion Miejski)
Chemik Police 0-3 Pogoń Szczecin
Iker Guarrotxena 9, Soufian Benyamina 81 (k), 85

26 marca 2019, 12:00 - Kaszów (stadion Kaszowianki)
Cracovia 1-0 Małopolski ZPN
Tomasz Bała 72

22 marca 2019, 15:30 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 0-0 Cracovia

22 marca 2019, 14:00 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 1-1 ŁKS Łódź
Ivan Jukić 28 - Jewhen Radionow 75

22 marca 2019, 13:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Lech Poznań 0-0 Miedź Legnica

22 marca 2019, 12:00 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Jesús Jiménez 4

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas