[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - PKO Ekstraklasa 2019/2020

25 lipca 2021, 17:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 4-4 Radunia Stężyca
Flávio Paixão 8, Maciej Gajos 58, Kacper Sezonienko 60, Filip Koperski 87 - Jan Biegański 13 (s), Dawid Retlewski 27, Przemysław Szur 34, Damian Piotrowski 79

23 lipca 2021, 17:35 - Pruszków (stadion MZOS)
Arka Gdynia 3-1 Hapoel Tel Awiw
Mateusz Żebrowski 40, Christian Alemán 53, Marcus Vinícius 78 - Farley Rosa 35

23 lipca 2021, 17:00 - Łódź (Piłkarski Ośrodek Treningowy Minerska)
ŁKS Łódź 3-0 Znicz Pruszków
Adrian Klimczak 62, Stipe Jurić 63, Ricardo Guima 84

23 lipca 2021, 12:00 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 2-1 Sandecja Nowy Sącz

21 lipca 2021, 16:00 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 2-2 Górnik Polkowice
Patryk Szysz 10, Karol Podliński 42 - Eryk Sobków 32, zawodnik testowany 50

18 lipca 2021, 12:30 - Konopiska (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji)
Skra Częstochowa 0-2 Raków Częstochowa
Pedro Vieira 61, Wiktor Długosz 69

17 lipca 2021, 20:15 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Yaw Yeboah 3 - Kamil Biliński 29

17 lipca 2021, 17:05 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 1-3 FC Baník Ostrawa
Mateusz Cholewiak 38 - David Buchta 27, Nemanja Kuzmanović 45, 53

17 lipca 2021, 17:00 - Nowiny (Stadion 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
Wisła Płock 1-0 Áris Lemessoú
Patryk Tuszyński 36

17 lipca 2021, 12:30 - Łódź (Stadion Miejski im. Władysława Króla)
ŁKS Łódź 2-2 Korona Kielce
Antonio Domínguez 21, Maciej Wolski 98 - Adam Frączczak 29, 32

17 lipca 2021, 12:35 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 4-0 Górnik Łęczna
Błażej Augustyn 11, 64, Jesús Imaz 36 (k), Przemysław Mystkowski 44

16 lipca 2021, 19:20 - Gdańsk (Polsat Plus Arena Gdańsk)
Lechia Gdańsk 3-2 FK Panevėžys
Michał Nalepa 26, Conrado 30, 45 - Elivelto 22, 38

16 lipca 2021, 17:00 - Poznań (Stadion Miejski)
Lech Poznań 4-0 Miedź Legnica
Jakub Kamiński (dwie), Artur Sobiech, Dani Ramírez

16 lipca 2021, 15:00 - Ottensheim (Stadion Ottensheim)
Piast Gliwice 1-1 SK Slavia Praga
Patryk Sokołowski 68 - Nicolae Stanciu 48

16 lipca 2021, 14:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Arka Gdynia 1-1 SK Sigma Ołomuniec
Mateusz Żebrowski 12 - Roman Hubník 71

16 lipca 2021, 13:10 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1 Cracovia
Muris Mešanović 80, Kacper Śpiewak 85 - Filip Balaj 81 (k)

16 lipca 2021, 11:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4-0 Cracovia
Michał Orzechowski 5, Ernest Terpiłowski 49, 55, Patryk Czarnowski 87

16 lipca 2021, 11:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk Wrocław 7-0 Piast Żmigród
Adrian Łyszczarz 23, 76, Fabian Piasecki 25 (k), Bartłomiej Pawłowski 29, 39, Petr Schwarz 34, Lubambo Musonda 43

15 lipca 2021, 16:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Warta Poznań 1-0 Zagłębie Lubin
Mateusz Kupczak 10 (k)

14 lipca 2021, 18:00 - Łódź (Piłkarski Ośrodek Treningowy Minerska)
ŁKS Łódź 3-1 KKS 1925 Kalisz
Pirulo 17, Michał Trąbka 43, Piotr Janczukowicz 84 - Mateusz Majewski 47 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas