[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Fortuna I liga 2019/2020

18 sierpnia 2020, 17:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-0 Bałtyk Gdynia
Damian Ciechanowski 23 (k)

16 sierpnia 2020, 11:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 0-0 Stomil Olsztyn

15 sierpnia 2020, 12:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-2 Śląsk II Wrocław
Damian Warnecki 28 - Przemysław Bargiel 17, Maciej Pałaszewski 50

15 sierpnia 2020, 11:30 - Zabrze (boczne boisko Górnika)
Górnik Zabrze 3-3 Radomiak Radom
Piotr Krawczyk 52, 54, Adam Ryczkowski 81 - Karol Podliński 57, Dominik Sokół 60, Marcel Szymański 84

15 sierpnia 2020, 11:20 - Polkowice (stadion Górnika)
Górnik Polkowice 1-5 Miedź Legnica
Mateusz Baszak 65 - Krzysztof Danielewicz 5 (k), Szymon Matuszek 12, Krzysztof Drzazga 47, Jakub Łukowski 69 (k), 84

15 sierpnia 2020, 11:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 2-0 Bytovia Bytów
Szymon Emche 63, Robert Ziętarski 73

15 sierpnia 2020, 10:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 5-0 Wda Świecie
Piotr Janczukowicz (trzy), Kacper Pietrzyk, Omid Popalzay

15 sierpnia 2020, 10:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 5-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Michał Gałecki 11, Filip Kozłowski 16, Patryk Szwedzik 75, 88, Bartosz Jaroszek 85 - Daniel Rumin 43

12 sierpnia 2020, 17:30 - Niemodlin (Stadion Miejski)
Odra Opole 1-0 Górnik Polkowice
Tomáš Mikinič 82

12 sierpnia 2020, 10:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 Cracovia
Patrik Mišák 8, 43, Piotr Wlazło 40 - Michal Sipľak 90 (k)

12 sierpnia 2020, 10:00 - Karwina (stadion Kovony)
MFK Karviná 2-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Michal Papadopulos 31, Tomáš Ostrák 69

8 sierpnia 2020, 17:05 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Mielec 0-1 ŁKS Łódź
Przemysław Sajdak 31

8 sierpnia 2020, 13:15 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Wisła Kraków
Maciej Sadlok 33

8 sierpnia 2020, 12:45 - Arłamów (Arłamów Arena)
Puszcza Niepołomice 1-2 Piast Gliwice
Lucjan Klisiewicz 75 - Dominik Steczyk 30, Michał Żyro 53

8 sierpnia 2020, 11:00 - Ostróda (Stadion Miejski)
Sokół Ostróda 2-1 Stomil Olsztyn
Wojciech Mazurowski 21, Dawid Wolny 25 - Oskar Sikorski 89 (s)

8 sierpnia 2020, 11:00 - Gniewino (Stadion Gminny)
Arka Gdynia 0-1 Chojniczanka Chojnice
Tomasz Mikołajczak 32

7 sierpnia 2020, 17:00 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Raków Częstochowa 4-1 Wigry Suwałki
Marcin Cebula 22, Vladislavs Gutkovskis 57, Jakub Bator 67, Sebastian Musiolik 90 - Cezary Sauczek 50

5 sierpnia 2020, 18:00 - Ustroń (stadion Kuźni)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Hutnik Kraków
Dmytro Baszłaj 8, Kacper Gach 77

5 sierpnia 2020, 12:00 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 4-2 Stal Mielec
Jean Carlos Silva 64, 80 (k), 83, Rafał Boguski 66 - Maciej Domański 19, Łukasz Seweryn 60

11 marca 2020 - Radom (boczne boisko Stadionu im. Braci Czachorów)
Radomiak Radom 4-2 Ursus Warszawa
Adam Banasiak 33 (k), Meik Karwot 65, Damian Nowak 67 (k), 73 - Maciej Prusinowski 74, Patryk Kamiński 88 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas