[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2019/2020

20 lipca 2019, 10:30 - Nieborów (stadion Orła)
Pelikan Łowicz 2-4 Znicz Pruszków
Dawid Kieplin 24, Damian Warchoł 55 (k) - Mikołaj Szymański 36, 45, Patryk Czarnowski 37, Paweł Moskwik 48

19 lipca 2019, 18:00 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 4-0 Stal Rzeszów
Krystian Getinger, Adrian Paluchowski, Josip Šoljić (k), Bartosz Sobczyk

19 lipca 2019, 18:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 3-3 Gryf Wejherowo
Jakub Łukowski 11, Robert Ziętarski 50, João Criciúma 84 - Maksymilian Hebel 47, Tomasz Kolus 64, Filip Szewczyk 89

19 lipca 2019, 16:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Odra Opole 3-1 Górnik Polkowice
Krzysztof Janus 25, Szymon Skrzypczak 37, zawodnik nieznany 84 - Michał Bednarski 77

17 lipca 2019, 18:30 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 1-0 Wisła Sandomierz
Krzysztof Szewczyk 86

17 lipca 2019, 18:00 - Szczecin (osiedle Kijewo)
Hutnik Szczecin 0-8 Błękitni Stargard
Piotr Kurbiel 4, 21, Paweł Łysiak 35 (k), Karol Jabłoński 49, Jakub Szrek 55, Wojciech Fadecki 64 (k), 78, Karol Jabłoński 82

17 lipca 2019, 17:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 0-2 Hapoel Kfar Saba
Dan Azaria 43, Boubacar Traoré 54 (k)

17 lipca 2019, 17:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 1-2 Radunia Stężyca
Adrian Bielawski 65 (k) - Artur Formela 31, Jakub Bach 90

17 lipca 2019, 13:00 - Lublin (boczne boisko Areny Lublin)
Motor Lublin 3-2 Legionovia Legionowo
Bramki dla Motoru: Rafał Kruczkowski 28, Sławomir Duda 39, Grzegorz Bonin 45

16 lipca 2019, 18:00 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)
Gryf Wejherowo 1-0 Stolem Gniewino

16 lipca 2019, 9:30 - Nowiny (Stadion 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
Stal Stalowa Wola 1-1 AÉK (Ateny)
Michał Fidziukiewicz 43 - Pétros Mántalos 70

15 lipca 2019, 18:00 - Gniewino (Stadion Gminny)
Bytovia Bytów 1-4 Beitar Jerozolima
Adrian Kwiatkowski 43 - Michael Ohana 40, 41, zawodnik nieznany 51, zawodnik nieznany 62

14 lipca 2019, 12:30 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 3-0 Elana Toruń
Mateusz Cegiełka 63, Mateusz Żukowski 67, Daniel Mikołajewski 80

13 lipca 2019, 17:00 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Garbarnia Kraków
Michał Feliks 34, Grzegorz Marszalik 38

13 lipca 2019, 15:00 - Popowo (Akademia Lecha Poznań)
Lech II Poznań 0-0 Warta Sieradz

13 lipca 2019, 13:05 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 2-0 Legionovia Legionowo
Marcin Stromecki 18, Paweł Wojciechowski 83

13 lipca 2019, 13:00 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 0-0 Resovia

13 lipca 2019, 13:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 0-3 Górnik II Zabrze
Krzysztof Kiklaisz 12, 26 (k), Kamil Lukoszek 59

13 lipca 2019, 12:25 - Kamyk (stadion Pogoni)
Skra Częstochowa 1-1 Stal Brzeg
zawodnik testowany 55 - zawodnik testowany 47

13 lipca 2019, 12:30 - Elbląg (Stadion Miejski)
Olimpia Elbląg 2-0 Gryf Wejherowo
Damian Szuprytowski 12 (k), Przemysław Brychlik 80

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas