[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2019/2020

22 lutego 2020, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 4-0 MKS Kluczbork
Zbigniew Wojciechowski 27, Maciej Stefanowicz 32, Arkadiusz Woźniak 37, Mateusz Broda 89

19 lutego 2020, 20:05 - Gdańsk (boisko Jaguara)
Gryf Wejherowo 0-4 Concordia Elbląg
Łukasz Kopka 10, Cyprian Maciejewski 27, Adam Duda 35, Adam Skierkowski 75

18 lutego 2020, 14:00 - Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Widzew Łódź 0-1 Inhułeć Petrowe
Illa Kowałenko 63

15 lutego 2020, 15:00 - Łęczna (boczne boisko Górnika)
Górnik Łęczna 3-0 Avia Świdnik
Tomasz Tymosiak 51, Jakub Cielebąk 56, Bartosz Śpiączka 73

15 lutego 2020, 15:00 - Lubin (boczne boisko Zagłębia)
Górnik Polkowice 2-0 Miedź II Legnica
Kacper Osiadły 55, Eryk Sobków 85

15 lutego 2020, 13:30 - Stężyca (Nadraduńskie Centrum Sportu i Rekreacji)
Radunia Stężyca 1-2 Gryf Wejherowo
Filip Burkhardt 52 (k) - Szymon Nowicki 64, Jakub Poręba 81

15 lutego 2020, 13:15 - Toruń (boisko przy ul. Przy Skarpie)
Elana Toruń 3-5 Olimpia Grudziądz
Matúš Marcin 25, Dominik Kościelniak 28, Damian Zagórski 47 - Ricky van Haaren 17, José Embaló 22, 31, 44, Sebastian Kamiński 65

15 lutego 2020, 13:00 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS)
Chrobry Głogów 1-2 Błękitni Stargard
Miłosz Kozak 73 (k) - Jakub Ostrowski 10, Mateusz Kompanicki 90

15 lutego 2020, 13:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 0-0 Skra Częstochowa

15 lutego 2020, 12:00 - Popowo (Akademia Lecha Poznań)
Lech II Poznań 0-1 Zagłębie II Lubin
Kacper Laskowski 75

15 lutego 2020, 12:00 - Legionowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Legionovia Legionowo 0-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Arkadiusz Ciach 16, 50, Rafał Maciejewski 30 (k), Bartosz Waleńcik 48 (s)

15 lutego 2020, 12:00 - Słupsk (boczne boisko Gryfa)
Bytovia Bytów 0-2 Kotwica Kołobrzeg
Dawid Retlewski 4, Sebastian Deja 24 (k)

15 lutego 2020, 12:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 2-0 Olimpia Zambrów
Adam Mójta 59 (k), Marcin Kozłowski II 71

15 lutego 2020, 11:10 - Rzeszów (boczne boisko Resovii)
Resovia 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Serhij Krykun 13 - Arkadiusz Gajewski 72

15 lutego 2020, 11:00 - Rybnik-Kamień (Hotel Olimpia)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Garbarnia Kraków
Kamil Adamek 63

15 lutego 2020, 11:00 - Sierakowice Lewe (boisko Sierakowianki)
Znicz Pruszków 1-0 Stomil Olsztyn
Martin Baran 87

14 lutego 2020, 13:10 - Nowy Targ (Stadion Miejski Letni im. Józefa Piłsudskiego)
Podhale Nowy Targ 0-0 Stal Stalowa Wola

14 lutego 2020, 11:00 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu PCPN)
Stal Rzeszów 2-3 Wisła Puławy
Robert Trznadel 4 (k), Krystian Pieczara 72 (k) - Krystian Puton 38, Błażej Cyfert 43, Łukasz Kacprzycki 47 (k)

14 lutego 2020, 11:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
GKS Katowice 1-2 Puszcza Niepołomice
Marcin Urynowicz 26 - Piotr Stawarczyk 76 (k), Łukasz Szczepaniak 86

13 lutego 2020, 13:00 - Pruszków (boczne boisko stadionu MZOS)
Znicz Pruszków 4-2 Korona II Kielce
Paweł Tarnowski 70, 89, Kacper Falkowski 73, Arkadiusz Pyrka 87 - Uroš Đuranović 27, Jakub Górski 79

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas