[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - PKO Ekstraklasa 2020/2021

9 lipca 2022, 17:00 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 1-2 SK Sigma Ołomuniec
Michał Chrapek 78 (k) - Lukáš Vraštil 6, Mojmír Chytil 12

9 lipca 2022, 17:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Górnik Zabrze 2-1 Ålborg Boldspilklub
Szymon Włodarczyk 6, Alan Lubaski 59 - Kasper Kusk 72

9 lipca 2022, 12:00 - Grajewo (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 1-2 Ruch Lwów
Martin Pospíšil 90 - Marko Sapuha 40, Wasyl Runicz 56

9 lipca 2022, 11:30 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-2 Wisła Kraków
Krzysztof Drzazga 2, Titas Milašius 84, Kacper Wełniak 87 - Mateusz Młyński 1, Kacper Duda 45

9 lipca 2022, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Warta Poznań 1-0 Górnik Zabrze
Michał Kopczyński 13 (k)

9 lipca 2022, 11:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Zagłębie Lubin 3-1 Ålborg Boldspilklub
Szymon Kobusiński 35, 78, Rafał Adamski 58 (k) - Mathias Ross 8

8 lipca 2022, 18:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 2-1 Hapoel Beer Szewa
Jakub Myszor 74, Karol Knap 86 (k) - Itay Shechter 59 (k)

8 lipca 2022, 18:00 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 2-1 Zoria Ługańsk
Josué 44 (k), Ernest Muçi 67 - Jehor Nazaryna 27 (k)

8 lipca 2022, 18:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Chrobry Głogów 0-1 Zagłębie Lubin
Tomasz Pieńko 71

8 lipca 2022, 14:15 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Korona Kielce 3-1 Wisła Płock
Jewgienij Szykawka 25, Radosław Seweryś 42, Adrian Danek 86 - Kristián Vallo 30

8 lipca 2022, 12:00 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Korona Kielce 0-2 Wisła Płock
Fryderyk Gerbowski 74, Davo 81

8 lipca 2022, 12:00 - Szczecin (boczne boisko Pogoni - numer 6)
Pogoń Szczecin 0-0 Kotwica Kołobrzeg

8 lipca 2022, 11:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 2-1 Radunia Stężyca
Christian Clemens 25, Bassekou Diabaté 40 - Radosław Stępień 87

8 lipca 2022, 11:00 - Sanok (Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji Wiki)
Resovia 0-1 Stal Mielec
Maciej Domański (k)

6 lipca 2022, 17:30 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 3-2 Polissia Żytomierz
Bartłomiej Wdowik 40, Andrzej Trubeha 58, Mateusz Kowalski 71 - Jewhenij Morozko 53, Bohdan Kusznirenko 90 (k)

6 lipca 2022, 18:05 - Grodzisk Wielkopolski (boczne boisko Hotelu Rodan-Groklin)
Warta Poznań 4-2 Chojniczanka Chojnice
Robert Ivanov 19, Miłosz Szczepański 29, Michał Kopczyński 47 (k), Jussuf Mwinyi 82 - Tomasz Mikołajczak 12, Łukasz Wolsztyński 61

6 lipca 2022, 17:00 - Aleksandrów Łódzki (stadion MOSiR)
Górnik Zabrze 2-1 Worskła Połtawa
Aleksander Paluszek 57, Szymon Włodarczyk 82 - zawodnik testowany 90

6 lipca 2022, 17:00 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 1-0 Hapoel Beer Szewa
Bartosz Jaroch 15

6 lipca 2022, 17:00 - Dobrava pri Konjicah (ŠRC Dobrava)
ND Gorica 1-1 Śląsk Wrocław
Etien Velikonja 31 (k) - Adrian Łyszczarz 82 (k)

6 lipca 2022, 17:00 - Dankowice (stadion Pasjonata)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 9-0 Pniówek Pawłowice
Mateusz Lipp 7, Joan Román 10, Kacper Wełniak 14, 40, Yiğit Emre Çeltik 15, Titas Milašius 19, Lionel Abate 51, Maksymilian Sitek 78, Kamil Biliński 87

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas