[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Fortuna I liga 2020/2021

25 września 2021, 11:40 - Zgierz (stadion Włókniarza)
Widzew Łódź 2-1 Ursus Warszawa
Paweł Tomczyk 50, 67 - Adrian Kozarzewski 23

4 września 2021, 12:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 0-1 Stomil Olsztyn
Merveille Fundambu 28

4 września 2021, 12:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 1-1 Radomiak Radom
Marko Pervan 38 (k) - Maurides 25

4 września 2021, 12:00 - Lubartów (nowy stadion MOSiR)
Górnik Łęczna 1-0 Pogoń Siedlce
Marcel Wędrychowski 73

4 września 2021, 11:00 - Zabrze (boczne boisko Górnika)
Górnik Zabrze 2-1 Puszcza Niepołomice
Robert Dadok, Bartosz Nowak - zawodnik nieznany (k)

3 września 2021, 11:30 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk Wrocław 2-3 GKS Tychy
Caye Quintana 6, Waldemar Sobota 50 - Bartosz Biel 18, Jakub Piątek 28, Wiktor Żytek 37

3 września 2021, 11:00 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 1-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Maksymilian Sitek 79

3 września 2021, 11:00 - Polkowice (stadion Górnika)
Górnik Polkowice 2-0 Chrobry Głogów
Rafał Karmelita 43, Eryk Sobków 61

7 sierpnia 2021 - Rzeszów (stadion Resovii)
Resovia 4-1 Głogovia Głogów Małopolski
Marek Mróz (dwie; w tym jedna z karnego), Rafał Mikulec, Bojan Gvozdenović - Przemysław Pyrdek

27 lipca 2021, 17:30 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
ŁKS Łagów 2-4 Puszcza Niepołomice
Bramki dla ŁKS-u: Artur Piróg 38, Piotr Rogala 78 (k)

24 lipca 2021, 18:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-2 Raków II Częstochowa
Dawid Flaszka - Przemysław Oziębała, Hubert Tylec

24 lipca 2021, 17:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 2-0 Chrobry Głogów
Krzysztof Drzazga 62, Marcin Garuch 69

24 lipca 2021, 12:40 - Kraków (stadion KS Wieczysta)
Wieczysta Kraków 4-4 Resovia
Patrik Mišák 5, Radosław Majewski 32 (k), 40, Krzysztof Szewczyk 85 - Josip Šoljić 45, Aleksander Komor 48, Karol Twardowski 50, Sebastian Strózik 86

24 lipca 2021, 12:00 - Łódź (stadion Widzewa)
Widzew Łódź 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Karol Danielak 15, Bartosz Guzdek 88

24 lipca 2021, 12:00 - Radom (boczne boisko Stadionu im. Braci Czachorów)
Radomiak Radom 2-1 GKS Bełchatów
Maurides 4, Dominik Sokół 37 - Szymon Sołtysiński 25

24 lipca 2021, 11:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Odra Opole 0-1 Stal Brzeg
Mateusz Dychus 72

24 lipca 2021, 11:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 2-0 Sokół Ostróda
Jonatan Straus 4, 30

24 lipca 2021, 10:00 - Tychy (Kompleks Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy)
GKS Tychy 5-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Tomáš Malec 21, 30, Sebastian Steblecki 34, Nemanja Nedić 72, Michał Staniucha 114 - Daniel Rumin 39 (k), Adrián Balboa 118

23 lipca 2021, 17:30 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Puszcza Niepołomice
Maksymilian Banaszewski 17, Wojciech Szumilas 34, Szymon Sobczak 49, Aléx Tanque 82

23 lipca 2021, 17:35 - Pruszków (stadion MZOS)
Arka Gdynia 3-1 Hapoel Tel Awiw
Mateusz Żebrowski 40, Christian Alemán 53, Marcus Vinícius 78 - Farley Rosa 35

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas