[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Fortuna I liga 2020/2021

6 sierpnia 2020, 11:15 - Gniewino (Stadion Gminny)
Arka Gdynia 0-0 Olimpia Elbląg

3 sierpnia 2020, 17:00 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Korona Kielce 0-5 Raków Częstochowa
Vladislavs Gutkovskis 21, Tomáš Petrášek 44, Felicio Brown Forbes 51, 57, Piotr Malinowski 83

11 marca 2020 - Radom (boczne boisko Stadionu im. Braci Czachorów)
Radomiak Radom 4-2 Ursus Warszawa
Adam Banasiak 33 (k), Meik Karwot 65, Damian Nowak 67 (k), 73 - Maciej Prusinowski 74, Patryk Kamiński 88 (k)

10 marca 2020 - Olsztyn (boczne boisko stadionu OSiR)
Stomil Olsztyn 4-1 Stomil II Olsztyn
Jurich Carolina, Grzegorz Lech, Wiktor Biedrzycki, Skënder Loshi - Konrad Krogól

8 marca 2020, 12:30 - Sosnowiec (boczne boisko Stadionu Ludowego)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Odra Wodzisław Śląski
Miquel Quintais 80 - Bartosz Pikul 32

8 marca 2020, 14:00 - Tworków (stadion LKS-u)
LKS Tworków 0-8 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Łukasz Gajda 4, Petr Galuška 50, 64, Kamil Adamek 51, 65, 66, Dominik Szczęch 59, Michał Bojdys 81

7 marca 2020, 11:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 3-0 Orkan Buczek
Dawid Flaszka 25, 76, Émile Thiakane 83

3 marca 2020, 15:30 - Ząbrowo (Stadion Wiejski)
GKS Wikielec 1-5 Stomil Olsztyn
Łukasz Suchocki 44 - Wiktor Biedrzycki 42 (k), Oktawian Skrzecz 48, Wojciech Hajda 58, Eric Molloy 71, Ņikita Kovaļonoks 81

1 marca 2020, 12:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 3-1 Miedź II Legnica
Michał Kołodziejski 17, 76, Émile Thiakane 42 - Marcin Garuch 83

23 lutego 2020, 12:00 - Kraków (boisko przy ul. Wielickiej)
Cracovia 3-2 Puszcza Niepołomice
Sebastian Strózik 17, Tomáš Vestenický 64, 90 - Jewhen Radionow 53, Michal Klec 60

22 lutego 2020, 14:30 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 3-3 Ruch Chorzów
Patryk Małecki 3, Szymon Pawłowski 39, Filip Karbowy 42 (k) - Mariusz Idzik 6, Kacper Kawula 17, Mateusz Iwan 80

22 lutego 2020, 14:35 - Nieciecza (boczne boisko Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 Hetman Zamość
Tomasz Piotrowski 49 (k) - Kamil Oziemczuk 90

22 lutego 2020, 14:00 - Głogów (boczne boisko nr 2 stadionu GOS)
Chrobry Głogów 3-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Marcel Ziemann 42, Adrian Benedyczak 69, Michał Ilków-Gołąb 80

22 lutego 2020, 12:00 - Stalowa Wola (stadion Sanu Rozwadów)
Stal Stalowa Wola 0-3 Resovia
Daniel Świderski 12, Kamil Radulj 35, Grzegorz Płatek 81

22 lutego 2020, 12:00 - Głogów (boczne boisko nr 2 stadionu GOS)
Chrobry Głogów 0-2 Ślęza Wrocław
Robert Pisarczuk 59, Maciej Tomaszewski 81

22 lutego 2020, 11:30 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-0 Stal Rzeszów

22 lutego 2020, 11:30 - Sosnowiec (boczne boisko Stadionu Ludowego)
Zagłębie Sosnowiec 1-5 Odra Opole
Fabian Piasecki 65 (k) - Szymon Skrzypczak 9, 18, 51, Dawid Błanik 47, Arkadiusz Piech 64

22 lutego 2020, 11:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 2-0 Górnik Łęczna
Łukasz Grzeszczyk 9 (k), Łukasz Sołowiej 35

21 lutego 2020, 18:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 1-0 RFS Ryga
Szymon Sobczak 6

21 lutego 2020, 13:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 0-2 Radomiak Radom
Merveille Fundambu 63, Adam Banasiak 117 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas