[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2020/2021

23 października 2020, 13:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-1 Stomil Olsztyn
Damian Ciechanowski 35 (k) - Skënder Loshi 89

17 października 2020, 11:15 - Rzeszów (stadion Resovii)
Resovia 2-0 Garbarnia Kraków
Michał Kuczałek 39, Dawid Rogalski 82

16 października 2020 - Lublin (boczne boisko Areny Lublin)
Motor Lublin 6-0 Motor II Lublin

16 września 2020, 16:30 - Ostróda (Stadion Miejski)
Sokół Ostróda 9-0 Stomil II Olsztyn

8 września 2020, 17:00 - Częstochowa (stadion Victorii)
Victoria Częstochowa 0-4 Skra Częstochowa
Rafael de Souza 4, 54, 78, Mateusz Bieniek 23

4 września 2020, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-0 Odra Opole
Arkadiusz Jędrych 15, Grzegorz Rogala 40

29 sierpnia 2020, 10:30 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Sportowy)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Garbarnia Kraków
Dominik Szczęch 30, Daniel Szczepan 53 - Grzegorz Marszalik 69 (k)

22 sierpnia 2020, 16:00 - Lublin (Arena Lublin)
Motor Lublin 3-0 Stal Rzeszów
Rafał Grodzicki, Piotr Ceglarz, Rafał Król (k)

22 sierpnia 2020, 13:05 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 0-0 KKS 1925 Kalisz

22 sierpnia 2020, 12:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 0-1 Znicz Pruszków
Marcin Bochenek 42

22 sierpnia 2020, 11:05 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-1 Skra Częstochowa
Dawid Flaszka 38 (k) - Adam Mesjasz 26

22 sierpnia 2020, 11:00 - Rybnik-Kamień (Hotel Olimpia)
Odra Opole 1-2 Śląsk II Wrocław
Mateusz Kamiński 14 - zawodnik testowany 41, Filip Michalski 80

20 sierpnia 2020, 14:00 - Mrągowo (Stadion Miejski)
Sokół Ostróda 0-1 Wigry Suwałki
Cezary Sauczek 87 (k)

19 sierpnia 2020, 12:00 - Grodzisk Wielkopolski (boczne boisko Hotelu Rodan-Groklin)
KKS 1925 Kalisz 2-1 GKS Tychy
Paweł Łydkowski 31, Jakub Chojnowski 36 - Damian Nowak 86

19 sierpnia 2020, 11:00 - Kolbuszowa (stadion Kolbuszowianki)
Resovia 3-0 Znicz Pruszków
Sebastian Zalepa 29, Szymon Feret 52, zawodnik nieznany 60 (s)

18 sierpnia 2020, 17:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-0 Bałtyk Gdynia
Damian Ciechanowski 23 (k)

16 sierpnia 2020, 18:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 1-1 Motor Lublin
Przemysław Banaszak 59 - Dominik Kunca 48

16 sierpnia 2020, 11:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 0-0 Stomil Olsztyn

15 sierpnia 2020, 12:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-2 Śląsk II Wrocław
Damian Warnecki 28 - Przemysław Bargiel 17, Maciej Pałaszewski 50

15 sierpnia 2020, 11:20 - Polkowice (stadion Górnika)
Górnik Polkowice 1-5 Miedź Legnica
Mateusz Baszak 65 - Krzysztof Danielewicz 5 (k), Szymon Matuszek 12, Krzysztof Drzazga 47, Jakub Łukowski 69 (k), 84

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas