[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - PKO Ekstraklasa 2021/2022

3 sierpnia 2022, 18:00 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Radomiak Radom 0-0 AS Anórthossis Ammochóstou

1 sierpnia 2022, 12:00 - Płock (Stadion Miejski im. Bernarda Szymańskiego)
Wisła Płock 2-2 Polissia Żytomierz
Marko Kolar 23, Adrian Szczutowski 78 - Pyłyp Budkiwśkyj 45, Artem Kozak 65

31 lipca 2022, 11:30 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 1-1 ŁKS Łagów
Dorian Gądek 67 - Patryk Kura 52

24 lipca 2022, 11:30 - Rączna (Cracovia Training Center)
Cracovia 3-0 Hapoel Jerozolima
Benjamin Källman 4, Sylwester Lusiusz 51, Przemysław Kapek 87

23 lipca 2022, 17:00 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 4-2 Ruch Lwów
Paweł Olkowski 18, Szymon Włodarczyk 42, Dani Pacheco 84, 86 - Talles 28 (k), Wasyl Runicz 83

23 lipca 2022, 11:00 - Zambrów (Stadion Miejski)
Olimpia Zambrów 1-3 Jagiellonia Białystok
Kamil Zalewski - Fedor Černych (dwie), Bartosz Wiktoruk

23 lipca 2022, 12:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 2-3 Zoria Ługańsk
Marko Kolar 11 (k), Mateusz Lewandowski 55 - Jehor Nazaryna 15, Wjaczesław Czurko 45, Denys Nahnojnyj 64

23 lipca 2022, 10:30 - Bytom (Stadion im. Edwarda Szymkowiaka)
Polonia Bytom 1-2 Piast Gliwice
Dawid Wolny 32 - Alberto Toril 55, Michał Kaput 57

23 lipca 2022, 10:30 - Swarzędz (Stadion Miejski)
Unia Swarzędz 2-2 Warta Poznań
zawodnik testowany 33, Tomasz Neumann 57 (k) - Jakub Bednarczyk 18, Pedro Vieira 22

20 lipca 2022, 18:00 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 2-2 Celtic FC
Maciej Rosołek 46, Josué 66 - Reo Hatate 20, Daizen Maeda 43

17 lipca 2022, 18:30 - Płock (Stadion Miejski im. Bernarda Szymańskiego)
Wisła Płock 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Adrian Szczutowski 77

9 lipca 2022, 17:00 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 1-2 SK Sigma Ołomuniec
Michał Chrapek 78 (k) - Lukáš Vraštil 6, Mojmír Chytil 12

9 lipca 2022, 17:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Górnik Zabrze 2-1 Ålborg Boldspilklub
Szymon Włodarczyk 6, Alan Lubaski 59 - Kasper Kusk 72

9 lipca 2022, 15:05 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 1-1 Motor Lublin
Damian Gąska 20 - Rafał Król 4 (k)

9 lipca 2022, 12:15 - Warszawa (stadion Strefy Sportu)
Radomiak Radom 1-2 Worskła Połtawa
Dariusz Pawłowski 27 - Danyło Krawczuk 13 (k), Jurij Kozyrenko 61

9 lipca 2022, 12:00 - Grajewo (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 1-2 Ruch Lwów
Martin Pospíšil 90 - Marko Sapuha 40, Wasyl Runicz 56

9 lipca 2022, 11:30 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-2 Wisła Kraków
Krzysztof Drzazga 2, Titas Milašius 84, Kacper Wełniak 87 - Mateusz Młyński 1, Kacper Duda 45

9 lipca 2022, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Warta Poznań 1-0 Górnik Zabrze
Michał Kopczyński 13 (k)

9 lipca 2022, 11:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Zagłębie Lubin 3-1 Ålborg Boldspilklub
Szymon Kobusiński 35, 78, Rafał Adamski 58 (k) - Mathias Ross 8

9 lipca 2022, 10:30 - Warszawa (stadion Strefy Sportu)
Radomiak Radom 2-1 Worskła Połtawa
Daniel Pik 71, Dawid Abramowicz 75 - Denys Olijnyk 47

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas