|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - PKO Ekstraklasa 2022/2023
23 lutego 2024, 12:00 - Puszczykowo (Teren sportowo-rekreacyjny) Warta Poznań 3-1 Noteć Czarnków
17 lutego 2024, 11:30 - Kolonka (stadion Jodły Jedlnia-Letnisko) Radomiak Radom 2-1 Stal Stalowa Wola
Daniel Pik 39, Krystian Okoniewski 66 - Jakub Górski 3
11 lutego 2024, 12:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-4 Górnik Zabrze
Fabian Bzdyl 3 - Sōichirō Kōzuki 7 (k), 37, Piotr Krawczyk 68, Filipe Nascimento 79 (k)
11 lutego 2024, 11:00 - Bytom (stadion Polonii) Polonia Bytom 1-1 Piast Gliwice
Dawid Wolny 19 - Tihomir Kostadinov 39
8 lutego 2024, 15:30 - Kundu (Mardan Spor Kompleksi Kundu AST Arena) Lechia Gdańsk 1-1 Szachtar Donieck
Kacper Sezonienko 78 - Ołeksandr Zubkow 65
8 lutego 2024, 9:30 - Kadriye (S&B Sport Football Complex) Miedź Legnica 0-1 Boldklubben af 1893 (Kopenhaga)
Mikkel Mouritz 61
6 lutego 2024, 9:00 - Kadriye (S&B Sport Football Complex) Miedź Legnica 0-1 Corvinul Hunedoara
Daniel Pîrvulescu 73
3 lutego 2024, 13:30 - Zabrze (boczne boisko Górnika) Górnik Zabrze 4-0 MFK Ružomberok
Piotr Krawczyk (dwie), Adrián Kaprálik, Sōichirō Kōzuki
3 lutego 2024, 13:00 - Poznań (Enea Stadion) Lech Poznań 4-0 Wisła Płock
Filip Szymczak (trzy), Kristoffer Velde
3 lutego 2024, 12:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska) Śląsk Wrocław 2-1 KKS 1925 Kalisz
Patryk Janasik 27, Piotr Samiec-Talar 48 - Hubert Sobol 68
3 lutego 2024, 12:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-0 Wiślanie Jaśkowice
Cornel Râpă 88 (k)
3 lutego 2024, 11:00 - Kielce (Stadion Kusocińskiego) Korona Kielce 0-2 Piast Gliwice
3 lutego 2024, 9:00 - Kumköy (Fanatic Tour) Miedź Legnica 1-2 Qizilqum Zarafshon
Szymon Zalewski 81 - Akaki Szulaia 36, 47
2 lutego 2024, 14:30 - Radom (boczne boisko Radomskiego Centrum Sportu) Radomiak Radom 2-0 Pilica Białobrzegi
Leândro 84, Daniel Pik 90
2 lutego 2024, 14:00 - Urszulin (Legia Training Center) Legia Warszawa 3-1 Stal Rzeszów
Ernest Muçi 37, Tomáš Pekhart 49 (k), Yuri Ribeiro 59 - Adrian Bukowski 5
2 lutego 2024, 13:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-0 FK Železiarne Podbrezová
Benjamin Källman 5
2 lutego 2024, 12:00 - Radom (stadion MOSiR) Radomiak Radom 2-1 Motor Lublin
Leonardo Rocha 11, 45 - Dariusz Kamiński 18
2 lutego 2024, 10:00 - Kundu (Mardan Spor Kompleksi Kundu AST Arena) Raków Częstochowa 4-1 Dnipro-1 Dniepropietrowsk
Ante Crnac 4, Jean Carlos Silva 16, Bartosz Nowak 44, Dawid Drachal 69 - Eduard Sarapij 37
2 lutego 2024, 10:00 - Kumköy (Limak Arcadia Golf and Sport Resort) Lechia Gdańsk 2-1 Valmiera FC
Łukasz Zjawiński 33, Kacper Sezonienko 38 - Iwan Żelizko 88 (s)
1 lutego 2024, 14:30 - Belek (Susesi Football Centre) Zagłębie Lubin 1-1 Dinamo Batumi
Juan Muñoz 29 - Luka Kapianidze 55
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|