[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - eWinner II liga 2022/2023

28 czerwca 2022, 10:30 - Gniewino (Stadion Gminny)
Radunia Stężyca 2-3 Wisła Płock
zawodnik testowany 50, Rafał Kosznik 68 - Adrian Szczutowski 27, Davo 37, Steve Kapuadi 90

4 czerwca 2022, 17:00 - Bibice (Stadion Wiejski)
Bibiczanka Bibice 1-13 Hutnik Kraków
Grzegorz Ziobro 65 - Jakub Wilczyński 8, 25, 27, 77, Elorhan 12, 74, Łukasz Skrzypek 38, 80, Szymon Stasik 51, 55, 58, Krzysztof Świątek 52, Dominik Zawadzki 85

26 czerwca 2022, 17:00 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Znicz Pruszków 0-0 Motor Lublin

25 czerwca 2022, 14:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Rzeszów 1-4 Garbarnia Kraków
Dawid Olejarka 28 - Grzegorz Marszalik 67 (k), zawodnik testowany 71, 79, Damian Derenda 85

25 czerwca 2022, 12:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 3-2 Pogoń Siedlce
Damian Gąska 15, Rubén Lobato 34 (k), Serhij Krykun 41 - Marcinho 16, Damian Szuprytowski 21

25 czerwca 2022, 12:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk II Wrocław 1-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Miłosz Kurowski 43

25 czerwca 2022, 12:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 2-0 Radunia Stężyca
João Criciúma 9, Marek Niewiadomski 75

25 czerwca 2022, 12:00 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 0-0 KKS 1925 Kalisz

25 czerwca 2022, 12:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 1-0 Górnik Polkowice
Dominik Kościelniak 80

25 czerwca 2022, 11:00 - Gdynia (boczne boisko stadionu GOSiR)
Arka Gdynia 1-3 Olimpia Elbląg
Mateusz Żebrowski 70 - Marcin Rajch 49, zawodnik testowany 77, 86

24 czerwca 2022, 18:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 3-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Emil Drozdowicz 27, Przemysław Skałecki 79, Piotr Lisowski 85 - Michał Sacharuk 61, zawodnik testowany 65

22 czerwca 2022, 16:00 - Sanok (Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji Wiki)
Sandecja Nowy Sącz 4-2 Motor Lublin
Jakub Wróbel 4, Michał Walski 52 (k), zawodnik testowany 53, zawodnik testowany 84 - zawodnik testowany 80, Piotr Ceglarz 87

18 czerwca 2022, 13:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 2-1 Resovia
Krystian Puton 17, Mateusz Klichowicz 83 - Daniel Morys 75

18 czerwca 2022, 11:00 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 1-3 Wisła Kraków
Michał Feliks 86 - Luis Fernández 31, Marcin Bartoń 51, Wiktor Szywacz 61

18 czerwca 2022, 11:00 - Gdynia (Gdyńskie Centrum Sportu - boisko B)
Arka Gdynia 0-0 Radunia Stężyca

11 maja 2022, 16:30 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 2-2 Małopolski ZPN
Jakub Banach 45, Kacper Rogoziński 85 - Artur Biały 28, Sebastian Jacak 32

3 kwietnia 2022, 11:00 - Poznań (boczne boisko Warty)
Warta Poznań 0-1 Lech II Poznań
Igor Kornobis 3

26 marca 2022, 11:00 - Drobin (stadion MOKSiR)
Wisła Płock 2-1 Stomil Olsztyn
Łukasz Sekulski 11 (k), 21 - Łukasz Moneta 25

25 marca 2022, 11:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Marek Fábry 66 - Kamil Biliński 74

19 marca 2022, 13:00 - Białobrzegi (Stadion Miejski)
Pilica Białobrzegi 0-4 Motor Lublin
Jakub Kosecki 14, Piotr Ceglarz 27, Cezary Polak 54, Maciej Firlej 80

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas