|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - PKO Ekstraklasa 2023/2024
23 lutego 2024, 12:00 - Puszczykowo (Teren sportowo-rekreacyjny) Warta Poznań 3-1 Noteć Czarnków
19 lutego 2024, 11:35 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza Niepołomice
Hubert Matynia 86 - Maciej Firlej 75 (k)
17 lutego 2024, 11:30 - Kolonka (stadion Jodły Jedlnia-Letnisko) Radomiak Radom 2-1 Stal Stalowa Wola
Daniel Pik 39, Krystian Okoniewski 66 - Jakub Górski 3
11 lutego 2024, 12:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-4 Górnik Zabrze
Fabian Bzdyl 3 - Sōichirō Kōzuki 7 (k), 37, Piotr Krawczyk 68, Filipe Nascimento 79 (k)
11 lutego 2024, 11:00 - Bytom (stadion Polonii) Polonia Bytom 1-1 Piast Gliwice
Dawid Wolny 19 - Tihomir Kostadinov 39
10 lutego 2024, 12:00 - Chorzów (Stadion Miejski przy ul. Lompy) Ruch Chorzów 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
3 lutego 2024, 13:30 - Zabrze (boczne boisko Górnika) Górnik Zabrze 4-0 MFK Ružomberok
Piotr Krawczyk (dwie), Adrián Kaprálik, Sōichirō Kōzuki
3 lutego 2024, 13:00 - Poznań (Enea Stadion) Lech Poznań 4-0 Wisła Płock
Filip Szymczak (trzy), Kristoffer Velde
3 lutego 2024, 12:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska) Śląsk Wrocław 2-1 KKS 1925 Kalisz
Patryk Janasik 27, Piotr Samiec-Talar 48 - Hubert Sobol 68
3 lutego 2024, 12:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-0 Wiślanie Jaśkowice
Cornel Râpă 88 (k)
3 lutego 2024, 11:00 - Kielce (Stadion Kusocińskiego) Korona Kielce 0-2 Piast Gliwice
2 lutego 2024, 14:30 - Radom (boczne boisko Radomskiego Centrum Sportu) Radomiak Radom 2-0 Pilica Białobrzegi
Leândro 84, Daniel Pik 90
2 lutego 2024, 14:00 - Urszulin (Legia Training Center) Legia Warszawa 3-1 Stal Rzeszów
Ernest Muçi 37, Tomáš Pekhart 49 (k), Yuri Ribeiro 59 - Adrian Bukowski 5
2 lutego 2024, 14:00 - Ilıca (Emirhan Sports Complex) ŁKS Łódź 4-3 FK Struga
Jakub Letniowski 9, Dani Ramírez 34, 64, Pirulo 81 (k) - Marjan Radeski 25, Besart Ibraimi 39, 55 (k)
2 lutego 2024, 13:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-0 FK Železiarne Podbrezová
Benjamin Källman 5
2 lutego 2024, 12:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza Niepołomice
Marek Fábry 3 - Piotr Mroziński 25
2 lutego 2024, 12:00 - Radom (stadion MOSiR) Radomiak Radom 2-1 Motor Lublin
Leonardo Rocha 11, 45 - Dariusz Kamiński 18
2 lutego 2024, 10:00 - Kundu (Mardan Spor Kompleksi Kundu AST Arena) Raków Częstochowa 4-1 Dnipro-1 Dniepropietrowsk
Ante Crnac 4, Jean Carlos Silva 16, Bartosz Nowak 44, Dawid Drachal 69 - Eduard Sarapij 37
1 lutego 2024, 14:30 - Belek (Susesi Football Centre) Zagłębie Lubin 1-1 Dinamo Batumi
Juan Muñoz 29 - Luka Kapianidze 55
1 lutego 2024, 13:00 - Kumköy (tssFC Football Center) Warta Poznań 0-1 FK Škendija 79 (Tetovo)
Eraldo Çinari 16
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|