[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - PKO Ekstraklasa 2023/2024

13 lipca 2024, 17:00 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 3-0 Korona Kielce
Michael Ameyaw 77, Marcel Pięczek 90 (s), Fabian Piasecki 110 (k)

13 lipca 2024, 18:00 - Białystok (Ośrodek treningowy Jagiellonii Białystok)
Jagiellonia Białystok 1-1 Turośnianka Turośń Kościelna
Jetmir Haliti 56 - Rafał Kiczuk 53

13 lipca 2024, 16:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 3-0 Kotwica Kołobrzeg
Efthýmis Kouloúris 13, 24 (k), Linus Wahlqvist 41

13 lipca 2024, 16:00 - Poznań (boczne boisko Enea Stadionu)
Lech Poznań 0-2 FK Teplice
Filip Horský 73, Roman Čerepkai 82

13 lipca 2024, 15:30 - Rączna (Cracovia Training Center)
Cracovia 0-1 SK Sigma Ołomuniec
Jáchym Šíp 24

13 lipca 2024, 15:30 - Lubin (KGHM Zagłębie Arena)
Zagłębie Lubin 1-1 GKS Katowice
Václav Sejk 58 - Jakub Arak 79

13 lipca 2024, 15:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 2-0 Žalgiris Kowno
Afimico Pululu 45 (k), Jarosław Kubicki 83

13 lipca 2024, 12:00 - Poznań (boczne boisko Enea Stadionu)
Lech Poznań 5-0 Lechia Zielona Góra
Adriel Ba Loua 6, 78, Filip Szymczak 18, 30, Ali Gholizadeh 57

13 lipca 2024, 11:00 - Rączna (Cracovia Training Center)
Cracovia 2-4 FC Baník Ostrawa B
Bramki dla Baníka: David Kašpárek 37, Michal Málek 45, Petr Jaroň 49, Sacha Komljenovic 78

13 lipca 2024, 11:00 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 1-0 FC Košice
Sōichirō Kōzuki 1

12 lipca 2024, 17:35 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 0-3 Rekord Bielsko-Biała
Jan Ciućka 42, Daniel Świderski 67, 73

12 lipca 2024, 17:35 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk Wrocław 1-1 FK Mladá Boleslav
Sebastian Musiolik 22 (k) - Vojtěch Stránský 73

12 lipca 2024, 17:15 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Raków Częstochowa 2-0 AS Omónia Lefkossías
Ante Crnac 6, Patryk Makuch 33

12 lipca 2024, 15:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 2-1 Podhale Nowy Targ
Lucjan Klisiewicz 4, Piotr Mroziński 16 - zawodnik testowany 36

12 lipca 2024, 13:30 - Radom (Centrum Sportowo-Szkoleniowe Radomiak)
Radomiak Radom 1-1 Motor Lublin
Jan Grzesik 53 - Bartosz Wolski 17

12 lipca 2024, 11:30 - Urszulin (Legia Training Center)
Legia Warszawa 2-1 Widzew Łódź
Marc Gual 66, Steve Kapuadi 81 - Kamil Cybulski 41

12 lipca 2024, 11:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 Puszcza Niepołomice
Andrzej Trubeha 8 - zawodnik testowany 85

12 lipca 2024, 10:45 - Zawodzie (Obiekt Sportowy Gminy Poczesna)
Raków Częstochowa 1-1 Odra Opole
Bartosz Nowak 2 - Adrian Purzycki 47 (k)

12 lipca 2024, 10:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Mielec 5-0 Stal Rzeszów
Ilja Szkurin 3, Fryderyk Gerbowski 19, Ravve Assayag 62, 71, Marvin Senger 66

11 lipca 2024, 18:15 - Puławy (stadion MOSiR)
Radomiak Radom 0-2 Ironi Tyberiada
Stanisław Biłeńkyj 27, Snir Talias 42

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas