|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - Fortuna I liga 2023/2024
24 lutego 2024, 13:00 - Legionowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego) Legionovia Legionowo 0-2 Polonia Warszawa
Paweł Tomczyk, Krystian Tymendorf
20 lutego 2024, 13:00 - Lublin (Lubelska Akademia Futbolu) Motor Lublin 7-1 Karpaty Krosno
Michał Żebrakowski (trzy), Kacper Wełniak (dwie), Arkadiusz Najemski, Mathieu Scalet - Jewhen Oberman
19 lutego 2024, 11:35 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza Niepołomice
Hubert Matynia 86 - Maciej Firlej 75 (k)
18 lutego 2024, 11:00 - Warszawa (stadion MBOPN) Polonia Warszawa 3-0 Victoria Sulejówek
Wojciech Fadecki 4, Jakub Piątek 40, Paweł Tomczyk 60 (k)
11 lutego 2024, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 0-1 Garbarnia Kraków
Michał Opalski 88
10 lutego 2024, 13:30 - Lublin (Lubelska Akademia Futbolu) Motor Lublin 1-0 Polonia Warszawa
Kamil Wojtkowski 84
10 lutego 2024, 13:00 - Pruszków (stadion MOS) Znicz Pruszków 1-2 KKS 1925 Kalisz
Shuma Nagamatsu 90 - Bartłomiej Putno 4, Filip Szewczyk 74
10 lutego 2024, 13:00 - Głogów Chrobry Głogów 2-2 Świt Skolwin (Szczecin)
Bartosz Biel 20, 60 - Rafał Remisz 50, Damian Ciechanowski 85
10 lutego 2024, 12:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki) Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 Stal Rzeszów
Jakub Branecki 58 - Szymon Salamon 45
10 lutego 2024, 12:00 - Opole (Centrum Sportu) Odra Opole 2-1 GKS Katowice
Maksymilian Hebel 82, Vittorio Continella 89 - Jakub Arak 61
10 lutego 2024, 11:30 - Myślenice (Sport Myślenice) Wisła Kraków 1-0 Górnik Łęczna
Szymon Sobczak 95
10 lutego 2024, 11:00 - Lublin (Lubelska Akademia Futbolu) Motor Lublin 3-2 Polonia Warszawa
Kamil Kruk 49, 51, Sebastian Rudol 82 - Xabi Auzmendi 15, Szymon Kobusiński 75
10 lutego 2024, 11:00 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS) Chrobry Głogów 2-0 Ślęza Wrocław
Mateusz Machaj 37 (k), zawodnik testowany 67
9 lutego 2024, 14:00 - Side (Manavgat Belediyesi Spor Tesisleri) Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-1 FK Csíkszereda
Lionel Abate Etoundi 5, Marco Siverio 28, Maksymilian Banaszewski 39, 64 - Benjamin Babati 20
9 lutego 2024, 12:00 - Wola Chorzelowska (Euroboisko) Stal Rzeszów 2-3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Krzysztof Danielewicz 19 (k), Artur Gaża 53 - Jakub Branecki 10, Wiktor Biedrzycki 45, 77
8 lutego 2024, 15:30 - Kundu (Mardan Spor Kompleksi Kundu AST Arena) Lechia Gdańsk 1-1 Szachtar Donieck
Kacper Sezonienko 78 - Ołeksandr Zubkow 65
8 lutego 2024, 9:30 - Kadriye (S&B Sport Football Complex) Miedź Legnica 0-1 Boldklubben af 1893 (Kopenhaga)
Mikkel Mouritz 61
7 lutego 2024, 13:00 - Kumköy (Fanatic Tour) Arka Gdynia 2-3 FK Csíkszereda
Karol Czubak 17, 67 - Richárd Jelena 11, Gábor Makrai 85, Benjamin Babati 87 (k)
7 lutego 2024, 13:00 - Belek (Limak Arcadia Golf and Sport Resort) Polonia Warszawa 0-0 Kolding IF
7 lutego 2024, 12:10 - Warszawa (Ośrodek Hutnik) Znicz Pruszków 1-2 ŁKS II Łódź
Krystian Tabara 49 - Alan Siwek 26, Mikołaj Lipień 34
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|