|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - I liga 2013/2014
19 lutego 2024, 11:35 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza Niepołomice
Hubert Matynia 86 - Maciej Firlej 75 (k)
17 lutego 2024, 14:00 - Idzbark (boisko Góry) Stomil Olsztyn 2-1 Znicz Biała Piska
Daniel Pietraszkiewicz 7, Hide Vitalucci 10 - Marcin Fiedorowicz 50
17 lutego 2024, 12:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice) Chojniczanka Chojnice 1-0 Gedania Gdańsk
Valērijs Šabala 71
17 lutego 2024, 12:00 - Idzbark (boisko Góry) Stomil Olsztyn 2-3 Olimpia Grudziądz
Dawid Retlewski 69, 78 - Patryk Czarnowski 50, 56, Fardin Rabet 80
17 lutego 2024, 12:00 - Łódź (Piłkarski Ośrodek Treningowy Minerska) ŁKS II Łódź 1-1 GKS Bełchatów
Łukasz Dynel 72 (k) - Przemysław Zdybowicz 27
14 lutego 2024, 11:00 - Rytro (stadion Popradu) Sandecja Nowy Sącz 1-1 1.FC Tatran Prešov
Dawid Szufryn 71 - Aliou Diao 79
10 lutego 2024, 14:30 - Częstochowa (stadion Skry) Skra Częstochowa 1-1 GKS Bełchatów
Maciej Mas 65 - Hubert Karpiński 32
10 lutego 2024, 12:30 - Olsztyn (Szkoła Podstawowa nr 18) Stomil Olsztyn 1-2 GKS Wikielec
Dawid Retlewski 66 - Maddox Sobociński 47, 64
10 lutego 2024, 12:30 - Bydgoszcz (Kompleks Sportowy Zawisza im. Zdzisława Krzyszkowiaka) Zawisza Bydgoszcz 1-5 Olimpia Grudziądz
Krystian Sanocki 47 - Kacper Cichoń 4, 39, Iwan Ciupa 32, Patryk Czarnowski 79, 82
10 lutego 2024, 12:00 - Kraków (stadion AWF) Wisła II Kraków 1-2 Sandecja Nowy Sącz
Karol Tokarczyk 25 - Jakub Wilczyński 8, Denis Potoma 39
10 lutego 2024, 12:00 - Chojnice (Boisko Nowych Nadziei Modrak) Chojniczanka Chojnice 0-0 Radunia Stężyca
10 lutego 2024, 12:00 - Opole (Centrum Sportu) Odra Opole 2-1 GKS Katowice
Maksymilian Hebel 82, Vittorio Continella 89 - Jakub Arak 61
10 lutego 2024, 11:30 - Myślenice (Sport Myślenice) Wisła Kraków 1-0 Górnik Łęczna
Szymon Sobczak 95
8 lutego 2024, 9:30 - Kadriye (S&B Sport Football Complex) Miedź Legnica 0-1 Boldklubben af 1893 (Kopenhaga)
Mikkel Mouritz 61
7 lutego 2024, 13:00 - Kumköy (Fanatic Tour) Arka Gdynia 2-3 FK Csíkszereda
Karol Czubak 17, 67 - Richárd Jelena 11, Gábor Makrai 85, Benjamin Babati 87 (k)
6 lutego 2024, 9:00 - Kadriye (S&B Sport Football Complex) Miedź Legnica 0-1 Corvinul Hunedoara
Daniel Pîrvulescu 73
5 lutego 2024, 11:00 - Medulin (Medulin Sports Centre) GKS Tychy 0-0 FK Prva Iskra (Barič)
4 lutego 2024, 9:05 Arka Gdynia 1-2 Zoria Ługańsk
Martin Dobrotka 71 - Alioune Ndour 31, Matar Ndiaye 48
3 lutego 2024, 15:00 - Medulin (Medulin Sports Centre) GKS Tychy 1-1 FK Rabotnički (Skopje)
Bramka dla Tychów: Jakub Budnicki 75
3 lutego 2024, 13:00 - Poznań (Enea Stadion) Lech Poznań 4-0 Wisła Płock
Filip Szymczak (trzy), Kristoffer Velde
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|