[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Ekstraklasa 2015/2016

19 lutego 2018, 11:30 - Bytom (boczne boisko Szombierek)
Polonia Bytom 0-4 Piast Gliwice
Łukasz Krakowczyk 12, 38, 62, 87

17 lutego 2018, 14:30 - Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Stal Mielec 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

17 lutego 2018, 12:00 - Łęczna (boczne boisko Górnika)
Górnik Łęczna 2-0 Motor Lublin
zawodnik testowany 17, Marcin Flis 77

17 lutego 2018, 9:00 - Türkler (Eftalia Aqua Resort)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Stal Mielec
Szymon Przystalski 60 (s), Dimityr Ilijew 70 - Arkadiusz Górka 44, Kacper Sadłocha 45

15 lutego 2018, 11:00 - Dromolaxiá (Alfa Sports)
Ruch Chorzów 1-3 FK Homel
Armánto Goúfas 6 - Lassina Dao 17, 72 (k), Anton Szramczenko 86

14 lutego 2018, 14:00 - Kızılağaç (World of Sunrise)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 5-1 Szirak Giumri
Bramki dla Podbeskidzia: Paweł Tomczyk 3, Miłosz Kozak 5, 45, Valērijs Šabala 29 (k), Łukasz Sierpina 34

14 lutego 2018, 14:00 - Łęczna (boczne boisko Górnika)
Górnik Łęczna 1-1 Chełmianka Chełm
Filip Szewczyk 56 - Mateusz Olszak 89

13 lutego 2018, 14:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 0-1 Olimpia Grudziądz
Konrad Handzlik 60

13 lutego 2018, 11:00 - Dromolaxiá (Alfa Sports)
Ruch Chorzów 1-2 Gandzasar Kapan
Artur Balicki 83 - Gegham Harutjunjan 27 (k), Wardan Poghosjan 45

12 lutego 2018, 14:00 - Kızılağaç (World of Sunrise)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Czichura Saczchere
Konrad Gutowski 76 - Giorgi Gabedawa 32 (k)

10 lutego 2018, 12:30 - Lubin (boczne boisko Zagłębia)
Zagłębie Lubin 1-2 Chrobry Głogów
Krzysztof Janus 70 - Marcel Gąsior 24 (k), Seweryn Michalski 83

10 lutego 2018, 12:00 - Łęczna (boczne boisko Górnika)
Górnik Łęczna 2-3 Radomiak Radom
Patryk Szysz 20, Sebastian Szerszeń 28 - Peter Mazan 23, Jakub Wróbel 39, Bartosz Skowron 90

8 lutego 2018, 14:00 - Larnaka (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Zínon)
Ruch Chorzów 1-3 BSC Young Boys Berno II
Paweł Wojciechowski 4 - Léo Seydoux 16, Nicolas Boss 50, Joël Schmied 71 (k)

7 lutego 2018, 13:00 - Poznań (boczne boisko Inea Stadionu)
Lech Poznań 3-0 Znicz Pruszków
Jakub Moder 5, Ołeksij Chobłenko 63, Nikola Vujadinović 68

4 lutego 2018, 15:30 - Benidorm (Estadio Municipal Guillermo Amor)
Piast Gliwice 2-1 Changchun Yatai
Konstantin Vassiljev 19, Gerard Badía 28 (k) - Tan Long 48

4 lutego 2018, 14:30 - Pýrgos (Kinotikó Gípedo Pýrgou Lemessoú)
Ruch Chorzów 0-0 Spartak-2 Moskwa

4 lutego 2018, 13:00 - Poznań (boczne boisko Inea Stadionu)
Lech Poznań 2-0 GKS Tychy
Darko Jevtić 35, Ołeksij Chobłenko 85 (k)

3 lutego 2018, 15:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 1-0 Chojniczanka Chojnice
Sławomir Peszko 58

3 lutego 2018, 14:30 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Elhadji Pape Diaw 24

3 lutego 2018, 12:40 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 5-0 MFK Zemplín Michalovce
Szymon Żurkowski 3, Igor Angulo 10, 43, Marcin Urynowicz 50, Łukasz Wolsztyński 54 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas