[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Ekstraklasa 2015/2016

21 listopada 2017, 13:00 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 2-3 Puszcza Niepołomice
Tibor Halilović 28, Kamil Wojtkowski 43 - Alexandre Cristóvão 16, Kacper Górski 75, Adrian Zarzecki 90

11 listopada 2017, 13:00 - Bochnia (stadion MOSiR)
Bocheński KS 0-2 Górnik Zabrze
Igor Angulo 25, Łukasz Wolsztyński 77

11 listopada 2017, 13:00 - Kielce (Stadion Kusocińskiego)
Korona Kielce 4-0 MŠK Tatran Krásno nad Kysucou
Goran Cvijanovič 5, Elia Soriano 27, 38, Amer Halilić 76

11 listopada 2017, 12:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław
Róbert Pich 45

11 listopada 2017, 12:00 - Tarnowo Podgórne (stadion Tarnovii)
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-7 Lech Poznań
Nicki Bille Nielsen 30, 35, 40, 80, Abdul Aziz Tetteh 58, Adrian Kaliszan 71 (s), Mihai Răduț 72

11 listopada 2017, 11:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 5-0 Bałtyk Gdynia
Romário Baldé 12, Marco Paixão 18, Flávio Paixão 24, Grzegorz Kuświk 83, 88

10 listopada 2017, 12:15 - Grodno (Centralnyj sportiwnyj kompleks Nieman)
Nieman Grodno 2-0 Jagiellonia Białystok
Wiaczesław Gleb 4, Dmitrij Kowalonok 75

12 października 2017, 16:30 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 2-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Mateusz Ogrodowski 10 (s), Ádám Gyurcsó 25 - Patryk Jakubowski 76

8 października 2017, 12:00 - Poznań (boczne boisko Inea Stadionu)
Lech Poznań 1-1 Dinamo Brześć
Christian Gytkjær 6 (k) - Artem Miłewśkyj 49

7 października 2017, 15:00 - Sierakowice (stadion Startu)
Start Sierakowice 0-6 Górnik Zabrze
Igor Angulo, Łukasz Wolsztyński, Michał Koj, Konrad Wira, Patryk Joachim, Mateusz Cybulski

7 października 2017, 13:30 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 3-0 Chrobry Głogów
Cornel Râpă 21, Kamil Drygas 31, Patryk Paczuk 86

7 października 2017, 12:30 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 3-0 GKS Katowice
Jakub Kosecki 73, Arkadiusz Piech 74, 89

7 października 2017, 11:30 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Paweł Oleksy 35, Kacper Kostorz 58

7 października 2017, 11:00 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 1-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Rafał Boguski 31

7 października 2017, 10:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 2-0 Szachtior Soligorsk
Pawieł Rybak 45 (s), Cillian Sheridan 74

13 września 2017, 11:00 - Nieciecza (boczne boisko Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0 Wisła Kraków
Patrik Mišák 34

3 września 2017, 19:47 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 0-1 Górnik Zabrze
Damian Kądzior 66

3 września 2017, 17:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Lech Poznań 1-0 Młodzieżowa reprezentacja Polski
Łukasz Trałka 61

2 września 2017, 16:00 - Myślibórz (Stadion Miejski)
Osadnik Myślibórz 0-10 Pogoń Szczecin
Ádám Gyurcsó 15, 19, 23, Dariusz Formella 25, Hubert Matynia 51, Sebastian Kowalczyk 55, Patryk Paczuk 63, 82, Ricardo Nunes 69, Michał Graczyk 80

2 września 2017, 12:00 - Oława (Stadion OCKF)
Śląsk Wrocław 1-2 Piast Gliwice
Sito Riera 84 - Łukasz Krakowczyk 18, Michal Papadopulos 79 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas