[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - I liga 2015/2016

12 października 2019, 12:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 2-0 ŁKS Łódź
Oskar Zawada 50, Artur Bogusz 76 (s)

12 października 2019, 11:00 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Raków Częstochowa 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Rusłan Babenko 35, Aleksandyr Kolew 55

6 września 2019, 17:00 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-0 Olimpia Grudziądz
Marko Vejinović 40, Jakub Wilczyński 87

9 sierpnia 2019, 17:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 4-0 Páfos FC
Mateusz Szwoch 38, Grzegorz Kuświk 77, 81 (k), 90

7 sierpnia 2019, 18:00 - Suwałki (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Wigry Suwałki 8-0 Wissa Szczuczyn
Oskar Furst, Kamil Sabiłło, Paweł Gierach (cztery), Joel Huertas (dwie)

6 sierpnia 2019, 17:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-1 Ruch Brześć
Maciej Firlej 74 - Jarosław Orieszkiewicz 36

4 sierpnia 2019, 16:00 - Miłomłyn (Stadion Miejski)
Tęcza Miłomłyn 0-5 Stomil Olsztyn
Artur Siemaszko 3, Szymon Rak 20, 47, Mateusz Cetnarski 23, Karol Landowski 34

31 lipca 2019, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 4-0 LKS Bełk

30 lipca 2019, 18:00 - Olsztyn (stadion Warmii)
Warmia Olsztyn 1-3 Stomil Olsztyn
Krystian Oleszko 27 - Bartłomiej Niedziela 74, Karol Landowski 81, Maciej Serbintowicz 86

25 lipca 2019, 17:45 - Wikielec (stadion GKS-u)
GKS Wikielec 2-3 Stomil Olsztyn
Michał Bartkowski 25, Aleksander Kowalczyk 36 - Koki Hinokio 8, Szymon Rak 16, Maciej Serbintowicz 53

20 lipca 2019, 19:10 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 2-0 FK Palanga
Adrian Karankiewicz 33, Cezary Sauczek 43

20 lipca 2019, 18:00 - Gdynia (Gdyńskie Centrum Sportu - boisko A)
Arka Gdynia 2-1 AS Omónia Lefkossías
Michał Nalepa 26 (k), Michael Olczyk 82 - Michael Lüftner 24

20 lipca 2019, 17:10 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-2 Rekord Bielsko-Biała
Maciej Stefanowicz 40 (k) Mateusz Kompanicki 71 - Kamil Żołna 10, Szymon Szymański 16

20 lipca 2019, 17:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 4-1 Mieszko Gniezno
Petteri Forsell 37, Maciej Śliwa 48, Krzysztof Danielewicz 54, Paweł Zieliński 89 - Radosław Jasiński 58

20 lipca 2019, 13:20 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Mateusz Piątkowski 15, Marcin Biernat 23, Łukasz Grzeszczyk 60

20 lipca 2019, 12:00 - Wronki (Stadion Leśny)
Lech II Poznań 0-1 Stomil Olsztyn
Grzegorz Lech 55 (k)

20 lipca 2019, 12:10 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Przemysław Zdybowicz 33, Marcin Grolik 43

20 lipca 2019, 11:00 - Grudziądz (boisko przy ul. Słowackiego)
Olimpia Grudziądz 0-3 Sportis Łochowo
Kajetan Wojciechowski, Maksym Humeniuk, Wadym Tkaczenko

20 lipca 2019, 11:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 3-1 Bytovia Bytów
Tomasz Mikołajczak 2, Janusz Surdykowski 58, Krystian Wachowiak 63 - Norbert Hołtyn 83

20 lipca 2019, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 6-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Piotr Polczak 22, Fabian Piasecki 36, 43, Wojciech Słomka 40, Szymon Pawłowski 52, Stanisław Biłeńkyj 53 - Kamil Szymczak 65

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas