[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - I liga 2015/2016

15 maja 2019, 17:00 - Smykówko (Boisko Sportowe)
Iskra Smykówko 1-13 Stomil Olsztyn
Michał Czajkowski 42 - Michał Góral 7, 11, 16, Rafał Maćkowski 38, 44, 49, Kamil Mazek 47, Bartosz Kwiatkowski 48, Patryk Baran 56, 66, Michał Suchanek 69, 70, ?

9 kwietnia 2019, 17:30 - Lubawa (Stadion Łazienkowski)
Motor Lubawa 1-2 Stomil Olsztyn
Adam Kapusta 82 - Koki Hinokio 31, Michał Suchanek 83

26 marca 2019, 16:00 - Olsztyn (boczne boisko stadionu OSiR)
Stomil Olsztyn 14-0 Stomil Olsztyn (j)
Michał Góral (cztery), Ołeksandr Masznin (cztery), Kensuke Enjō (dwie), Koki Hinokio, Bartosz Kwiatkowski, Michał Suchanek, Kacper Grzeszczyk (s)

23 marca 2019, 11:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-3 Bytovia Bytów
Tomasz Mikołajczak 45 (k) - Mateusz Kuzimski 3, Łukasz Moneta 21, Gracjan Jaroch 44

23 marca 2019, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza Niepołomice
Giorgi Gabedawa 40 - Jakub Bąk 68, Łukasz Szczepaniak 70

22 marca 2019, 13:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Lech Poznań 0-0 Miedź Legnica

22 marca 2019, 12:00 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Jesús Jiménez 4

22 marca 2019, 12:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 1-1 Polonia Warszawa
Grzegorz Kuświk 75 - Krystian Pieczara 61

22 marca 2019, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 3-1 MFK Vítkovice (Ostrawa)
Adrian Błąd 13 (k), David Añón 55, Arkadiusz Woźniak 64 - Jan Matěj 66

19 marca 2019, 16:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Concordia Elbląg 2-3 Stomil Olsztyn
Adam Duda 55, 66 - Kensuke Enjō 30, Waldemar Gancarczyk 35, Wojciech Dziemidowicz 48

12 marca 2019, 17:00 - Wikielec (stadion GKS-u)
GKS Wikielec 1-2 Stomil Olsztyn
Aleksander Kowalczyk 45 - Michał Góral 17, Kensuke Enjō 80

5 marca 2019, 14:50 - Pasym (Stadion Miejski)
Stomil Olsztyn 4-0 Warmia Olsztyn
Michał Góral 15, 17, 25, Koki Hinokio 71

3 marca 2019, 11:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 2-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Wiktor Putin 22, Michał Przybyła 82 - Kamil Szymczak 17, Artur Golański 45, Kamil Lewiński 87

2 marca 2019, 11:00 - Lubin (boczne boisko Zagłębia)
Zagłębie II Lubin 1-2 Chrobry Głogów
Jakub Sypek 70 - Damian Kowalczyk 40 (k), Wiktor Kobiela 90

23 lutego 2019, 16:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 2-2 Legionovia Legionowo
Andrzej Rybski 22, Dominik Barciak 90 - Karol Podliński 46, Paweł Łydkowski 70 (s)

23 lutego 2019, 13:00 - Głogów (boczne boisko nr 2 stadionu GOS)
Chrobry Głogów 2-1 Mieszko Gniezno
Rafał Maćkowski 47, Damian Kowalczyk 81 - Adam Konieczny 8

23 lutego 2019, 12:00 - Nowy Sącz (stadion PWSZ)
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Partizán Bardejov
Mariusz Gabrych 82

23 lutego 2019, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Bartosz Śpiączka 13, Adrian Błąd 50

23 lutego 2019, 11:00 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Bałtyk Gdynia 1-4 Olimpia Grudziądz
Sebastian Bartlewski 27 - Bartosz Zakrzewski 52 (s), Germán Ruiz 63, Mateusz Marzec 76, Wahe Mnacakanjan 83

23 lutego 2019, 11:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
Rozwój Katowice 4-2 Ruch Radzionków
Damian Niedojad 46, 54, Kamil Łączek 49, 56 - Amine Mohamed Boudguiga 27, 81 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas