[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - I liga 2015/2016

23 marca 2018, 11:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 2-1 Dainava Alytus
Damian Warchoł 20, Robert Dadok 26 - Sebastián Vásquez 29

24 marca 2018, 14:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 2-1 Błękitni Stargard
Bramki dla Bytovii: Michał Rzuchowski 31, 60

24 marca 2018, 13:00 - Poznań (boczne boisko Inea Stadionu)
Lech Poznań 2-1 Chrobry Głogów
Darko Jevtić 17, Ołeksij Chobłenko 54 - Michał Ilków-Gołąb 66

24 marca 2018, 13:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 0-1 Stomil Olsztyn
Dani Ramírez 31

23 marca 2018, 13:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 1-0 Chojniczanka Chojnice
Ariel Borysiuk 58

23 marca 2018, 13:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Radomiak Radom
Szymon Lewicki 27 (k) - Leândro 77 (k)

23 marca 2018, 12:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-3 Arka Gdynia
Wołodymyr Kowal 105 - Marcin Warcholak 30, Marcus Vinícius 61, Krzysztof Janus 76

23 marca 2018, 12:30 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-1 Legionovia Legionowo
Grzegorz Tomasiewicz 38 - Mario Vasilj 13

18 marca 2018, 15:00 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS)
Chrobry Głogów 9-0 Dąb Przybyszów
Przemysław Stolc 28, Damian Kowalczyk 31, 34, Mateusz Machaj 36, Karol Danielak 38, Maciej Kona 63, Konrad Kaczmarek 67, 83, 89

18 marca 2018, 14:30 - Mrągowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Mrągowia Mrągowo 0-9 Stomil Olsztyn
Paweł Abbott 12, 14, 25, Wiktor Biedrzycki 19 (k), Dani Ramírez 44, Wołodymyr Tanczyk 45, 59, 73, Mateusz Mętlicki 75

11 marca 2018, 12:00 - Grudziądz (boisko przy ul. Słowackiego)
Olimpia Grudziądz 0-3 Olimpia Elbląg
Radosław Stępień 23, 25, Anton Kołosow 65

10 marca 2018, 15:00 - Stężyca (Nadraduńskie Centrum Sportu i Rekreacji)
Bytovia Bytów 0-0 Lech II Poznań

10 marca 2018, 11:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Marcin Mirecki 18, Kamil Szymczak 33

9 marca 2018, 12:00 - Kluczbork (Stadion Piłkarsko-Lekkoatletyczny)
MKS Kluczbork 2-1 Rozwój Katowice
Konrad Zaradny 27, 76 - Marcin Kowalski 82

3 marca 2018, 16:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
Rozwój Katowice 1-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Adam Żak 38 - Seweryn Gancarczyk 8 (s), Kamil Jadach 35 (k), Marcin Ruda 87

3 marca 2018, 14:15 - Świecie (Stadion Miejski)
Olimpia Grudziądz 4-1 Olimpia Elbląg
Damian Michalik 35 (k), Wołodymyr Kowal 50 (k), 55, Eusébio Bancessi 75 - Radosław Stępień 15

3 marca 2018, 12:30 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
GKS Katowice 0-2 Radomiak Radom
Peter Mazan 50, Chinonso Agu 63

3 marca 2018, 12:00 - Chojnice (Boisko Nowych Nadziei Modrak)
Chojniczanka Chojnice 0-3 Gryf Wejherowo
Krzysztof Wicki 24, Michał Ciarkowski 45, Paweł Wojowski 73 (k)

3 marca 2018, 11:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
GKS Katowice 0-1 ROW 1964 Rybnik
Dawid Gojny 55

3 marca 2018, 10:00 - Chojnice (Boisko Nowych Nadziei Modrak)
Chojniczanka Chojnice 0-2 KP Starogard Gdański
Kacper Łazaj 35, Karol Zieliński 74

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas