[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2015/2016

11 marca 2020 - Radom (boczne boisko Stadionu im. Braci Czachorów)
Radomiak Radom 4-2 Ursus Warszawa
Adam Banasiak 33 (k), Meik Karwot 65, Damian Nowak 67 (k), 73 - Maciej Prusinowski 74, Patryk Kamiński 88 (k)

23 lutego 2020, 14:00 - Grudziądz (boisko przy ul. Słowackiego)
Olimpia Grudziądz 2-2 Gryf Wejherowo
João Criciúma 12, José Embaló 90 - Oskar Sikorski 25, Mariusz Sławek 54

23 lutego 2020, 12:00 - Kraków (boisko przy ul. Wielickiej)
Cracovia 3-2 Puszcza Niepołomice
Sebastian Strózik 17, Tomáš Vestenický 64, 90 - Jewhen Radionow 53, Michal Klec 60

22 lutego 2020, 12:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 0-0 Legionovia Legionowo

22 lutego 2020, 12:00 - Stalowa Wola (stadion Sanu Rozwadów)
Stal Stalowa Wola 0-3 Resovia
Daniel Świderski 12, Kamil Radulj 35, Grzegorz Płatek 81

22 lutego 2020, 12:00 - Sierakowice Lewe (boisko Sierakowianki)
Pelikan Łowicz 2-1 Znicz Pruszków
Damian Warchoł 72, 81 - Paweł Tarnowski 31

22 lutego 2020, 11:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 2-0 Górnik Łęczna
Łukasz Grzeszczyk 9 (k), Łukasz Sołowiej 35

22 lutego 2020, 11:00 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 7-0 Siarka Tarnobrzeg
Kamil Słoma 12, 33, Michał Feliks 46, Krzysztof Szewczyk 49 (k), 61 (k), 74, 85

21 lutego 2020, 14:00 - Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Stal Mielec 2-1 Czornomoreć Odessa
Michał Żyro 70, 87 - Denys Norenkow 51

21 lutego 2020, 13:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 0-2 Radomiak Radom
Merveille Fundambu 63, Adam Banasiak 117 (k)

19 lutego 2020, 20:05 - Gdańsk (boisko Jaguara)
Gryf Wejherowo 0-4 Concordia Elbląg
Łukasz Kopka 10, Cyprian Maciejewski 27, Adam Duda 35, Adam Skierkowski 75

19 lutego 2020, 12:00 - Grodzisk Wielkopolski (boczne boisko stadionu Dyskobolii)
Zagłębie II Lubin 0-1 GKS Tychy
Mateusz Piątkowski 87 (k)

18 lutego 2020, 13:30 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 1-3 Puszcza Niepołomice
Przemysław Antoniak 11 - Jewhen Radionow 30, Piotr Stawarczyk 76, Jakub Wojtaszek 89

15 lutego 2020, 13:30 - Stężyca (Nadraduńskie Centrum Sportu i Rekreacji)
Radunia Stężyca 1-2 Gryf Wejherowo
Filip Burkhardt 52 (k) - Szymon Nowicki 64, Jakub Poręba 81

15 lutego 2020, 13:20 - Kadriye (Papillon Sports Center)
Stal Mielec 3-3 Awangard Kursk
Mateusz Mak 30 (k), Michał Żyro 66, 77 - Iwan Podolak 12, Aleksandr Bielajew 39, Siergiej Jarygin 81

15 lutego 2020, 13:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
KKS 1925 Kalisz 1-1 GKS Tychy
Robert Tunkiewicz 4 - Łukasz Grzeszczyk 39

15 lutego 2020, 12:00 - Legionowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Legionovia Legionowo 0-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Arkadiusz Ciach 16, 50, Rafał Maciejewski 30 (k), Bartosz Waleńcik 48 (s)

15 lutego 2020, 12:00 - Słupsk (boczne boisko Gryfa)
Bytovia Bytów 0-2 Kotwica Kołobrzeg
Dawid Retlewski 4, Sebastian Deja 24 (k)

15 lutego 2020, 12:00 - Opole (stadion Groszmalu)
Odra Opole 1-0 Polonia Bytom
Krzysztof Janus 3

15 lutego 2020, 12:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 2-0 Olimpia Zambrów
Adam Mójta 59 (k), Marcin Kozłowski II 71

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas