[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Nice I liga 2016/2017

9 grudnia 2017, 11:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Barciczanka Barcice
Witalij Bałaszow, Patrik Mráz, Damian Mrówka - Dawid Dyląg

6 grudnia 2017 - Chorzów (boczne boisko Stadionu Śląskiego)
GKS Katowice 4-0 AP Młoda GieKSa Katowice
Andreja Prokić (dwie), Grzegorz Goncerz, Jakub Yunis

1 grudnia 2017, 11:00 - Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
GKS Tychy 0-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

30 listopada 2017, 14:00 - Zabrze (boczne boisko Walki)
Górnik Zabrze 5-3 Górnik Zabrze (testowani)
Bramki dla Górnika: Erik Grendel (dwie), David Ledecký (dwie), Marcin Urynowicz

11 listopada 2017, 13:00 - Bochnia (stadion MOSiR)
Bocheński KS 0-2 Górnik Zabrze
Igor Angulo 25, Łukasz Wolsztyński 77

10 listopada 2017, 11:00 - Nieciecza (boczne boisko Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 Sandecja Nowy Sącz
Dávid Guba 27, Łukasz Piątek 35, Bartosz Śpiączka 90 - Maciej Korzym 30

7 października 2017, 15:00 - Sierakowice (stadion Startu)
Start Sierakowice 0-6 Górnik Zabrze
Igor Angulo, Łukasz Wolsztyński, Michał Koj, Konrad Wira, Patryk Joachim, Mateusz Cybulski

7 października 2017, 13:30 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 3-0 Chrobry Głogów
Cornel Râpă 21, Kamil Drygas 31, Patryk Paczuk 86

7 października 2017, 12:30 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 3-0 GKS Katowice
Jakub Kosecki 73, Arkadiusz Piech 74, 89

7 października 2017, 11:30 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Paweł Oleksy 35, Kacper Kostorz 58

7 października 2017, 11:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Puszcza Niepołomice
Wojciech Trochim 52 - Damian Lepiarz 69

6 października 2017, 14:00 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Raków Częstochowa 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Piotr Malinowski 28, Robert Sulewski 32 (s)

6 października 2017, 13:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 0-0 Pogoń Siedlce

6 października 2017, 12:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 0-5 Arka Gdynia
Antoni Łukasiewicz 21, Siergiej Kriwiec 36 (k), 43, Mateusz Szwoch 60, Rubén Jurado 84

26 września 2017, 17:30 - Sosnowiec (boczne boisko Stadionu Ludowego)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 RKS Grodziec (Będzin)
Adam Banasiak - Rafał Stanisławski

20 września 2017 - Pasym (Stadion Miejski)
Stomil Olsztyn 3-0 Stomil Olsztyn (j)
Marcin Stromecki, Grzegorz Lech (dwie, jedna z rzutu karnego)

3 września 2017, 19:47 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 0-1 Górnik Zabrze
Damian Kądzior 66

2 września 2017, 11:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 GKS Tychy
Adrian Rakowski 10 - Piotr Ćwielong 17 (k), Daniel Tanżyna 57

2 września 2017, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-2 Cracovia
Damian Garbacik 25, Adrian Błąd 60 - Krzysztof Piątek 14, 33

1 września 2017, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Slezský FC Opawa
Konrad Wrzesiński 80 - Tomáš Smola 56, Nemanja Kuzmanović 67, Michal Stříž 69

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas