[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Nice I liga 2016/2017

16 lipca 2018, 17:30 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Ślęza Wrocław
Szymon Lewicki 55, Vamara Sanogo 63 - Maciej Matusik 44

14 lipca 2018, 20:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1 Górnik Zabrze
Chopi 63, Valērijs Šabala 66, 71 - Dariusz Kamiński 23

14 lipca 2018, 18:45 - Mielec (boczne boisko stadionu MOSiR)
Stal Mielec 2-0 Resovia
Krystian Getinger 63, Sebastian Bergier 71

14 lipca 2018, 18:00 - Łódź (stadion Widzewa)
Widzew Łódź 1-0 GKS Katowice
Marek Zuziak 88

14 lipca 2018, 16:00 - Gołdap (stadion OSiR)
Rominta Gołdap 0-3 Wigry Suwałki
Aron Stasiak (trzy)

14 lipca 2018, 14:00 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Elhadji Pape Diaw 56 - Vamara Sanogo 84

14 lipca 2018, 12:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 Stal Mielec
Samuel Štefánik 82 - Grzegorz Tomasiewicz 75

14 lipca 2018, 12:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 2-0 Ursus Warszawa
Kamil Walków 53, Adrian Paluchowski 57

14 lipca 2018, 12:00 - Chojnice (stadion Kolejarza)
Chojniczanka Chojnice 5-1 Olimpia Grudziądz
Bramki dla Chojniczanki: Tomasz Boczek 1, 9, Hubert Wołąkiewicz 24 (k), Paweł Zawistowski 58, Emil Drozdowicz 84

14 lipca 2018, 11:15 - Wielka Wola (stadion KS-u Paradyż)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 Znicz Pruszków
Artur Golański 71 - Maciej Machalski 39, 44, Marcin Rackiewicz 81

14 lipca 2018, 11:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 2-1 KP Starogard Gdański
Mateusz Kuzimski 52, Sławomir Duda 55 - Dawid Retlewski 65

14 lipca 2018, 11:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Partizán Bardejov
Mariusz Gabrych 3, Maciej Korzym 88 - Rômulo 85

14 lipca 2018, 10:30 - Valašské Meziříčí (boczne boisko stadionu TJ)
TJ Valašské Meziříčí 0-7 GKS Tychy
Kamil Zapolnik 3, 35, Łukasz Grzeszczyk 4, Sebastian Steblecki 9, 39, Michał Staniucha 61, Piotr Giel 86

14 lipca 2018, 10:00 - Katowice (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
GKS Katowice 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Dalibor Volaš 21 - Kamil Cholerzyński 10, zawodnik testowany 31

13 lipca 2018, 17:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 2-0 Stomil Olsztyn
Nico Varela 13 (k), Alan Uryga 54

13 lipca 2018, 17:00 - Olecko (stadion MOSiR)
Wigry Suwałki 0-0 Olimpia Zambrów

13 lipca 2018, 11:20 - Brzeg (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 1-1 Raków Częstochowa
Fabian Piasecki 13 - Dariusz Formella 70

13 lipca 2018, 11:00 - Lubin (boczne boisko nr 5 Zagłębia)
Zagłębie Lubin 3-2 Chrobry Głogów
Łukasz Poręba 53, Maciej Dąbrowski 70, Olaf Nowak 84 - Bartosz Machaj 34, Przemysław Stolc 61

12 lipca 2018, 17:00 - Hulín (Sportovní areál Hulín)
SK Spartak Hulín 1-6 GKS Tychy
Jiří Oulehla 65 - Piotr Ćwielong 9, Michał Staniucha 47, 50, 84, 89, zawodnik testowany 71

12 lipca 2018, 10:30 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
GKS Tychy 0-1 Karpaty Lwów
Serhij Miakuszko 45

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas