|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - Nice I liga 2016/2017
23 marca 2024, 11:00 - Zabrze (Arena Zabrze) Górnik Zabrze 5-2 GKS Tychy
Paweł Olkowski 16, Sōichirō Kōzuki 52, Piotr Krawczyk 54, Jakub Tecław 67 (s), Lawrence Ennali 85 - Daniel Rumin 12, Wiktor Żytek 83 (k)
23 marca 2024, 11:00 - Poznań (boczne boisko Enea Stadionu) Lech Poznań 1-0 Chrobry Głogów
Maksym Pietrzak 64
22 marca 2024, 12:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski) Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 GKS Katowice
Aleksander Komor 66
22 marca 2024, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 0-1 MFK Karviná
Adeleke Akinyemi 90 (k)
22 marca 2024, 11:00 - Radom (Radomskie Centrum Sportu) Radomiak Radom 4-1 Znicz Pruszków
Damian Jakubik 2, Bruno Jordão 4, Leonardo Rocha 58, 81 - Kaito Imai 89
2 marca 2024, 10:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT) Pogoń Siedlce 0-2 Legia Warszawa (j)
Jakub Żewłakow 14, Przemysław Mizera 18
19 lutego 2024, 11:35 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza Niepołomice
Hubert Matynia 86 - Maciej Firlej 75 (k)
17 lutego 2024, 14:30 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT) Pogoń Siedlce 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hubert Derlatka 86 - Dawid Dzięgielewski 5, Damian Winiarski 22, Jakub Apolinarski 35
17 lutego 2024, 14:00 - Idzbark (boisko Góry) Stomil Olsztyn 2-1 Znicz Biała Piska
Daniel Pietraszkiewicz 7, Hide Vitalucci 10 - Marcin Fiedorowicz 50
17 lutego 2024, 12:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT) Pogoń Siedlce 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Cezary Demianiuk 28, Piotr Pyrdoł 65, 86
17 lutego 2024, 12:00 - Puławy (stadion MOSiR) Wisła Puławy 5-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Krystian Puton 25 (k), 71, Robert Janicki 32, Mateusz Klichowicz 66 (k), Kacper Szymanek 88 - Tomasz Mamis 54, Jakub Szuta 76
17 lutego 2024, 12:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice) Chojniczanka Chojnice 1-0 Gedania Gdańsk
Valērijs Šabala 71
17 lutego 2024, 12:00 - Idzbark (boisko Góry) Stomil Olsztyn 2-3 Olimpia Grudziądz
Dawid Retlewski 69, 78 - Patryk Czarnowski 50, 56, Fardin Rabet 80
14 lutego 2024, 11:00 - Rytro (stadion Popradu) Sandecja Nowy Sącz 1-1 1.FC Tatran Prešov
Dawid Szufryn 71 - Aliou Diao 79
11 lutego 2024, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 0-1 Garbarnia Kraków
Michał Opalski 88
11 lutego 2024, 12:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-4 Górnik Zabrze
Fabian Bzdyl 3 - Sōichirō Kōzuki 7 (k), 37, Piotr Krawczyk 68, Filipe Nascimento 79 (k)
10 lutego 2024, 15:15 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT) Pogoń Siedlce 2-2 Legionovia Legionowo
Mateusz Majewski 8, Lukáš Hrnčiar 23 - Dawid Papazjan 37, Grzegorz Wojdyga 43
10 lutego 2024, 13:30 - Legionowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego) KTS Weszło Warszawa 4-0 Wisła Puławy
Michał Kielak 40 (k), Bartłomiej Kalinkowski 55, Łukasz Gikiewicz 65, 75
10 lutego 2024, 13:00 - Pruszków (stadion MOS) Znicz Pruszków 1-2 KKS 1925 Kalisz
Shuma Nagamatsu 90 - Bartłomiej Putno 4, Filip Szewczyk 74
10 lutego 2024, 13:00 - Głogów Chrobry Głogów 2-2 Świt Skolwin (Szczecin)
Bartosz Biel 20, 60 - Rafał Remisz 50, Damian Ciechanowski 85
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|