[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2016/2017

13 października 2018, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Warta Poznań 3-1 Wisła Płock
Michał Grobelny 25, Niklas Zulciak 67, 71 - Oskar Zawada 33 (k)

12 października 2018, 13:30 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 1-1 Odra Opole
Juan Cámara 38 - Szymon Skrzypczak 83

10 października 2018, 11:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 5-1 Polska U-18
Konrad Matuszewski 13, Patryk Rachwał 42 (k), Adam Setla 43, Przemysław Zdybowicz 58, Bartosz Biel 66 - Jakub Karbownik 35

9 października 2018, 12:00 - Brzeg (Stadion Miejski)
Stal Brzeg 1-1 Odra Opole
Dawid Lipiński 37 - Iván Martín 60

26 września 2018, 16:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 1-1 Stal Stalowa Wola
Bramka dla Wisły: Marcin Sudy

26 września 2018, 16:30 - Nowa Sarzyna (stadion Unii)
Unia Nowa Sarzyna 0-5 Stal Stalowa Wola
Adrian Dziubiński (dwie), Michał Trąbka, Michał Kitliński, Bartosz Sobotka

19 września 2018, 18:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 5-0 Orkan Buczek
Przemysław Zdybowicz 24, Konrad Matuszewski 37, Patryk Mularczyk 45, Bartłomiej Bartosiak 54, Bartosz Biel 80

19 września 2018 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Olimpia Elbląg 7-0 Olimpia II Elbląg
Mateusz Szmydt, Michał Fidziukiewicz (dwie), Jakub Bojas, Mariusz Bucio, Anton Kołosow, Eduardo

8 września 2018, 11:00 - Zabierzów (Gminny Stadion Sportowy)
Puszcza Niepołomice 2-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Marcin Orłowski 68, 87 - Patryk Skórecki 18, 82, Adam Żak 42

7 września 2018, 13:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Lech Poznań 4-1 Odra Opole
Łukasz Trałka, João Amaral, Darko Jevtić, Tomasz Cywka - Iván Martín

14 sierpnia 2018, 11:00 - Opole (Centrum Sportu)
Odra Opole 4-0 Ślęza Wrocław
Jakub Habusta 9 (k), Tomáš Mikinič 55, Jakub Moder 61, Szymon Skrzypczak 65 (k)

7 sierpnia 2018
Radomiak Radom 7-0 Radomiak II Radom
Patryk Mikita (trzy), Jakub Rolinc (dwie), Łukasz Pietroń, Bruno Luz

5 sierpnia 2018, 17:00 - Krosno (stadion MOSiR)
Karpaty Krosno 0-3 Siarka Tarnobrzeg
Paweł Mróz (dwie), Eryk Galara

29 lipca 2018 - Bełchatów
GKS Bełchatów 5-1 GKS Bełchatów (j)
Hubert Berłowski (dwie), Konrad Matuszewski, Bartosz Biel, Adam Setla - Damian Michalak

30 lipca 2018, 16:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
Rozwój Katowice 15-0 Sparta Katowice
Mateusz Wrzesień (cztery), Bartosz Marchewka (trzy), Olivier Lazar (trzy), Daniel Kamiński (trzy), Daniel Kaletka, zawodnik testowany

29 lipca 2018, 10:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 1-1 Polonia Bytom
Dalibor Volaš 30 - zawodnik testowany 73

23 lipca 2018, 16:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
Rozwój Katowice 6-1 Sparta Katowice
Bramka dla Sparty: Łukasz Todorski

23 lipca 2018, 18:00 - Kościerzyna (Stadion Miejski)
Kaszubia Kościerzyna 1-3 Gryf Wejherowo
Bramka dla Kaszubii: Emanuel Domaschke

21 lipca 2018, 12:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Warta Poznań 3-0 Unia Swarzędz
Adrian Cierpka 7, Krzysztof Biegański 38, Jakub Smektała 57

14 lipca 2018, 19:15 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 0-3 Cracovia
Michał Helik 26, 47 (k), Antonini Čulina 80

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas