[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2016/2017

28 czerwca 2017, 17:00 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 1-2 Raków Częstochowa
Rafał Boguski 57 - Przemysław Mizgała 21, Adam Czerkas 27

28 czerwca 2017, 17:00 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
Puszcza Niepołomice 0-1 Karpaty Lwów
Wiktor Chomczenko 51

27 czerwca 2017, 17:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 0-0 Puszcza Niepołomice

25 czerwca 2017, 15:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 3-0 Puszcza Niepołomice 2013
Filip Wójcik 35, Kamil Łączek 42 (k), Marcel Kotwica 60

24 czerwca 2017, 17:15 - Wronki (Stadion Leśny)
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Pogoń Szczecin

24 czerwca 2017, 11:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-2 Raków Częstochowa
Jakub Wróbel 36 - Adam Czerkas 10, Tomasz Wróbel 16

24 czerwca 2017, 11:00 - Katowice (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
GKS Katowice 1-4 Odra Opole
Paweł Mandrysz 45 - Bartłomiej Maćczak 25, Marcin Wodecki 51, Marek Gancarczyk 63, Szymon Skrzypczak 88

11 kwietnia 2017, 16:50 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 0-1 Puszcza Niepołomice
Marcin Orłowski 40

5 kwietnia 2017, 16:00 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 2-0 Puszcza Niepołomice
Éver Valencia 4, Semir Štilić 30

1 kwietnia 2017, 11:00 - Bytom (Stadion im. Edwarda Szymkowiaka)
Polonia Bytom 1-5 Gwarek Tarnowskie Góry
Kamil Włodyka 24 - Alexander Mrozek 8, Dawid Jarka 9, Oskar Stanik 36, Sławomir Pach 56, Adrian Sikora 70

18 marca 2017, 11:00 - Bytom (Stadion im. Edwarda Szymkowiaka)
Polonia Bytom 1-1 Raków II Częstochowa
Adam Varadi 34 - Adam Mesjasz 55

12 marca 2017, 11:00 - Bytom (stadion Szombierek)
Szombierki Bytom 0-1 Polonia Bytom
Jakub Kuzdra 60

5 marca 2017, 11:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
Rozwój Katowice 1-2 Sarmacja Będzin
Grzegorz Marszalik 90 - Remigiusz Malicki 27, Artur Nowak 51

26 lutego 2017, 11:00 - Warszawa (boczne boisko Polonii)
Polonia Warszawa 1-2 Ursus Warszawa
Daniel Gołębiewski 2 - Michał Ambrozik 15, Jakub Kabala 90

26 lutego 2017, 10:00 - Radom (boczne boisko stadionu MOSiR)
Radomiak Radom 4-2 Oskar Przysucha
Szymon Stanisławski 4, Maciej Filipowicz 60, Chinonso Agu 63, Patryk Winsztal 87 - Patryk Gil 51, Adam Najdzik 78

25 lutego 2017, 18:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Albin Maciejewski 42, Przemysław Zdybowicz 44 - Tomasz Niżnikowski 9, Patryk Przybylski 83

25 lutego 2017, 16:00 - Częstochowa (boczne boisko Rakowa)
Raków Częstochowa 1-0 Skra Częstochowa
Kamil Wojtyra 22

25 lutego 2017, 14:00 - Sosnowiec (boczne boisko Stadionu Ludowego)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Polonia Bytom
Sławomir Musiolik 44, Patryk Stefański 64 (k)

25 lutego 2017, 14:00 - Tarnobrzeg (Zwierzyniec)
Siarka Tarnobrzeg 6-1 Motor Lublin
Michał Żebrakowski 15, 42, 77, Konrad Zaradny 32, Marcin Stromecki 37, Marcin Stefanik 80 - Kamil Majkowski 34

25 lutego 2017, 13:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
Rozwój Katowice 4-0 Unia Tarnów
Dawid Przezak (trzy, dwie z rzutów karnych), Daniel Kamiński

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas