[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Lotto Ekstraklasa 2017/2018

23 czerwca 2018, 16:00 - Szczecin (Obiekt Sportowy Jezierzyce)
Pogoń Szczecin 1-0 Chojniczanka Chojnice
Lasza Dwali 35

23 czerwca 2018, 16:00 - Wronki (Stadion Leśny)
GKS Bełchatów 2-0 Piast Gliwice
Damian Michalski 44, Hubert Laskowski 61

23 czerwca 2018, 13:00 - Nieciecza (boczne boisko Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Samuel Štefánik 35, Vlastimir Jovanović 56 (k), Florin Purece 67, 75, 78 - Mavroudís Bougaḯdis 16, Adrian Rakowski 52

23 czerwca 2018, 12:00 - Sucha Beskidzka (Stadion Miejski)
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-9 Wisła Kraków
Patryk Małecki 7, Patryk Serafin 21, 24, Damian Korczyk 29, Jakub Bartosz 66, Rafał Boguski 72, Tibor Halilović 76, Kacper Laskoś 79, Jakub Bartkowski 86

23 czerwca 2018, 11:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 2-0 Raków Częstochowa
Ivan Jukić 60, Wato Arweladze 90

23 czerwca 2018, 11:00 - Kępa (BoniFaCio Spa & Sport Resort)
Wisła Płock 3-1 Jagiellonia Białystok
Karol Angielski 47, Adam Dźwigała 57, Patryk Stępiński 87 - Alan Uryga 23 (s)

23 czerwca 2018, 10:00 - Dětmarovice (stadion SK)
MFK Karviná 2-4 Cracovia
Tomáš Wágner 76, Jiří Piroch 84 - Michał Helik 4 (k), Javi Hernández 43, Douglas Dias 67, Jakub Serafin 86

23 czerwca 2018, 10:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Lech Poznań 2-0 Warta Poznań
Kamil Jóźwiak 5, 15

22 czerwca 2018, 18:15 - Puńców (stadion Tempa)
Górnik Zabrze 0-0 Fotbal Třinec

22 czerwca 2018, 18:00 - Gniewino (Stadion Gminny)
Arka Gdynia 2-0 APÓEL (Nikozja)
Michał Janota 9, Robert Sulewski 90

22 czerwca 2018, 12:00 - Trzebnica (Stadion Miejski Fair Play Arena)
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin
Michał Chrapek 6, Arkadiusz Piech 81

20 czerwca 2018, 18:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 3-0 Spartakus Daleszyce
Nabil Aankour 39, Ivan Jukić 48, 59

20 czerwca 2018, 18:00 - Szczecin (Obiekt Sportowy Skolwin)
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Pogoń Szczecin
Michał Kołodziejski 45 (k) - Patryk Bil 33 (s)

17 czerwca 2018, 18:30 - Warszawa (boczne boisko Stadionu Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 5-1 Mazur Karczew
Mateusz Hołownia 6, Sandro Kulenović 8, 28, Michał Kucharczyk 49, Eduardo 56 - Kamil Gałązka 2

16 czerwca 2018, 17:00 - Wieliczka (stadion Górnika)
Górnik Wieliczka 0-4 Cracovia
Vinícius Ferreira 7, Antonini Čulina 40, Hubert Przybycień 71, Mateusz Wdowiak 76

24 marca 2018, 19:55 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 3-2 HNK Hajduk (Split)
Łukasz Wolsztyński 15, Igor Angulo 33, Daniel Liszka 58 - Ádám Gyurcsó 4, Franko Kovačević 39

24 marca 2018, 13:00 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 2-0 Piast Gliwice
Patryk Małecki 53, Zdeněk Ondrášek 62

24 marca 2018, 13:00 - Poznań (boczne boisko Inea Stadionu)
Lech Poznań 2-1 Chrobry Głogów
Darko Jevtić 17, Ołeksij Chobłenko 54 - Michał Ilków-Gołąb 66

24 marca 2018, 13:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 0-1 Stomil Olsztyn
Dani Ramírez 31

24 marca 2018, 12:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 1-2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas