[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Nice I liga 2017/2018

23 marca 2018, 11:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 2-1 Dainava Alytus
Damian Warchoł 20, Robert Dadok 26 - Sebastián Vásquez 29

27 marca 2018 - Łęczna
Górnik Łęczna 8-0 Górnik Łęczna (j)
Grzegorz Bonin (dwie), Jurij Wereszczak (dwie), Radosław Pruchnik, Łukasz Sosnowski, Robert Pisarczuk (dwie)

24 marca 2018, 14:30 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 6-0 Sokół Adamów
Patryk Szysz 14, Radosław Pruchnik 50, Paweł Sasin 78, Łukasz Tymiński 81, Robert Pisarczuk 90, Dariusz Jarecki 90

24 marca 2018, 14:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 2-1 Błękitni Stargard
Bramki dla Bytovii: Michał Rzuchowski 31, 60

24 marca 2018, 13:00 - Poznań (boczne boisko Inea Stadionu)
Lech Poznań 2-1 Chrobry Głogów
Darko Jevtić 17, Ołeksij Chobłenko 54 - Michał Ilków-Gołąb 66

24 marca 2018, 13:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 0-1 Stomil Olsztyn
Dani Ramírez 31

24 marca 2018, 12:00 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Puszcza Niepołomice
Krzysztof Drzazga 30, Marcin Orłowski 76

23 marca 2018, 13:15 - Bieruń (stadion Unii)
GKS Tychy 1-1 ŁKS Łódź
Michał Fidziukiewicz 17 - Tomasz Margol 13

23 marca 2018, 13:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 0-2 Stal Mielec
Jakub Arak 17, Michał Janota 24

23 marca 2018, 13:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 1-0 Chojniczanka Chojnice
Ariel Borysiuk 58

23 marca 2018, 13:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Radomiak Radom
Szymon Lewicki 27 (k) - Leândro 77 (k)

23 marca 2018, 12:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-3 Arka Gdynia
Wołodymyr Kowal 105 - Marcin Warcholak 30, Marcus Vinícius 61, Krzysztof Janus 76

23 marca 2018, 12:30 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-1 Legionovia Legionowo
Grzegorz Tomasiewicz 38 - Mario Vasilj 13

23 marca 2018, 12:00 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 2-1 MFK Frýdek-Místek
Łukasz Siedlik 35, Mello 56 (k) - Martin Slaninka 48

18 marca 2018, 15:00 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS)
Chrobry Głogów 9-0 Dąb Przybyszów
Przemysław Stolc 28, Damian Kowalczyk 31, 34, Mateusz Machaj 36, Karol Danielak 38, Maciej Kona 63, Konrad Kaczmarek 67, 83, 89

18 marca 2018, 14:30 - Mrągowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Mrągowia Mrągowo 0-9 Stomil Olsztyn
Paweł Abbott 12, 14, 25, Wiktor Biedrzycki 19 (k), Dani Ramírez 44, Wołodymyr Tanczyk 45, 59, 73, Mateusz Mętlicki 75

17 marca 2018, 10:00 - Opole (Centrum Sportu)
Odra Opole 0-1 Stal Brzeg
Maciej Szymkowiak 52

11 marca 2018, 12:00 - Grudziądz (boisko przy ul. Słowackiego)
Olimpia Grudziądz 0-3 Olimpia Elbląg
Radosław Stępień 23, 25, Anton Kołosow 65

10 marca 2018, 15:00 - Stężyca (Nadraduńskie Centrum Sportu i Rekreacji)
Bytovia Bytów 0-0 Lech II Poznań

10 marca 2018, 12:00 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
Górnik II Zabrze 1-3 GKS Tychy
Adam Wolniewicz 85 (k) - Kamil Zapolnik 4, Edgar Bernhardt 17, Michał Fidziukiewicz 57

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas