[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Nice I liga 2017/2018

7 września 2019, 11:20 - Nowiny (Stadion 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
Korona Kielce 1-1 Raków Częstochowa
Erik Pačinda 61 (k) - Aleksandyr Kolew 73

6 września 2019, 17:00 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-0 Olimpia Grudziądz
Marko Vejinović 40, Jakub Wilczyński 87

6 września 2019, 11:30 - Opole (Centrum Sportu)
Odra Opole 2-3 Polonia Bytom
Franciszek Wróblewski, Mateusz Czyżycki - Patryk Stefański (dwie), Filip Żagiel

6 września 2019, 11:15 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 2-1 Slezský FC Opawa
Sebastian Steblecki 3, Marcin Biernat 70 - Jan Schaffartzik 41

7 sierpnia 2019, 18:00 - Suwałki (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Wigry Suwałki 8-0 Wissa Szczuczyn
Oskar Furst, Kamil Sabiłło, Paweł Gierach (cztery), Joel Huertas (dwie)

6 sierpnia 2019, 17:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-1 Ruch Brześć
Maciej Firlej 74 - Jarosław Orieszkiewicz 36

4 sierpnia 2019, 16:00 - Miłomłyn (Stadion Miejski)
Tęcza Miłomłyn 0-5 Stomil Olsztyn
Artur Siemaszko 3, Szymon Rak 20, 47, Mateusz Cetnarski 23, Karol Landowski 34

4 sierpnia 2019, 11:00 - Milejów-Osada (stadion Tura Milejów)
Górnik Łęczna 1-0 Lewart Lubartów
Karol Turek 13

3 sierpnia 2019, 10:00 - Opole (Centrum Sportu)
Odra Opole 2-1 Ruch Zdzieszowice
Bramka dla Ruchu: Denis Sotor

31 lipca 2019, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 4-0 LKS Bełk

30 lipca 2019, 18:00 - Olsztyn (stadion Warmii)
Warmia Olsztyn 1-3 Stomil Olsztyn
Krystian Oleszko 27 - Bartłomiej Niedziela 74, Karol Landowski 81, Maciej Serbintowicz 86

25 lipca 2019, 17:45 - Wikielec (stadion GKS-u)
GKS Wikielec 2-3 Stomil Olsztyn
Michał Bartkowski 25, Aleksander Kowalczyk 36 - Koki Hinokio 8, Szymon Rak 16, Maciej Serbintowicz 53

24 lipca 2019, 18:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 2-2 Wisłoka Dębica
Bramki dla Wisłoki: Damian Łanucha, Dawid Sojda

20 lipca 2019, 19:10 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 2-0 FK Palanga
Adrian Karankiewicz 33, Cezary Sauczek 43

20 lipca 2019, 17:10 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-2 Rekord Bielsko-Biała
Maciej Stefanowicz 40 (k) Mateusz Kompanicki 71 - Kamil Żołna 10, Szymon Szymański 16

20 lipca 2019, 17:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 4-1 Mieszko Gniezno
Petteri Forsell 37, Maciej Śliwa 48, Krzysztof Danielewicz 54, Paweł Zieliński 89 - Radosław Jasiński 58

20 lipca 2019, 13:20 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Mateusz Piątkowski 15, Marcin Biernat 23, Łukasz Grzeszczyk 60

20 lipca 2019, 13:05 - Radom (stadion MOSiR)
Radomiak Radom 0-0 Górnik Łęczna

20 lipca 2019, 12:00 - Wronki (Stadion Leśny)
Lech II Poznań 0-1 Stomil Olsztyn
Grzegorz Lech 55 (k)

20 lipca 2019, 12:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0 Puszcza Niepołomice
Dawid Kalisz 82

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas