[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Nice I liga 2017/2018

9 kwietnia 2019, 17:30 - Lubawa (Stadion Łazienkowski)
Motor Lubawa 1-2 Stomil Olsztyn
Adam Kapusta 82 - Koki Hinokio 31, Michał Suchanek 83

26 marca 2019, 16:00 - Olsztyn (boczne boisko stadionu OSiR)
Stomil Olsztyn 14-0 Stomil Olsztyn (j)
Michał Góral (cztery), Ołeksandr Masznin (cztery), Kensuke Enjō (dwie), Koki Hinokio, Bartosz Kwiatkowski, Michał Suchanek, Kacper Grzeszczyk (s)

23 marca 2019, 11:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-3 Bytovia Bytów
Tomasz Mikołajczak 45 (k) - Mateusz Kuzimski 3, Łukasz Moneta 21, Gracjan Jaroch 44

23 marca 2019, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza Niepołomice
Giorgi Gabedawa 40 - Jakub Bąk 68, Łukasz Szczepaniak 70

22 marca 2019, 15:30 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 0-0 Cracovia

22 marca 2019, 13:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Lech Poznań 0-0 Miedź Legnica

22 marca 2019, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 3-1 MFK Vítkovice (Ostrawa)
Adrian Błąd 13 (k), David Añón 55, Arkadiusz Woźniak 64 - Jan Matěj 66

21 marca 2019, 13:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Odra Opole 1-1 Wisła Kraków
Iván Martín 8 - Paweł Brożek 42 (k)

19 marca 2019, 16:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Concordia Elbląg 2-3 Stomil Olsztyn
Adam Duda 55, 66 - Kensuke Enjō 30, Waldemar Gancarczyk 35, Wojciech Dziemidowicz 48

12 marca 2019, 17:00 - Wikielec (stadion GKS-u)
GKS Wikielec 1-2 Stomil Olsztyn
Aleksander Kowalczyk 45 - Michał Góral 17, Kensuke Enjō 80

5 marca 2019, 14:50 - Pasym (Stadion Miejski)
Stomil Olsztyn 4-0 Warmia Olsztyn
Michał Góral 15, 17, 25, Koki Hinokio 71

2 marca 2019, 11:00 - Lubin (boczne boisko Zagłębia)
Zagłębie II Lubin 1-2 Chrobry Głogów
Jakub Sypek 70 - Damian Kowalczyk 40 (k), Wiktor Kobiela 90

25 lutego 2019, 15:30 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Puszcza Niepołomice
Dominik Szczęch 88 - Longinus Uwakwe 89

23 lutego 2019, 16:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 2-2 Legionovia Legionowo
Andrzej Rybski 22, Dominik Barciak 90 - Karol Podliński 46, Paweł Łydkowski 70 (s)

23 lutego 2019, 12:15 - Mielec (boczne boisko stadionu MOSiR)
Stal Mielec 3-1 Garbarnia Kraków
Andreja Prokić 26, Davi 100, Denis Gojko 112 - Marek Masiuda 86

23 lutego 2019, 13:00 - Głogów (boczne boisko nr 2 stadionu GOS)
Chrobry Głogów 2-1 Mieszko Gniezno
Rafał Maćkowski 47, Damian Kowalczyk 81 - Adam Konieczny 8

23 lutego 2019, 12:00 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 2-0 Górnik Polkowice
Michał Walski 37 (k), 42

23 lutego 2019, 12:00 - Łęczna (boczne boisko Górnika)
Górnik Łęczna 10-0 Energia Kozienice
Robert Pisarczuk 5, 21, Filip Szewczyk 23, Aron Stasiak 33, 38, Krystian Wójcik 56 (k), 87, Dawid Dzięgielewski 66, 90, Paweł Sasin 68

23 lutego 2019, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Bartosz Śpiączka 13, Adrian Błąd 50

23 lutego 2019, 11:00 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Bałtyk Gdynia 1-4 Olimpia Grudziądz
Sebastian Bartlewski 27 - Bartosz Zakrzewski 52 (s), Germán Ruiz 63, Mateusz Marzec 76, Wahe Mnacakanjan 83

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas