[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2017/2018

3 marca 2018, 12:00 - Chojnice (Boisko Nowych Nadziei Modrak)
Chojniczanka Chojnice 0-3 Gryf Wejherowo
Krzysztof Wicki 24, Michał Ciarkowski 45, Paweł Wojowski 73 (k)

3 marca 2018, 11:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
GKS Katowice 0-1 ROW 1964 Rybnik
Dawid Gojny 55

3 marca 2018, 10:30 - Darłowo (Stadion Miejski)
Gwardia Koszalin 2-2 Bałtyk Koszalin
Kamil Poźniak 40, 63 - Michał Czenko 20, 28

3 marca 2018, 10:00 - Pruszków (boczne boisko stadionu MZOS)
Znicz Pruszków 1-2 Polonia Warszawa
Karol Podliński 70 (k) - Cezary Sauczek 3, Krystian Pieczara 85

2 marca 2018, 15:00 - Szczecin (Obiekt Sportowy Bukowe)
Pogoń II Szczecin 0-2 Błękitni Stargard
Rafał Gutowski 20, Gracjan Jaroch 22

2 marca 2018, 12:00 - Lelów (stadion Lelovii)
Raków Częstochowa 3-1 MKS Kluczbork
Łukasz Góra 47, Mateusz Zachara 57, Kamil Kościelny 67 - Sebastian Deja 28 (k)

2 marca 2018, 12:00 - Puławy (boczne boisko stadionu MOSiR)
Wisła Puławy 4-1 Siarka Tarnobrzeg
Alen Ploj 15, 17, 68, Dawid Chudyba 83 - Piotr Witasik 60

28 lutego 2018, 17:00 - Staszów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Wisła Sandomierz
Krzysztof Ropski 65 - Jarosław Piątkowski 15, Jakub Łata 70

24 lutego 2018, 16:00 - Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
ROW 1964 Rybnik 2-2 Ruch Zdzieszowice
Szymon Jary, Jan Janik - Michał Bachor, Dawid Czapliński

24 lutego 2018, 13:30 - Ząbki (boczne boisko Dozbud Areny)
Legia II Warszawa 2-2 Legionovia Legionowo
Robert Bartczak 52, 61 - Mario Vasilj 37, Mateusz Leleno 90

24 lutego 2018, 13:00 - Stargard (Euroboisko)
Błękitni Stargard 3-2 Bałtyk Koszalin
Damian Mosiejko 29, Gracjan Jaroch 78, 86 - Michał Czenko 66, 72

24 lutego 2018, 12:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Olimpia Elbląg 4-0 Olimpia Elbląg (j)
Anton Kołosow, Piotr Kurbiel (dwie, w tym jedna z rzutu karnego), Kacper Korkliniewski

24 lutego 2018, 12:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 GKS Bełchatów
Bartłomiej Bartosiak 30

24 lutego 2018, 12:00 - Świdnik (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Avia Świdnik 2-0 Wisła Puławy
Krystian Mroczek 12, Piotr Prędota 77

24 lutego 2018, 12:00 - Grudziądz (boisko przy ul. Słowackiego)
Olimpia Grudziądz 0-1 Gryf Wejherowo
Jan Sobociński 87

24 lutego 2018, 11:40 - Pruszków (boczne boisko stadionu MZOS)
Znicz Pruszków 6-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Paweł Tarnowski (dwie), Mateusz Stryjewski (dwie), Patryk Kubicki, Kamil Włodyka - Krystian Pałczyński, Kamil Wiśniewski, Marcin Kozłowski

24 lutego 2018, 11:00 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu MOSiR)
Stal Stalowa Wola 3-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Michał Mistrzyk 55, Tomasz Żyliński 62, Stepan Hirśkyj 71

24 lutego 2018, 10:00 - Katowice (Ośrodek Sportowy Kolejarz)
GKS Katowice 3-3 Rozwój Katowice
Paweł Mandrysz 78, 96, Mateusz Mączyński 133 - Adam Żak 11, Marcin Kowalski 20, Bartosz Marchewka 101

24 lutego 2018, 10:00 - Kraków (boczne boisko Garbarni)
Garbarnia Kraków 5-2 Wiślanie Jaśkowice
Szymon Kiebzak 36, 40, Filip Wójcik 72, 73, zawodnik testowany 103 - Łukasz Popiela 60, Piotr Morawski 93

23 lutego 2018, 18:00 - Łódź (Piłkarski Ośrodek Treningowy Minerska)
ŁKS Łódź 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Bartosz Mroczek 23

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas