[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Lotto Ekstraklasa 2018/2019

17 listopada 2018, 12:00 - Dankowice (stadion Pasjonata)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Cracovia
Grzegorz Goncerz 26, Przemysław Płacheta 89 - Jakub Serafin 40

17 listopada 2018, 10:30 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 1-0 Odra Opole
Carlitos 4

16 listopada 2018, 13:10 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 4-0 Korona Kielce
Andreja Prokić 12, Mendi 50, 61, Łukasz Wroński 58

16 listopada 2018, 12:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Wisła Kraków
Alexandre Cristóvão 32 - Marko Kolar 4 (k), Matej Palčič 68, 77

16 listopada 2018, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 0-0 Górnik Zabrze

13 października 2018, 14:45 - Dębica (Stadion Miejski przy ul. Parkowej)
Wisłoka Dębica 0-0 Górnik Zabrze

13 października 2018, 13:00 - Starogard Gdański (Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny)
KP Starogard Gdański 1-1 Lechia Gdańsk
Przemysław Kuss 74 - Steven Vitória 7

13 października 2018, 12:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Junior Torunarigha 42 (k), Vamara Sanogo 48 (k) - Kamil Szymura 8 (k), Oskar Mazurkiewicz 30, Bartosz Jaroszek 68

13 października 2018, 11:30 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 0-0 Piast Gliwice

13 października 2018, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Warta Poznań 3-1 Wisła Płock
Michał Grobelny 25, Niklas Zulciak 67, 71 - Oskar Zawada 33 (k)

13 października 2018, 10:30 - Ząbki (Dozbud Arena)
Legia Warszawa 1-1 Dinamo Brześć
Carlitos 60 - Ołeksij Chobłenko 59

12 października 2018, 16:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 1-0 GKS Katowice
Bartosz Rymaniak 90 (k)

12 października 2018, 15:30 - Bochnia (stadion MOSiR)
Bocheński KS 2-5 Wisła Kraków
Daniel Bukowiec 7 (k), Paweł Szot 85 - Paweł Brożek 4, Kamil Wojtkowski 50, Zdeněk Ondrášek 70, Rafał Boguski 79, Matej Palčič 83

12 października 2018, 13:30 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 1-1 Odra Opole
Juan Cámara 38 - Szymon Skrzypczak 83

2 października 2018, 16:30 - Police (Stadion Miejski)
Chemik Police 1-2 Pogoń Szczecin
Szymon Kapelusz 57 - Marcel Wędrychowski 26, Jarosław Fojut 29

9 września 2018, 18:30 - Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)
Lechia Gdańsk 0-1 Karpaty Lwów
Cristian Ponde 23 (k)

8 września 2018, 15:00 - Lisów (stadion Liswarty)
Liswarta Lisów 1-13 Górnik Zabrze
Mateusz Korzekwa - Adam Ryczkowski (cztery), Igor Angulo (trzy), Kamil Zapolnik (dwie), Krzysztof Kiklaisz, Filip Żagiel (k), Damian Jaworski, Kacper Staśkiewicz

8 września 2018, 14:00 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 1-4 Stal Mielec
Elia Soriano 44 - Sebastian Bergier 8, Leândro 43, Grzegorz Tomasiewicz 85, Mendi 86

8 września 2018, 13:50 - Oława (Stadion OCKF)
Śląsk Wrocław 0-3 Miedź Legnica
Mateusz Piątkowski 24, 38, Borja Fernández 71

8 września 2018, 12:00 - Giżycko (Stadion Miejski)
Mamry Giżycko 0-8 Jagiellonia Białystok
Cillian Sheridan 7, 10, 55, Mateusz Machaj 30, 37, Guilherme 43, Mile Savković 50, Łukasz Burliga 52

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas