[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Lotto Ekstraklasa 2018/2019

11 sierpnia 2018 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 3-1 Wisła Kraków (j)
Tibor Halilović 27 (k), Jakub Bartosz 45, Marko Kolar 84 - Konrad Gruszkowski 14

16 lipca 2018, 17:30 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Ślęza Wrocław
Szymon Lewicki 55, Vamara Sanogo 63 - Maciej Matusik 44

15 lipca 2018, 14:30 - Liberec (Stadion U Nisy)
FC Slovan Liberec 1-1 Śląsk Wrocław
Martin Koscelník 48 - Mateusz Cholewiak 7

14 lipca 2018, 20:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1 Górnik Zabrze
Chopi 63, Valērijs Šabala 66, 71 - Dariusz Kamiński 23

14 lipca 2018, 19:15 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 0-3 Cracovia
Michał Helik 26, 47 (k), Antonini Čulina 80

14 lipca 2018, 17:00 - Kalwaria Zebrzydowska (Ośrodek Sportu Kalwarianka)
Wisła Kraków 1-2 MŠK Žilina
Marcin Wasilewski 65 - Eugeniu Cociuc 38 (k), Rafał Pietrzak 89 (s)

14 lipca 2018, 17:00 - Praga (Generali Arena)
AC Sparta Praga 1-2 Zagłębie Lubin
Mihailo Ristić 17 - Bartłomiej Pawłowski 15, Łukasz Janoszka 50

14 lipca 2018, 16:05 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk Wrocław 0-0 Elana Toruń

14 lipca 2018, 14:00 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Elhadji Pape Diaw 56 - Vamara Sanogo 84

14 lipca 2018, 14:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 5-2 Błękitni Stargard
Hubert Matynia, Kamil Drygas, Tomasz Hołota, Adam Frączczak, David Stec - Grzegorz Rogala, Sebastian Rudol (s)

14 lipca 2018, 14:00 - Słupsk (Stadion 650-lecia)
Gryf Słupsk 2-1 Lechia Gdańsk
Michał Szałek 57, Łukasz Stasiak 67 - Karol Fila 80

13 lipca 2018, 17:05 - Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)
Lechia Gdańsk 0-1 AGS Astéras Trípolis
Kóstas Triantafyllópoulos 45

13 lipca 2018, 17:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 2-0 Stomil Olsztyn
Nico Varela 13 (k), Alan Uryga 54

13 lipca 2018, 17:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Piast Gliwice 0-3 SK Sigma Ołomuniec
Martin Nešpor 15, Lukáš Kalvach 40, Jakub Plšek 65 (k)

13 lipca 2018, 11:20 - Brzeg (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 1-1 Raków Częstochowa
Fabian Piasecki 13 - Dariusz Formella 70

13 lipca 2018, 11:00 - Lubin (boczne boisko nr 5 Zagłębia)
Zagłębie Lubin 3-2 Chrobry Głogów
Łukasz Poręba 53, Maciej Dąbrowski 70, Olaf Nowak 84 - Bartosz Machaj 34, Przemysław Stolc 61

11 lipca 2018, 16:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 6-2 Górnik Łęczna
Ivan Jukić 45, Maciej Górski 48, 52, 66, Felicio Brown Forbes 97, 116 - Igor Korczakowski 68, zawodnik testowany 112

10 lipca 2018, 17:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Wisła Płock 0-1 AÉK (Larnaka)
Ivan Tričkovski 11

10 lipca 2018, 16:00 - Gniewino (Stadion Gminny)
Jagiellonia Białystok 4-1 Dinamo Bukareszt
Cillian Sheridan 3, Ivan Runje 49, Arvydas Novikovas 53, Roman Bezjak 73 - Denis Ciobotariu 66

8 lipca 2018, 16:00 - Gniewino (Stadion Gminny)
Zagłębie Lubin 1-1 Dinamo Bukareszt
Patryk Tuszyński 43 - Dan Nistor 50

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas