[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Fortuna I liga 2018/2019

12 października 2019, 12:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 2-0 ŁKS Łódź
Oskar Zawada 50, Artur Bogusz 76 (s)

12 października 2019, 11:00 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Raków Częstochowa 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Rusłan Babenko 35, Aleksandyr Kolew 55

11 października 2019, 11:05 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 6-1 Odra Opole
Łukasz Grzeszczyk 26 (k), Bartosz Szeliga 42, Wojciech Szumilas 57, Mateusz Piątkowski 59, Dominik Połap 64, Dawid Kasprzyk 81 - Tomáš Mikinič 62

11 października 2019, 10:30 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Mielec 0-0 Puszcza Niepołomice

7 września 2019, 11:20 - Nowiny (Stadion 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
Korona Kielce 1-1 Raków Częstochowa
Erik Pačinda 61 (k) - Aleksandyr Kolew 73

6 września 2019, 11:30 - Opole (Centrum Sportu)
Odra Opole 2-3 Polonia Bytom
Franciszek Wróblewski, Mateusz Czyżycki - Patryk Stefański (dwie), Filip Żagiel

6 września 2019, 11:15 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 2-1 Slezský FC Opawa
Sebastian Steblecki 3, Marcin Biernat 70 - Jan Schaffartzik 41

8 sierpnia 2019, 18:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-8 Warta Poznań
Jakub Hemmerling - Michał Jakóbowski 10, 18, 21, Sebastian Olszewski 13, Mateusz Kupczak 33, zawodnik testowany, Kajetan Szmyt 60, Karol Gardzielewicz 72

7 sierpnia 2019, 18:00 - Suwałki (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Wigry Suwałki 8-0 Wissa Szczuczyn
Oskar Furst, Kamil Sabiłło, Paweł Gierach (cztery), Joel Huertas (dwie)

4 sierpnia 2019, 16:00 - Miłomłyn (Stadion Miejski)
Tęcza Miłomłyn 0-5 Stomil Olsztyn
Artur Siemaszko 3, Szymon Rak 20, 47, Mateusz Cetnarski 23, Karol Landowski 34

3 sierpnia 2019, 10:00 - Opole (Centrum Sportu)
Odra Opole 2-1 Ruch Zdzieszowice
Bramka dla Ruchu: Denis Sotor

30 lipca 2019, 18:00 - Olsztyn (stadion Warmii)
Warmia Olsztyn 1-3 Stomil Olsztyn
Krystian Oleszko 27 - Bartłomiej Niedziela 74, Karol Landowski 81, Maciej Serbintowicz 86

25 lipca 2019, 17:45 - Wikielec (stadion GKS-u)
GKS Wikielec 2-3 Stomil Olsztyn
Michał Bartkowski 25, Aleksander Kowalczyk 36 - Koki Hinokio 8, Szymon Rak 16, Maciej Serbintowicz 53

24 lipca 2019, 18:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 2-2 Wisłoka Dębica
Bramki dla Wisłoki: Damian Łanucha, Dawid Sojda

20 lipca 2019, 19:10 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 2-0 FK Palanga
Adrian Karankiewicz 33, Cezary Sauczek 43

20 lipca 2019, 17:10 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-2 Rekord Bielsko-Biała
Maciej Stefanowicz 40 (k) Mateusz Kompanicki 71 - Kamil Żołna 10, Szymon Szymański 16

20 lipca 2019, 14:45 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Sportowy)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Jakub Wróbel 21, 24, Dominik Szczęch 73 (k) - Adam Dzido 44

20 lipca 2019, 13:20 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Mateusz Piątkowski 15, Marcin Biernat 23, Łukasz Grzeszczyk 60

20 lipca 2019, 12:00 - Wronki (Stadion Leśny)
Lech II Poznań 0-1 Stomil Olsztyn
Grzegorz Lech 55 (k)

20 lipca 2019, 12:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0 Puszcza Niepołomice
Dawid Kalisz 82

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas