[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Fortuna I liga 2018/2019

19 czerwca 2019, 17:00 - Nowe Miasto Lubawskie (stadion MOSiR)
Warmińsko-Mazurski ZPN 1-5 Stomil Olsztyn
Dawid Radomski 31 - zawodnik testowany 12 (k), 41, 41, 70, 89

18 czerwca 2019, 18:00 - Lidzbark Warmiński (Stadion Miejski)
Warmińsko-Mazurski ZPN 3-2 Stomil Olsztyn
Patryk Policha 58, Krystian Oleszko 64, Kacper Szczerba 68 - zawodnik testowany 56, Jakub Mosakowski 75 (k)

30 maja 2019, 2:00 - New Rochelle (Joseph F. Fosina Field)
Westchester Flames 2-4 Stal Mielec
Bramki dla Stali: Andreja Prokić 8, Marcel Gąsior 26 (k), Grzegorz Tomasiewicz 43, 89

27 maja 2019, 21:00 - New Britain (Falcon Field)
Polonia Falcon 1-3 Stal Mielec
Bramki dla Stali: Łukasz Janoszka 22, Adrian Paluchowski 60, Grzegorz Tomasiewicz 70

25 maja 2019, 20:00 - Montclair (MSU Soccer Park)
Stal Mielec New York 0-7 Stal Mielec
Andreja Prokić 4, 88, Łukasz Janoszka 27, Maciej Urbańczyk 39, Marcel Gąsior 61, Grzegorz Tomasiewicz 77, Adrian Paluchowski 86

15 maja 2019, 17:00 - Smykówko (Boisko Sportowe)
Iskra Smykówko 1-13 Stomil Olsztyn
Michał Czajkowski 42 - Michał Góral 7, 11, 16, Rafał Maćkowski 38, 44, 49, Kamil Mazek 47, Bartosz Kwiatkowski 48, Patryk Baran 56, 66, Michał Suchanek 69, 70, ?

14 maja 2019, 12:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 4-2 Małopolski ZPN
Marcin Stefanik 25, 54 (k), Konrad Stępień 35, Konrad Nowak 90 - Michał Kowalik 45, Hubert Pachowicz 57

9 kwietnia 2019, 17:30 - Lubawa (Stadion Łazienkowski)
Motor Lubawa 1-2 Stomil Olsztyn
Adam Kapusta 82 - Koki Hinokio 31, Michał Suchanek 83

26 marca 2019, 16:00 - Olsztyn (boczne boisko stadionu OSiR)
Stomil Olsztyn 14-0 Stomil Olsztyn (j)
Michał Góral (cztery), Ołeksandr Masznin (cztery), Kensuke Enjō (dwie), Koki Hinokio, Bartosz Kwiatkowski, Michał Suchanek, Kacper Grzeszczyk (s)

23 marca 2019, 11:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-3 Bytovia Bytów
Tomasz Mikołajczak 45 (k) - Mateusz Kuzimski 3, Łukasz Moneta 21, Gracjan Jaroch 44

23 marca 2019, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza Niepołomice
Giorgi Gabedawa 40 - Jakub Bąk 68, Łukasz Szczepaniak 70

22 marca 2019, 15:30 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 0-0 Cracovia

22 marca 2019, 14:00 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 1-1 ŁKS Łódź
Ivan Jukić 28 - Jewhen Radionow 75

22 marca 2019, 12:00 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Jesús Jiménez 4

22 marca 2019, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 3-1 MFK Vítkovice (Ostrawa)
Adrian Błąd 13 (k), David Añón 55, Arkadiusz Woźniak 64 - Jan Matěj 66

21 marca 2019, 13:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Odra Opole 1-1 Wisła Kraków
Iván Martín 8 - Paweł Brożek 42 (k)

19 marca 2019, 16:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Concordia Elbląg 2-3 Stomil Olsztyn
Adam Duda 55, 66 - Kensuke Enjō 30, Waldemar Gancarczyk 35, Wojciech Dziemidowicz 48

12 marca 2019, 17:00 - Wikielec (stadion GKS-u)
GKS Wikielec 1-2 Stomil Olsztyn
Aleksander Kowalczyk 45 - Michał Góral 17, Kensuke Enjō 80

5 marca 2019, 14:50 - Pasym (Stadion Miejski)
Stomil Olsztyn 4-0 Warmia Olsztyn
Michał Góral 15, 17, 25, Koki Hinokio 71

2 marca 2019, 11:00 - Lubin (boczne boisko Zagłębia)
Zagłębie II Lubin 1-2 Chrobry Głogów
Jakub Sypek 70 - Damian Kowalczyk 40 (k), Wiktor Kobiela 90

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas