|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - Fortuna I liga 2018/2019
23 marca 2024, 12:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado) Resovia 1-1 Puszcza Niepołomice
Bartłomiej Eizenchart 80 - Tomasz Wojcinowicz 69
23 marca 2024, 11:00 - Zabrze (Arena Zabrze) Górnik Zabrze 5-2 GKS Tychy
Paweł Olkowski 16, Sōichirō Kōzuki 52, Piotr Krawczyk 54, Jakub Tecław 67 (s), Lawrence Ennali 85 - Daniel Rumin 12, Wiktor Żytek 83 (k)
23 marca 2024, 11:00 - Poznań (boczne boisko Enea Stadionu) Lech Poznań 1-0 Chrobry Głogów
Maksym Pietrzak 64
22 marca 2024, 12:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski) Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 GKS Katowice
Aleksander Komor 66
21 marca 2024, 13:00 - Szczecin (boczne boisko Pogoni - numer 2) Pogoń Szczecin 0-2 Warta Poznań
Márton Eppel 45, 84
23 lutego 2024, 12:00 - Puszczykowo (Teren sportowo-rekreacyjny) Warta Poznań 3-1 Noteć Czarnków
19 lutego 2024, 11:35 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza Niepołomice
Hubert Matynia 86 - Maciej Firlej 75 (k)
17 lutego 2024, 14:00 - Idzbark (boisko Góry) Stomil Olsztyn 2-1 Znicz Biała Piska
Daniel Pietraszkiewicz 7, Hide Vitalucci 10 - Marcin Fiedorowicz 50
17 lutego 2024, 12:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice) Chojniczanka Chojnice 1-0 Gedania Gdańsk
Valērijs Šabala 71
17 lutego 2024, 12:00 - Idzbark (boisko Góry) Stomil Olsztyn 2-3 Olimpia Grudziądz
Dawid Retlewski 69, 78 - Patryk Czarnowski 50, 56, Fardin Rabet 80
16 lutego 2024, 13:00 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków) Hutnik Kraków 2-1 Garbarnia Kraków
Bramka dla Garbarni: Karol Wątroba
14 lutego 2024, 11:00 - Rytro (stadion Popradu) Sandecja Nowy Sącz 1-1 1.FC Tatran Prešov
Dawid Szufryn 71 - Aliou Diao 79
11 lutego 2024, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 0-1 Garbarnia Kraków
Michał Opalski 88
10 lutego 2024, 13:00 - Głogów Chrobry Głogów 2-2 Świt Skolwin (Szczecin)
Bartosz Biel 20, 60 - Rafał Remisz 50, Damian Ciechanowski 85
10 lutego 2024, 12:30 - Olsztyn (Szkoła Podstawowa nr 18) Stomil Olsztyn 1-2 GKS Wikielec
Dawid Retlewski 66 - Maddox Sobociński 47, 64
10 lutego 2024, 12:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki) Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 Stal Rzeszów
Jakub Branecki 58 - Szymon Salamon 45
10 lutego 2024, 12:00 - Kraków (stadion AWF) Wisła II Kraków 1-2 Sandecja Nowy Sącz
Karol Tokarczyk 25 - Jakub Wilczyński 8, Denis Potoma 39
10 lutego 2024, 12:00 - Chojnice (Boisko Nowych Nadziei Modrak) Chojniczanka Chojnice 0-0 Radunia Stężyca
10 lutego 2024, 12:00 - Opole (Centrum Sportu) Odra Opole 2-1 GKS Katowice
Maksymilian Hebel 82, Vittorio Continella 89 - Jakub Arak 61
10 lutego 2024, 11:00 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS) Chrobry Głogów 2-0 Ślęza Wrocław
Mateusz Machaj 37 (k), zawodnik testowany 67
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|