[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2018/2019

6 września 2019, 17:00 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-0 Olimpia Grudziądz
Marko Vejinović 40, Jakub Wilczyński 87

11 sierpnia 2019, 10:30 - Radom (boczne boisko Stadionu im. Braci Czachorów)
Radomiak Radom 4-0 Znicz Pruszków
Bruno Luz 2, Damian Nowak 5, Patryk Winsztal 55, Adam Banasiak 67 (k)

6 sierpnia 2019, 17:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-1 Ruch Brześć
Maciej Firlej 74 - Jarosław Orieszkiewicz 36

4 sierpnia 2019, 11:00 - Milejów-Osada (stadion Tura Milejów)
Górnik Łęczna 1-0 Lewart Lubartów
Karol Turek 13

20 lipca 2019, 19:46 - Sanok (Stadion Wierchy)
Ekoball Sanok 1-1 Resovia
Seweryn Zajdel 23 - Kamil Radulj 43

20 lipca 2019, 18:00 - Toruń (Stadion Miejski)
Elana Toruń 1-2 KKS 1925 Kalisz
Mateusz Stryjewski 85 - Mateusz Gawlik 64, Sebastian Kaczyński 82

20 lipca 2019, 15:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

20 lipca 2019, 13:05 - Radom (stadion MOSiR)
Radomiak Radom 0-0 Górnik Łęczna

20 lipca 2019, 11:00 - Kamyk (stadion Pogoni)
Skra Częstochowa 2-2 Górnik II Zabrze
Damian Niedojad 18, Dawid Wolny 75 - Krzysztof Kiklaisz 22, Jan Borek 80

20 lipca 2019, 12:10 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Przemysław Zdybowicz 33, Marcin Grolik 43

20 lipca 2019, 12:00 - Nowiny (Stadion 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
Stal Stalowa Wola 0-1 Hapoel Katamon Jerozolima
Sharon Zissu 17 (k)

20 lipca 2019, 11:00 - Grudziądz (boisko przy ul. Słowackiego)
Olimpia Grudziądz 0-3 Sportis Łochowo
Kajetan Wojciechowski, Maksym Humeniuk, Wadym Tkaczenko

20 lipca 2019, 11:00 - Sieradz (stadion MOSiR)
Warta Sieradz 2-9 Widzew Łódź
Adam Patora 35 (k), Łukasz Chojecki 37 - Daniel Mąka 3, 44, Rafał Wolsztyński 24, 87, Przemysław Kita 62, 70, 71, 82, Christopher Mandiangu 85 (k)

20 lipca 2019, 11:00 - Elbląg (Stadion Miejski)
Olimpia Elbląg 3-0 Bałtyk Gdynia
Ołeksij Prytulak 14, Oskar Ryk 78, 85

20 lipca 2019, 11:00 - Police (Stadion Miejski)
Chemik Police 0-4 Błękitni Stargard
Wojciech Fadecki 33, Patryk Paczuk 65, 72, Hubert Sadowski 89

20 lipca 2019, 10:30 - Nieborów (stadion Orła)
Pelikan Łowicz 2-4 Znicz Pruszków
Dawid Kieplin 24, Damian Warchoł 55 (k) - Mikołaj Szymański 36, 45, Patryk Czarnowski 37, Paweł Moskwik 48

20 lipca 2019, 10:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Maciej Mas 5, 74 - Bartłomiej Maćczak 11

19 lipca 2019, 18:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 3-3 Gryf Wejherowo
Jakub Łukowski 11, Robert Ziętarski 50, João Criciúma 84 - Maksymilian Hebel 47, Tomasz Kolus 64, Filip Szewczyk 89

17 lipca 2019, 18:00 - Szczecin (osiedle Kijewo)
Hutnik Szczecin 0-8 Błękitni Stargard
Piotr Kurbiel 4, 21, Paweł Łysiak 35 (k), Karol Jabłoński 49, Jakub Szrek 55, Wojciech Fadecki 64 (k), 78, Karol Jabłoński 82

17 lipca 2019, 17:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 0-2 Hapoel Kfar Saba
Dan Azaria 43, Boubacar Traoré 54 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas