[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2018/2019

18 stycznia 2020, 13:00 - Lelów (stadion Lelovii)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Radomiak Radom
Piotr Polczak 7, Filip Karbowy 90 - Damian Warchoł 58, Damian Nowak 63

18 stycznia 2020, 13:00 - Łęczna (boczne boisko Górnika)
Górnik Łęczna 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Marcin Stromecki 76 - Radosław Kursa 24

18 stycznia 2020, 12:00 - Mielec (boczne boisko stadionu MOSiR)
Resovia 1-1 Puszcza Niepołomice
Daniel Świderski 10 - Konrad Stępień 21

18 stycznia 2020, 12:00 - Łódź (Ośrodek Treningowy Łodzianka)
Widzew Łódź 3-2 Unia Janikowo
Marcin Robak 25, Rafał Wolsztyński 48, Przemysław Kita 77 - Gracjan Goździk 53, Kamil Żylski 59

18 stycznia 2020, 12:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 0-0 Wisła Puławy

18 stycznia 2020, 12:00 - Stargard (Euroboisko)
Błękitni Stargard 3-2 Bałtyk Koszalin
Michał Cywiński 36, Krystian Sanocki 44, Krystian Mądrowski 73 - Jakub Forczmański 27, Marcel Ziemann 59

18 stycznia 2020, 12:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Olimpia Elbląg 1-2 Olimpia Grudziądz
Michał Miller 9 - José Embaló 17 (k), Robert Ziętarski 65

18 stycznia 2020, 11:00 - Toruń (boisko przy ul. Przy Skarpie)
Elana Toruń 3-0 Nielba Wągrowiec
Sebastian Rak, Kacper Jóźwicki (k), Krzysztof Kołodziej

18 stycznia 2020, 11:00 - Pruszków (boczne boisko stadionu MZOS)
Znicz Pruszków 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Damian Jaroń 29

18 stycznia 2020, 11:00 - Częstochowa (stadion Skry)
Skra Częstochowa 2-0 Stal Brzeg
zawodnik testowany 57, Radosław Gołębiowski 67

18 stycznia 2020, 11:00 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu MOSiR)
Stal Stalowa Wola 1-0 Wisła Sandomierz
Tomasz Płonka 3

18 stycznia 2020, 11:00 - Gdańsk (boisko Jaguara)
Gryf Wejherowo 4-2 Gwardia Koszalin
zawodnik testowany 7, Oskar Sikorski 56 (k), Mikołaj Gabor 73 (k), Jakub Kwidziński 83 - Krystian Krauze 19, Damian Miętek 53

15 stycznia 2020, 18:00 - Częstochowa (stadion Skry)
Skra Częstochowa 2-1 RKS Radomsko
Dawid Wolny 85, 86 - Aleksander Ślęzak 26 (k)

15 stycznia 2020, 11:00 - Władysławowo (Stadion Lekkoatletyczny COS OPO Cetniewo)
Olimpia Elbląg 1-2 Stomil Olsztyn
Dawid Wierzba 51 - Artur Siemaszko 12, Ołeh Tarasenko 17

11 stycznia 2020, 14:00 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Bałtyk Gdynia 0-4 Gryf Wejherowo
Szymon Nowicki, Mikołaj Gabor, Maksymilian Hebel, Oskar Sikorski

11 stycznia 2020, 13:00 - Grudziądz (boczne boisko Stadionu Centralnego)
Olimpia Grudziądz 0-3 Górnik Konin
zawodnik testowany I 1, zawodnik testowany II 60, zawodnik testowany III 72

11 grudnia 2019, 13:05 - Pruszków (boczne boisko stadionu MZOS)
Znicz Pruszków 2-2 Ursus Warszawa
zawodnik testowany 14, Michał Wrześniewski 50 - Wiktor Skoczylas 24, Filip Żołek 55

4 grudnia 2019, 16:00 - Rzeszów (boczne boisko Resovii)
Resovia 2-2 Siarka Tarnobrzeg
Jakub Persak 40, zawodnik testowany 55 - zawodnik testowany 50, Patryk Wdowiak 70

16 listopada 2019, 13:00 - Gniewino (Stadion Gminny)
Arka Gdynia 4-1 Olimpia Grudziądz
Michał Nalepa 39 (k), Maciej Jankowski 67, 79, Marcus Vinícius 90 - Konrad Handzlik 18

6 września 2019, 17:00 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-0 Olimpia Grudziądz
Marko Vejinović 40, Jakub Wilczyński 87

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas