|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - II liga 2018/2019
2 marca 2024, 10:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT) Pogoń Siedlce 0-2 Legia Warszawa (j)
Jakub Żewłakow 14, Przemysław Mizera 18
17 lutego 2024, 14:30 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT) Pogoń Siedlce 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hubert Derlatka 86 - Dawid Dzięgielewski 5, Damian Winiarski 22, Jakub Apolinarski 35
17 lutego 2024, 12:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej) Olimpia Elbląg 3-0 Mławianka Mława
Maciej Famulak 19, Ołeksandr Jacenko 48, Jan Sienkiewicz 87
17 lutego 2024, 12:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT) Pogoń Siedlce 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Cezary Demianiuk 28, Piotr Pyrdoł 65, 86
17 lutego 2024, 12:00 - Idzbark (boisko Góry) Stomil Olsztyn 2-3 Olimpia Grudziądz
Dawid Retlewski 69, 78 - Patryk Czarnowski 50, 56, Fardin Rabet 80
17 lutego 2024, 12:00 - Łódź (Piłkarski Ośrodek Treningowy Minerska) ŁKS II Łódź 1-1 GKS Bełchatów
Łukasz Dynel 72 (k) - Przemysław Zdybowicz 27
17 lutego 2024, 11:30 - Kolonka (stadion Jodły Jedlnia-Letnisko) Radomiak Radom 2-1 Stal Stalowa Wola
Daniel Pik 39, Krystian Okoniewski 66 - Jakub Górski 3
10 lutego 2024, 15:15 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT) Pogoń Siedlce 2-2 Legionovia Legionowo
Mateusz Majewski 8, Lukáš Hrnčiar 23 - Dawid Papazjan 37, Grzegorz Wojdyga 43
10 lutego 2024, 14:30 - Częstochowa (stadion Skry) Skra Częstochowa 1-1 GKS Bełchatów
Maciej Mas 65 - Hubert Karpiński 32
10 lutego 2024, 13:00 - Pruszków (stadion MOS) Znicz Pruszków 1-2 KKS 1925 Kalisz
Shuma Nagamatsu 90 - Bartłomiej Putno 4, Filip Szewczyk 74
10 lutego 2024, 12:30 - Bydgoszcz (Kompleks Sportowy Zawisza im. Zdzisława Krzyszkowiaka) Zawisza Bydgoszcz 1-5 Olimpia Grudziądz
Krystian Sanocki 47 - Kacper Cichoń 4, 39, Iwan Ciupa 32, Patryk Czarnowski 79, 82
10 lutego 2024, 12:00 - Chorzów (Stadion Miejski przy ul. Lompy) Ruch Chorzów 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
10 lutego 2024, 12:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT) Pogoń Siedlce 1-0 Podlasie Biała Podlaska
Tomasz Walczak 40
10 lutego 2024, 11:30 - Myślenice (Sport Myślenice) Wisła Kraków 1-0 Górnik Łęczna
Szymon Sobczak 95
10 lutego 2024, 11:30 - Częstochowa (stadion Skry) Skra Częstochowa 0-2 MKS Kluczbork
Patryk Tuszyński 25 (k), Dawid Wojtyra 56
10 lutego 2024, 11:00 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu PCPN) Stal Stalowa Wola 5-1 Avia Świdnik
Jakub Górski 33 (k), Łukasz Furtak 69, Kacper Chełmecki 81, Jakub Banach 102, Sebastian Strózik 104 - Adrian Paluchowski 12
7 lutego 2024, 12:00 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu PCPN) Stal Stalowa Wola 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Adam Imiela 75, Lucjan Klisiewicz 80
7 lutego 2024, 13:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej) Olimpia Elbląg 3-2 Concordia Elbląg
Ołeksandr Jacenko 8, Jan Piróg 60, Adam Żak 82 (k) - Kacper Noworyta 53, Kacper Sionkowski 64
7 lutego 2024, 12:10 - Warszawa (Ośrodek Hutnik) Znicz Pruszków 1-2 ŁKS II Łódź
Krystian Tabara 49 - Alan Siwek 26, Mikołaj Lipień 34
4 lutego 2024, 18:05 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej) Olimpia Elbląg 2-0 Gryf Słupsk
Kacper Jóźwicki 8, Ołeksandr Jacenko 22
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|