[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
14 goli - Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa),
11 goli - Marcin Urynowicz (GKS Katowice), Dawid Wolny (Sokół Ostróda),
10 goli - Piotr Giel (Bytovia Bytów), Eryk Sobków (Górnik Polkowice),
9 goli - Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław), Janusz Surdykowski (Olimpia Elbląg),
8 goli - Kamil Adamek (Wigry Suwałki), Hubert Sobol (Lech II Poznań),
7 goli - Szymon Skrzypczak (Chojniczanka Chojnice), Daniel Świderski (Motor Lublin),
6 goli - Adrian Błąd (GKS Katowice), Bartosz Brodziński (Pogoń Siedlce), Filip Kozłowski (GKS Katowice), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Wojciech Reiman (Stal Rzeszów), Krzysztof Świątek (Hutnik Kraków),
5 goli - José Embaló (Olimpia Grudziądz), Piotr Janczukowicz (Olimpia Grudziądz), Mateusz Klichowicz (Chojniczanka Chojnice), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Tomasz Swędrowski (Motor Lublin), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Robert Tunkiewicz (KKS 1925 Kalisz), Kacper Wełniak (Wigry Suwałki), Paweł Zawistowski (Bytovia Bytów),
4 gole - Marcin Bawolik (Olimpia Elbląg), Jakub Bąk (Garbarnia Kraków), Ołeksandr Jacenko (Lech II Poznań), Jakub Kowalski (Garbarnia Kraków), Bartłomiej Maćczak (KKS 1925 Kalisz), Mateusz Majewski (KKS 1925 Kalisz), Dawid Olejarka (Stal Rzeszów), Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice), Piotr Samiec-Talar (Śląsk II Wrocław), Krystian Sanocki (GKS Katowice), Kacper Sezonienko (Bytovia Bytów), Ernest Terpiłowski (Górnik Polkowice), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice), Robert Ziętarski (Chojniczanka Chojnice),
3 gole - Ishmael Baidoo (Pogoń Siedlce), Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard), Przemysław Brzeziański (Błękitni Stargard), Tomasz Gajda (Sokół Ostróda), Denis Gojko (Wigry Suwałki), Patryk Kieliś (Hutnik Kraków), Szymon Krocz (Śląsk II Wrocław), Piotr Pierzchała (Pogoń Siedlce), Dawid Polkowski (Błękitni Stargard), Miłosz Przybecki (Pogoń Siedlce), Rafał Siemaszko (Sokół Ostróda), Orest Tkaczuk (Olimpia Elbląg),
2 gole - Filip Baranowski (Górnik Polkowice), Mateusz Baszak (Górnik Polkowice), Łukasz Bogusławski (Wigry Suwałki), Piotr Ceglarz (Motor Lublin), Patryk Czułowski (Wigry Suwałki), Mariusz Gabrych (Znicz Pruszków), Paweł Gierach (Wigry Suwałki), Grzegorz Goncerz (Stal Rzeszów), Maciej Górski (Pogoń Siedlce), Abdallah Hafez (Hutnik Kraków), Fabian Hiszpański (KKS 1925 Kalisz), Andrzej Kaszuba (KKS 1925 Kalisz), Tymoteusz Klupś (Lech II Poznań), Tomasz Kołbon (Garbarnia Kraków), Maciej Kona (Chojniczanka Chojnice), Dominik Kościelniak (GKS Katowice), Grzegorz Kotowicz (Śląsk II Wrocław), Rafał Król (Motor Lublin), Dawid Linca (Hutnik Kraków), Adrian Łyszczarz (Śląsk II Wrocław), Piotr Marciniec (Pogoń Siedlce), Grzegorz Marszalik (Garbarnia Kraków), Serhij Napołow (Chojniczanka Chojnice), Jakub Ostrowski (Błękitni Stargard), Krystian Pieczara (Stal Rzeszów), Artur Pląskowski (Chojniczanka Chojnice), Omid Popalzay (Olimpia Grudziądz), Błażej Radwanek (Garbarnia Kraków), Oskar Repka (Pogoń Siedlce), Oskar Ryk (Błękitni Stargard), Kamil Sabiłło (KKS 1925 Kalisz), Michał Skóraś (Lech II Poznań), Piotr Stawarczyk (Hutnik Kraków), Jan Sýkora (Lech II Poznań), Krystian Tabara (Znicz Pruszków), Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice), Bruno Wacławek (Garbarnia Kraków), Kamil Wenger (Olimpia Elbląg), Maciej Wichtowski (Znicz Pruszków), Filip Wójcik (Motor Lublin), Franciszek Wróblewski (Pogoń Siedlce), Wojciech Zyska (Olimpia Elbląg),
1 gol - Konrad Andrzejczak (Sokół Ostróda), Przemysław Antoniak (Hutnik Kraków), Piotr Azikiewicz (Górnik Polkowice), Jakub Bach (Bytovia Bytów), Krzysztof Bąk (Bytovia Bytów), Adrian Bielawski (Bytovia Bytów), Marcin Bochenek (Znicz Pruszków), Bartosz Boruń (Śląsk II Wrocław), Rafał Brusiło (Skra Częstochowa), Paweł Brzuzy (Sokół Ostróda), Jakub Chojnowski (KKS 1925 Kalisz), Michał Cywiński (Błękitni Stargard), Adam Dobosz (Sokół Ostróda), Miłosz Drąg (Hutnik Kraków), Sławomir Duda (Motor Lublin), Filip Dymerski (Bytovia Bytów), Szymon Emche (Chojniczanka Chojnice), Kacper Falon (Pogoń Siedlce), Jarosław Fojut (Stal Rzeszów), Karol Fryzowicz (Górnik Polkowice), Mikołaj Gabor (Olimpia Grudziądz), Michał Gałecki (GKS Katowice), Mateusz Gawlik (KKS 1925 Kalisz), Piotr Głowacki (Stal Rzeszów), Łukasz Góra (Stal Rzeszów), Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz), Mariusz Holik (Skra Częstochowa), Tomasz Hołota (KKS 1925 Kalisz), Dawid Jabłoński (Olimpia Elbląg), Grzegorz Janiszewski (GKS Katowice), Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice), Sebastian Kaczyński (KKS 1925 Kalisz), Jakub Karbownik (Lech II Poznań), Michał Kiełtyka (Olimpia Elbląg), Jan Klimek (Garbarnia Kraków), Wiktor Kłos (Stal Rzeszów), Eryk Kobza (Sokół Ostróda), Krzysztof Kołodziej (Pogoń Siedlce), Michał Kołodziejski (GKS Katowice), Marcel Kotwica (Stal Rzeszów), Hubert Krawczun (Błękitni Stargard), Eryk Kryg (Lech II Poznań), Paweł Kucharczyk (Śląsk II Wrocław), Kamil Kuczak (Garbarnia Kraków), Tomasz Lewandowski (Olimpia Elbląg), Daniel Łuczak (Sokół Ostróda), Adrian Łuszkiewicz (KKS 1925 Kalisz), Rafał Maciejewski (Stal Rzeszów), Mateusz Magdziak (Górnik Polkowice), Rafał Makowski (Śląsk II Wrocław), Dawid Malik (Garbarnia Kraków), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Damian Michalik (Stal Rzeszów), Marcin Michota (Motor Lublin), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Młynarczyk (Śląsk II Wrocław), Daniel Morys (Garbarnia Kraków), Jakub Mosakowski (Błękitni Stargard), Donatas Nakrošius (Garbarnia Kraków), Damian Niedojad (Błękitni Stargard), Piotr Okuniewicz (Sokół Ostróda), Adam Olejnik (Skra Częstochowa), Bartłomiej Olszewski (Pogoń Siedlce), Marek Opałacz (Górnik Polkowice), Kamil Orlik (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Ozimek (Hutnik Kraków), Szymon Pająk (Garbarnia Kraków), Fabian Piasecki (Śląsk II Wrocław), Adrian Piekarski (Wigry Suwałki), Daniel Pietraszkiewicz (Skra Częstochowa), Dominik Radziemski (Górnik Polkowice), Szymon Rak (Motor Lublin), Jakub Ryś (Bytovia Bytów), Cezary Sauczek (Wigry Suwałki), Mathieu Scalet (Śląsk II Wrocław), Oskar Sikorski (Bytovia Bytów), Mariusz Sławek (Stal Rzeszów), Kamil Sobala (Hutnik Kraków), Josip Šoljić (Wigry Suwałki), Błażej Szczepanek (Stal Rzeszów), Marcin Szpakowski (Śląsk II Wrocław), Łukasz Szramowski (Lech II Poznań), Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Krystian Wachowiak (Chojniczanka Chojnice), Kamil Walków (Pogoń Siedlce), Damian Warnecki (Skra Częstochowa), Krzysztof Wicki (Sokół Ostróda), Grzegorz Wojtkowiak (Lech II Poznań), Mateusz Zając (Hutnik Kraków), Michał Zimmer (Sokół Ostróda).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Stargard: 3 - Mateusz Bochnak, Przemysław Brzeziański, Dawid Polkowski, 2 - Jakub Ostrowski, Oskar Ryk, 1 - Michał Cywiński, Hubert Krawczun, Jakub Mosakowski, Damian Niedojad
Bytovia Bytów: 10 - Piotr Giel, 5 - Paweł Zawistowski, 4 - Kacper Sezonienko, 1 - Jakub Bach, Krzysztof Bąk, Adrian Bielawski, Filip Dymerski, Jakub Ryś, Oskar Sikorski
Chojniczanka Chojnice: 7 - Szymon Skrzypczak, 5 - Mateusz Klichowicz, 4 - Robert Ziętarski, 2 - Maciej Kona, Serhij Napołow, Artur Pląskowski, 1 - Szymon Emche, Tomasz Mikołajczak, Kamil Orlik, Krystian Wachowiak
Garbarnia Kraków: 4 - Jakub Bąk, Jakub Kowalski, 2 - Tomasz Kołbon, Grzegorz Marszalik, Błażej Radwanek, Bruno Wacławek, 1 - Jan Klimek, Kamil Kuczak, Dawid Malik, Daniel Morys, Donatas Nakrošius, Szymon Pająk
GKS Katowice: 11 - Marcin Urynowicz, 6 - Adrian Błąd, Filip Kozłowski, 4 - Krystian Sanocki, Arkadiusz Woźniak, 2 - Dominik Kościelniak, 1 - Michał Gałecki, Grzegorz Janiszewski, Arkadiusz Jędrych, Michał Kołodziejski
Górnik Polkowice: 10 - Eryk Sobków, 5 - Mariusz Szuszkiewicz, 4 - Mateusz Piątkowski, Ernest Terpiłowski, 2 - Filip Baranowski, Mateusz Baszak, Kamil Wacławczyk, 1 - Piotr Azikiewicz, Karol Fryzowicz, Mateusz Magdziak, Marek Opałacz, Dominik Radziemski
Hutnik Kraków: 6 - Krzysztof Świątek, 3 - Patryk Kieliś, 2 - Abdallah Hafez, Dawid Linca, Piotr Stawarczyk, 1 - Przemysław Antoniak, Miłosz Drąg, Mateusz Ozimek, Kamil Sobala, Mateusz Zając
KKS 1925 Kalisz: 5 - Robert Tunkiewicz, 4 - Bartłomiej Maćczak, Mateusz Majewski, 2 - Fabian Hiszpański, Andrzej Kaszuba, Kamil Sabiłło, 1 - Jakub Chojnowski, Mateusz Gawlik, Tomasz Hołota, Sebastian Kaczyński, Adrian Łuszkiewicz
Lech II Poznań: 8 - Hubert Sobol, 4 - Ołeksandr Jacenko, 2 - Tymoteusz Klupś, Michał Skóraś, Jan Sýkora, 1 - Jakub Karbownik, Eryk Kryg, Łukasz Szramowski, Grzegorz Wojtkowiak
Motor Lublin: 7 - Daniel Świderski, 5 - Tomasz Swędrowski, 2 - Piotr Ceglarz, Rafał Król, Filip Wójcik, 1 - Sławomir Duda, Marcin Michota, Szymon Rak
Olimpia Elbląg: 9 - Janusz Surdykowski, 4 - Marcin Bawolik, 3 - Orest Tkaczuk, 2 - Kamil Wenger, Wojciech Zyska, 1 - Dawid Jabłoński, Michał Kiełtyka, Tomasz Lewandowski
Olimpia Grudziądz: 5 - José Embaló, Piotr Janczukowicz, 2 - Omid Popalzay, 1 - Mikołaj Gabor, Michał Graczyk
Pogoń Siedlce: 6 - Bartosz Brodziński, 3 - Ishmael Baidoo, Piotr Pierzchała, Miłosz Przybecki, 2 - Maciej Górski, Piotr Marciniec, Oskar Repka, Franciszek Wróblewski, 1 - Kacper Falon, Krzysztof Kołodziej, Bartłomiej Olszewski, Kamil Walków
Skra Częstochowa: 14 - Kamil Wojtyra, 5 - Piotr Nocoń, 1 - Rafał Brusiło, Mariusz Holik, Adam Mesjasz, Adam Olejnik, Daniel Pietraszkiewicz, Damian Warnecki
Sokół Ostróda: 11 - Dawid Wolny, 3 - Tomasz Gajda, Rafał Siemaszko, 1 - Konrad Andrzejczak, Paweł Brzuzy, Adam Dobosz, Eryk Kobza, Daniel Łuczak, Piotr Okuniewicz, Krzysztof Wicki, Michał Zimmer
Stal Rzeszów: 6 - Wojciech Reiman, 4 - Dawid Olejarka, 2 - Grzegorz Goncerz, Krystian Pieczara, 1 - Jarosław Fojut, Piotr Głowacki, Łukasz Góra, Wiktor Kłos, Marcel Kotwica, Rafał Maciejewski, Damian Michalik, Mariusz Sławek, Błażej Szczepanek
Śląsk II Wrocław: 9 - Sebastian Bergier, 4 - Piotr Samiec-Talar, 3 - Szymon Krocz, 2 - Grzegorz Kotowicz, Adrian Łyszczarz, 1 - Bartosz Boruń, Paweł Kucharczyk, Rafał Makowski, Mateusz Młynarczyk, Fabian Piasecki, Mathieu Scalet, Marcin Szpakowski
Wigry Suwałki: 8 - Kamil Adamek, 5 - Kacper Wełniak, 3 - Denis Gojko, 2 - Łukasz Bogusławski, Patryk Czułowski, Paweł Gierach, 1 - Adrian Piekarski, Cezary Sauczek, Josip Šoljić
Znicz Pruszków: 6 - Maciej Machalski, 2 - Mariusz Gabrych, Krystian Tabara, Maciej Wichtowski, 1 - Marcin Bochenek, Paweł Tarnowski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas