[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
5 goli - Damian Soćko (Orlęta Łuków), Szymon Stanisławski (Orlęta Radzyń Podlaski),
4 gole - Łukasz Kiryło (Orlęta Łuków), Sebastian Sowisz (Orlęta Łuków), Mateusz Wysokiński (Orlęta Łuków),
3 gole - Michał Botwina (Bizon Jeleniec), Jakub Kaganek (Orlęta Radzyń Podlaski), Karol Kalita (Orlęta Radzyń Podlaski), Piotr Wałachowski (Orlęta Łuków),
2 gole - Damian Artymiuk (Lutnia Piszczac), Piotr Bołtowicz (Granica Terespol), Piotr Fortuna (Orlęta Łuków), Sebastian Grzywacz (Bizon Jeleniec), Tomasz Kaliszuk (Lutnia Piszczac), Adrian Kowalewski (Tytan Wisznice), Piotr Krawczyk (Orlęta Radzyń Podlaski), Grzegorz Makaruk (Tytan Wisznice), Sebastian Matuszewski (Orlęta Łuków), Igor Paczuski (Huragan Międzyrzec Podlaski), Dawid Rosłoń (Bizon Jeleniec), Łukasz Sawtyruk (Granica Terespol), Łukasz Trochimiuk (Granica Terespol), Jakub Tymon (Granica Terespol),
1 gol - Karol Borkowski (Sokół Adamów), Sylwester Buga (Sokół Adamów), Karol Buzun (Podlasie Biała Podlaska), Kamil Chojniak (Orlęta Łuków), Kacper Chromiński (Kujawiak Stanin), Kacper Chudowolski (Huragan Międzyrzec Podlaski), Sebastian Czapski (Podlasie Biała Podlaska), Łukasz Demczuk (LZS Dobryń), Maciej Gnyszka (Ar-Tig Huta Dąbrowa), Karol Góralski (Huragan Międzyrzec Podlaski), Adrian Hołownia (Sokół Adamów), Grzegorz Iskra (Kujawiak Stanin), Patryk Izdebski (Bizon Jeleniec), Mateusz Kacik (Lutnia Piszczac), Marcin Kazana (Kujawiak Stanin), Mateusz Kąkol (Kujawiak Stanin), Krzysztof Kierych (Orlęta Łuków), Jarosław Kisiel (Tytan Wisznice), Bartłomiej Klekotka (Twierdza Kobylany), Paweł Komar (Podlasie Biała Podlaska), Marcin Korneluk (LZS Dobryń), Norbert Korzeniewski (Lutnia Piszczac), Kacper Lipiński (Orlęta Radzyń Podlaski), Litwiniuk (Tytan Wisznice), Hubert Łukanowski (Huragan Międzyrzec Podlaski), Albert Miszta (Orlęta Łuków), Maciej Miszta (Dwernicki Stoczek Łukowski), Damian Nankiewicz (Unia Krzywda), Tomasz Nieścieruk (Podlasie Biała Podlaska), Kamil Pajnowski (Podlasie Biała Podlaska), Krystian Pawlina (Orlęta Radzyń Podlaski), Przemysław Rybka (Bizon Jeleniec), Mateusz Sawicki (Granica Terespol), Łukasz Semeniuk (Tytan Wisznice), Michał Skwarek (Kujawiak Stanin), Arkadiusz Sobiech (Kujawiak Stanin), Jakub Syryjczyk (Podlasie Biała Podlaska), Paweł Szlaski (Kujawiak Stanin), Radosław Szustek (Orlęta Łuków), Marcin Trębicki (Tytan Wisznice), Patryk Tryczyk (Granica Terespol), Piotr Wojtczuk (Huragan Międzyrzec Podlaski).

Strzelcy według drużyn:
 
Ar-Tig Huta Dąbrowa: 1 - Maciej Gnyszka
Bad Boys Zastawie: 3 - ?
Bizon Jeleniec: 3 - Michał Botwina, 2 - Sebastian Grzywacz, Dawid Rosłoń, 1 - ?, Patryk Izdebski, Przemysław Rybka
Dwernicki Stoczek Łukowski: 1 - Maciej Miszta
GLKS Rokitno: 1 - ?
Granica Terespol: 2 - Piotr Bołtowicz, Łukasz Sawtyruk, Łukasz Trochimiuk, Jakub Tymon, 1 - Mateusz Sawicki, Patryk Tryczyk
Grom Kąkolewnica: 1 - ?
Huragan Międzyrzec Podlaski: 2 - Igor Paczuski, 1 - Kacper Chudowolski, Karol Góralski, Hubert Łukanowski, Piotr Wojtczuk
Kujawiak Stanin: 1 - Kacper Chromiński, Grzegorz Iskra, Marcin Kazana, Mateusz Kąkol, Michał Skwarek, Arkadiusz Sobiech, Paweł Szlaski
Lutnia Piszczac: 2 - Damian Artymiuk, Tomasz Kaliszuk, 1 - Mateusz Kacik, Norbert Korzeniewski
LZS Dobryń: 1 - Łukasz Demczuk, Marcin Korneluk
Niwa Łomazy: 2 - ?
Orlęta Łuków: 5 - Damian Soćko, 4 - Łukasz Kiryło, Sebastian Sowisz, Mateusz Wysokiński, 3 - Piotr Wałachowski, 2 - Piotr Fortuna, Sebastian Matuszewski, 1 - Kamil Chojniak, Krzysztof Kierych, Albert Miszta, Radosław Szustek
Orlęta Radzyń Podlaski: 5 - Szymon Stanisławski, 3 - Jakub Kaganek, Karol Kalita, 2 - Piotr Krawczyk, 1 - ?, Kacper Lipiński, Krystian Pawlina
Podlasie Biała Podlaska: 1 - Karol Buzun, Sebastian Czapski, Paweł Komar, Tomasz Nieścieruk, Kamil Pajnowski, Jakub Syryjczyk
Polesie Serokomla: 2 - ?
Sokół Adamów: 1 - Karol Borkowski, Sylwester Buga, Adrian Hołownia
SPLGMP Rogoźnica: 2 - ?
TOP 54 Biała Podlaska: 2 - ?
Twierdza Kobylany: 1 - Bartłomiej Klekotka
Tytan Wisznice: 2 - Adrian Kowalewski, Grzegorz Makaruk, 1 - Jarosław Kisiel, Litwiniuk, Łukasz Semeniuk, Marcin Trębicki
Unia Krzywda: 1 - Damian Nankiewicz
Unia Żabików: 2 - ?

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas