[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 24 maja 2024, 15:46:57

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Eneo Bitri (O - Vålerengens IF), Fabian Bzdyl (P - junior), Konrad Golonka (B - junior), Nazmi Gripshi (N - Ballkani Suharekë), Mikkel Maigaard (P - Sarpsborg 08 FF), Davíð Kristján Ólafsson (O - Kalmar FF), Patryk Sokołowski (P - Legia Warszawa), Adam Wierzbicki (junior), Bartosz Zgłobik (junior), Jan Krupa (junior), Kacper Pleskot (junior), Nicola Falasco (Ascoli Calcio)

Odchodzą: Oliwier Hyla (O - Unia Tarnów), Kacper Jodłowski (P - Siarka Tarnobrzeg), Jakub Jugas (O - kontuzja), Sylwester Lusiusz (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Mrozik (P - Karkonosze Jelenia Góra), Jakub Myszor (P - Raków Częstochowa), Kamil Ogorzały (P - Podhale Nowy Targ), Michał Stachera (O - Wiślanie Jaśkowice), Thiago (P - Puszcza Niepołomice), Oskar Wójcik (O - GKS Bełchatów), Patryk Zaucha (P - Stal Stalowa Wola)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Sōichirō Kōzuki (P - FC Schalke 04), Mateusz Kulig (P - Górnik II Zabrze), Mateusz Michalski (O - Górnik II Zabrze), Bartosz Neugebauer (B - Górnik II Zabrze), Hubert Ogórek (P - Górnik II Zabrze), Iwo Świerkot (P - Górnik II Zabrze), Aleksander Tobolik (P - Górnik II Zabrze), Cyprian Włodarczyk (P - Górnik II Zabrze), Bartosz Kosiba (junior)

Odchodzą: Mateusz Chmarek (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Robert Dadok (P - Ruch Chorzów), Jakub Pochcioł (P - Polonia Bytom), Kóstas Triantafyllópoulos (O - ŁKS Łódź), Daisuke Yokota (P - KAA Gent)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Kaan Caliskaner (N - Braunschweiger TSV Eintracht 1895), Jetmir Haliti (O - AIK (Solna)), Dominik Kobus (O - Jagiellonia II Białystok), Szymon Stypułkowski (P - junior)

Odchodzą: Miłosz Matysik (O - Áris Lemessoú)

Korona Kielce  
Przychodzą: Mariusz Fornalczyk (P - Pogoń Szczecin), Petteri Forsell (P - FC Inter Turku), Fredrik Krogstad (P - Stabæk IF), Marcel Pięczek (P - Puszcza Niepołomice), Danny Trejo (P - Phoenix Rising FC), Eryk Szymański (Korona II Kielce), Michał Mikielewicz (junior)

Odchodzą: Ronaldo Deaconu (P - Farul Constanța)

Lech Poznań  
Przychodzą: Igor Draszczyk (P - Lech II Poznań), Sammy Dudek (P - Lech II Poznań), Kamil Jakóbczyk (N - Lech II Poznań), Igor Kornobis (N - Lech II Poznań), Kornel Lisman (P - Lech II Poznań), Wojciech Mońka (O - Lech II Poznań), Jan Niedzielski (P - Lech II Poznań), Kacper Orzechowski (O - Lech II Poznań), Maksym Pietrzak (P - Lech II Poznań), Igor Stankiewicz (P - Lech II Poznań), Wojciech Zborek (B - Lech II Poznań), Dawid Krysa (junior), Maciej Wichtowski (Lech II Poznań), Maksymilian Kluj (junior)

Odchodzą: Maksymilian Pingot (O - Stal Mielec), Filip Wilak (N - Ruch Chorzów)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Jakub Adkonis (P - Legia II Warszawa), Wojciech Banasik (B - Legia II Warszawa), Samed Baždar (N - FK Partizan (Belgrad)), Claude Gonçalves (P - Łudogorec Razgrad), Jan Leszczyński (P - junior), Ryōya Morishita (P - Nagoya Grampus), Mateusz Szczepaniak (P - Legia II Warszawa), Wojciech Urbański (P - Legia II Warszawa), Jakub Zieliński (B - Legia II Warszawa), Qëndrim Zyba (P - Ballkani Suharekë), Jakub Żewłakow (P - junior), Antonio Jonjić (SV Wehen Wiesbaden)

Odchodzą: Makana Baku (P - OFI), Ihor Charatin (P - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Jakub Jędrasik (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Gabriel Kobylak (B - Radomiak Radom), Cezary Miszta (B - Rio Ave FC), Ernest Muçi (N - Beşiktaş JK), Róbert Pich (P - AS Othéllos Athiénou), Lindsay Rose (O - AS Áris (Saloniki)), Bartosz Slisz (P - Atlanta United), Patryk Sokołowski (P - Cracovia), Igor Strzałek (P - Stal Mielec), Jan Ziółkowski (O - Lechia Gdańsk)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Husein Balić (P - Linzer ASK), Thiago Ceijas (P - Beroje Stara Zagora), Riza Durmisi (O - brak klubu), Aleksander Iwańczyk (P - ŁKS II Łódź), Jan Kuźma (P - ŁKS II Łódź), Rahil Məmmədov (O - Qarabağ Ağdam), Jakub Pawłowski (P - ŁKS II Łódź), Yadegar Rostami (P - Pogoń Szczecin), Kóstas Triantafyllópoulos (O - Górnik Zabrze)

Odchodzą: Nelson Balongo (N - RFC Seraing), Anton Fase (P - ?), Grzegorz Glapka (N - Olimpia Grudziądz), Mieszko Lorenc (P - Wisła Płock), Adrian Małachowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Marciniak (O - ŁKS II Łódź, ?), Nacho Monsalve (O - CD Eldense)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Walerian Gwilia (P - brak klubu), Szczepan Mucha (N - powrót po kontuzji), Fabian Piasecki (N - Raków Częstochowa)

Odchodzą: Marcel Bykowski (P - Kotwica Kołobrzeg), Aléxandros Katránis (O - Real Salt Lake), Gabriel Kirejczyk (N - Zagłębie Sosnowiec), Ariel Mosór (O - Molde FK)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Dawid Fornalik (O - Pogoń II Szczecin), Kacper Gołębiewski (P - Pogoń II Szczecin), Kamil Jakubczyk (P - Pogoń II Szczecin), Mateusz Kaczorek (O - Pogoń II Szczecin), Antoni Klukowski (N - Pogoń II Szczecin), Dawid Kroczek (P - Pogoń II Szczecin), Bartosz Urbaniak (O - Pogoń II Szczecin)

Odchodzą: Wahan Biczachczjan (P - Daejeon Citizen), Mariusz Fornalczyk (P - Korona Kielce), Yadegar Rostami (P - ŁKS Łódź), Dante Stipica (B - Ruch Chorzów), Paweł Stolarski (O - Motor Lublin), Stanisław Wawrzynowicz (P - Kotwica Kołobrzeg), Luka Zahovič (N - ?)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Maciej Firlej (N - Ruch Chorzów), Oliwier Galara (P - Barciczanka Barcice), Piotr Gruszecki (O - Watra Białka Tatrzańska), Andrij Jampol (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Lee Jin-hyun (P - Daejeon Citizen), Michał Perchel (B - Karpaty Krosno), Ioan-Călin Revenco (O - Petrocub Hîncești), Adam Sendor (P - junior), Thiago (P - Cracovia), Aleksander Zębala (Watra Białka Tatrzańska), Bartosz Kurzeja (Barciczanka Barcice), Dawid Kutermak (brak klubu), Kacper Czekański (Karpaty Krosno), Konrad Pasternak (Polonia Nysa), Patryk Kusak (Sokół Kolbuszowa Dolna), Szymon Gaweł (junior)

Odchodzą: Kacper Cichoń (P - Olimpia Grudziądz), Adam Kramarz (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Muris Mešanović (N - FK Dukla Praga), Kacper Piechota (B - KS Wiązownica), Marcel Pięczek (P - Korona Kielce)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Bruno Jordão (P - Wolverhampton Wanderers FC), Guilherme Zimovski (P - Capivariano FC (ME)), Jardel (N - FC Vizela), Michał Jerke (B - Pilica Białobrzegi), João Peglow (P - Sport Club do Recife), Gabriel Kobylak (B - Legia Warszawa), Filip Majchrowicz (B - IK Sirius), Vágner Dias (P - brak klubu), Luka Vušković (O - HNK Hajduk (Split)), Aleks Aderek (junior), Dawid Konopka (Radomiak II Radom), Maciej Gołąbek (junior), Seweryn Ziółek (Radomiak II Radom), Wiktor Masternak (junior)

Odchodzą: Krzysztof Bąkowski (B - Polonia Warszawa), Frank Castañeda (P - CD Independiente (Santa Fé)), Edi Semedo (N - Áris Lemessoú), Hélder Sá (O - Rio Ave FC), Pedro Henrique (N - Wuhan Three Towns), Albert Posiadała (B - Molde FK)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Péter Baráth (P - Ferencvárosi TC), Mateusz Białka (B - Raków II Częstochowa), Oskar Krzyżak (O - Warta Poznań), Dušan Kuciak (B - brak klubu), Ivi López (N - powrót po kontuzji), Kacper Masiak (P - Zagłębie Lubin), Jakub Myszor (P - Cracovia), Erick Otieno (O - AIK (Solna)), Max Pawłowski (N - Raków II Częstochowa), Matej Rodin (O - KV Oostende), Muhamed Šahinović (B - FK Sarajevo), Lasse Selvåg Nordås (N - Tromsø IL), Daniel Szelągowski (P - powrót po kontuzji), Maciej Ruszkiewicz (junior), Nnamdi Collins (Eintracht Frankfurt), Yusuf Abdullahi (Kano Pillars FC)

Odchodzą: Sonny Kittel (P - Western Sydney Wanderers FC), Hubert Muszyński (B - Noteć Czarnków), Fabian Piasecki (N - Piast Gliwice), Deian Sorescu (P - Gaziantep FK), Antónis Tsiftsís (B - AGS Astéras Trípolis), Tomasz Walczak (N - Pogoń Siedlce)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Robert Dadok (P - Górnik Zabrze), Mike Huras (N - VfB Stuttgart 1893 (j)), Josema (O - CD Leganés), Ksawery Kwiatkowski (O - Ruch II Chorzów), Soma Novothny (N - Vasas SC), Patryk Stępiński (O - Widzew Łódź), Dante Stipica (B - Pogoń Szczecin), Adam Vlkanova (P - FC Viktoria Plzeň), Filip Wilak (N - Lech Poznań), Daniel Myśliwiec (Ruch II Chorzów), Jakub Kowalski (Ruch II Chorzów), Kacper Galus (Ruch II Chorzów), Krzysztof Przydacz (Ruch II Chorzów), Szymon Bąk (Ruch II Chorzów)

Odchodzą: Paweł Baranowski (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Barnowski (P - ?), Maciej Firlej (N - Puszcza Niepołomice), Krzysztof Kamiński (B - Wisła Płock), Konrad Kasolik (O - Wieczysta Kraków), Artur Pląskowski (N - ?), Jan Sedlák (P - ?), Kacper Skwierczyński (P - Waterford FC), Dominik Steczyk (N - SC Preußen Münster 06), Tomasz Swędrowski (P - Wieczysta Kraków), Remigiusz Szywacz (O - ?), Tomás Podstawski (P - ?)

Stal Mielec  
Przychodzą: Alex Cetnar (P - Cagliari Calcio (j)), Ion Gheorghe (P - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Maksymilian Pingot (O - Lech Poznań), Igor Strzałek (P - Legia Warszawa), Olaf Leś (Stal II Mielec)

Odchodzą: Przemysław Maj (P - Czarni Połaniec), Michał Trąbka (P - Wieczysta Kraków)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Tommaso Guercio (O - FC Internazionale Milano), Jakub Jezierski (P - Śląsk II Wrocław), Patryk Klimala (N - Hapoel Beer Szewa), Alen Mustafić (P - Odense Boldklub), Lewuis Peña (N - Deportivo Rayo Zuliano), Simeon Petrow (O - CSKA 1948 Sofia), Mikołaj Tudruj (O - Lech II Poznań), Marius Corbu (Puskás Akadémia FC)

Odchodzą: Cameron Borthwick-Jackson (O - Ross County FC), Karol Borys (P - KVC Westerlo), Szymon Lewkot (P - Chrobry Głogów), Szymon Michalski (O - ŁKS II Łódź), Kenneth Zohorè (N - ?), Marcel Zylla (P - Chrobry Głogów, Zagłębie Sosnowiec)

Warta Poznań  
Przychodzą: Mohamed Mezghrani (O - Puskás Akadémia FC), Filip Tonder (P - junior), Bartosz Piechowiak (junior), Borys Ołeniak (TSV Bayer 04 Leverkusen (j)), Marcel Juszczak (junior)

Odchodzą: Wiktor Kamiński (N - Sandecja Nowy Sącz), Wołodymyr Kostewycz (O - Lech II Poznań), Oskar Krzyżak (O - Raków Częstochowa), Wiktor Pleśnierowicz (O - Polonia Warszawa), Igor Stańczak (P - Warta Gorzów Wielkopolski), Jakub Wajman (P - Sokół Kleczew)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Kamil Andrzejkiewicz (N - Widzew II Łódź), Daniel Chwałowski (P - Widzew II Łódź), Noah Diliberto (P - RC Lens), Rafał Gikiewicz (B - MKE Ankaragücü SK), Lirim Kastrati (O - Újpest FC), Ivan Krajčírik (B - MFK Ružomberok), Wiktor Preuss (P - Widzew II Łódź), Antoni Brzózka (Widzew II Łódź), Calum Ward (AC Oulu), Eryk Praiss (Widzew II Łódź), Jakub Mistygacz (Widzew II Łódź), Jan Juśkiewicz (junior), Łukasz Plichta (Widzew II Łódź), Oliwier Józwik (Widzew II Łódź), Samuel Shashoua (Albacete Balompié)

Odchodzą: Henrich Ravas (B - New England Revolution), Patryk Stępiński (O - Ruch Chorzów), Serafin Szota (O - ? ), Jakub Szymański (B - ? ), Ernest Terpiłowski (P - ? ), Paweł Zieliński (O - ? )

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Mateusz Dziewiatowski (P - Zagłębie II Lubin), Szymon Karasiński (P - Zagłębie II Lubin), Paweł Kruszelnicki (P - Zagłębie II Lubin), Alexander Steffen (B - Zagłębie II Lubin)

Odchodzą: Tornike Gaprindaszwili (P - Arka Gdynia), Jarosław Jach (O - Wisła Płock), Mikkel Kirkeskov (O - KSV Holstein Kiel von 1900), Kamil Kruk (O - Motor Lublin), Aleks Ławniczak (O - Dynamo Kijów), Kacper Masiak (P - Raków Częstochowa)

 

Napisz do nas