[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 26 maja 2017, 16:54:15

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Josip Barišić (N - Piast Gliwice), Daniel Chmielnicki (O - rezerwy), Dariusz Formella (P - Lech Poznań), Saibaa Keïta (P - brak klubu), Szymon Nowicki (N - rezerwy), Przemysław Trytko (N - FK Atyrau), Luka Zarandia (P - Lokomotiwi Tbilisi)

Odchodzą: Saibaa Keïta (P - Egersunds IK), Damian Mosiejko (P - KS Chwaszczyno), Mateusz Węsierski (N - KS Chwaszczyno), Paweł Wojowski (P - Stomil Olsztyn), Rashid Yussuff (P - ÍA (Akranes)), Dariusz Zjawiński (N - Pogoń Siedlce)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Szczepan Kogut (P - rezerwy), Martin Mikovič (P - FC Spartak Trnava), Krystian Peda (P - Pogoń II Szczecin)

Odchodzą: Martin Juhar (N - FSV Zwickau), Pavol Staňo (O - ŠK Čierne)

Cracovia  
Przychodzą: Mateusz Jarzynka (O - rezerwy), Jaroslav Mihalík (P - SK Slavia Praga), Damian Smoleń (rezerwy)

Odchodzą: Florin Bejan (O - Concordia Chiajna), Anton Karaczanakow (P - Beroje Stara Zagora), Kamil Pestka (O - rezerwy), Przemysław Pyrdek (P - kontuzja), Patryk Serafin (P - Polonia Bytom, Garbarnia Kraków), Łukasz Sosnowski (O - rezerwy), Mateusz Wdowiak (N - Sandecja Nowy Sącz), Adam Wilk (B - Legionovia Legionowo)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Stefan Aškovski (O - Fortuna Sittard), Josimar Atoche (P - Club Alianza Lima), Gabriel Matei (O - ASA Târgu Mureș)

Odchodzą: Łukasz Bogusławski (O - Zagłębie Sosnowiec), Slaven Juriša (P - Motor Lublin), Radosław Pruchnik (P - GKS Tychy)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Michał Domański (P - rezerwy), Ziggy Gordon (O - Partick Thistle FC), Arvydas Novikovas (P - VfL Bochum 1848), Mateusz Prolejko (P - rezerwy), Adam Radecki (O - rezerwy), Cillian Sheridan (N - AS Omónia Lefkossías), Jakub Tabor (P - rezerwy)

Odchodzą: Kacper Falon (P - Olimpia Zambrów), Maciej Górski (N - Korona Kielce), Łukasz Sołowiej (O - Raków Częstochowa)

Korona Kielce  
Przychodzą: Eryk Borczyński (P - rezerwy), Milan Borjan (B - Łudogorec Razgrad), Maciej Górski (N - Jagiellonia Białystok), Bartosz Kwiecień (O - Chrobry Głogów), Ilijan Micanski (N - Lewski Sofia), Jakub Mrozik (P - Chojniczanka Chojnice), Piotr Poński (N - rezerwy), Michał Smolarczyk (N - Wierna Małogoszcz), Jakub Żubrowski (P - Stal Mielec)

Odchodzą: Maciej Gostomski (B - Chojniczanka Chojnice), Ken Kallaste (O - ?), Zbigniew Małkowski (B - Zagłębie Lubin), Krystian Miś (O - Legionovia Legionowo), Michał Mokrzycki (P - Stal Stalowa Wola), Michał Przybyła (N - Chojniczanka Chojnice), Piotr Rogala (O - rezerwy), Łukasz Sekulski (N - Piast Gliwice), Charlie Trafford (P - Sandecja Nowy Sącz), Dmitrij Wierchowcow (O - Nieman Grodno), Michał Wrześniewski (O - Ruch Wysokie Mazowieckie), Tomasz Zając (P - Sandecja Nowy Sącz)

Lech Poznań  
Przychodzą: Víctor Gutiérrez (P - brak klubu), Elvis Kokalović (O - Kardemir DÇ Karabükspor), Wołodymyr Kostewycz (O - Karpaty Lwów), Tymoteusz Puchacz (O - rezerwy), Mihai Răduț (P - Hatta Club), Bartosz Przybysz (rezerwy)

Odchodzą: Paulus Arajuuri (O - Brøndbyernes IF), Dariusz Formella (P - Arka Gdynia), Robert Gumny (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Jóźwiak (P - GKS Katowice), Tamás Kádár (O - Dynamo Kijów)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Ariel Borysiuk (P - Queens Park Rangers FC), Karol Fila (P - junior), Dušan Kuciak (B - Hull City AFC), Michał Mak (P - DSC Arminia Bielefeld), Denis Perger (O - brak klubu), Gino van Kessel (N - SK Slavia Praga), Oliver Zelenika (B - brak klubu)

Odchodzą: Mateusz Bąk (B - ?), Milen Gamakow (P - Ruch Chorzów), Miłosz Kałahur (O - ?), Martin Kobylański (P - SC Preußen Münster 06), Aleksandar Kovačević (P - Śląsk Wrocław), Tomasz Makowski (P - ?), Damian Podleśny (B - Wigry Suwałki), Piotr Wiśniewski (P - ?)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Daniel Chima Chukwu (N - Shanghai Shenxin), Konrad Handzlik (P - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Hołownia (O - rezerwy), Artur Jędrzejczyk (O - FK Krasnodar), Rafał Makowski (P - Pogoń Siedlce), Adrian Małachowski (P - rezerwy), Tin Matić (N - Zagłębie Sosnowiec), Dominik Nagy (P - Ferencvárosi TC), Tomáš Necid (N - Bursaspor Kulübü), Vamara Sanogo (N - Zagłębie Sosnowiec), Alban Sulejmani (P - Pogoń Siedlce), Bartłomiej Urbański (P - rezerwy), Mateusz Żyro (O - rezerwy), Cezary Miszta (junior)

Odchodzą: Michaił Aleksandrow (P - Arsienał Tuła), Bartosz Bereszyński (O - UC Sampdoria), Steeven Langil (P - Waasland-Beveren), Konrad Michalak (P - Zagłębie Sosnowiec), Nemanja Nikolić (N - Chicago Fire), Aleksandar Prijović (N - PAÓK), Adam Ryczkowski (N - Wigry Suwałki), Stojan Vranješ (P - Piast Gliwice), Mateusz Wieteska (O - Chrobry Głogów)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Lukáš Čmelík (P - FC Sion II), Patryk Dziczek (O - rezerwy), Krzysztof Kurek (B - rezerwy), Adam Mójta (O - Wisła Kraków), Łukasz Niemiec (P - rezerwy), Michal Papadopulos (N - Zagłębie Lubin), Łukasz Sekulski (N - Korona Kielce), Aleksander Sopel (P - rezerwy), Bartosz Sulima (O - rezerwy), Stojan Vranješ (P - Legia Warszawa), Kamil Wawoczny (O - rezerwy), Saša Živec (P - US Latina Calcio), Łukasz Krakowczyk (rezerwy), Maciej Szymkowiak (rezerwy), Remigiusz Borkała (junior)

Odchodzą: Josip Barišić (N - Arka Gdynia), Dominik Budzik (P - ROW 1964 Rybnik), Sandro Gotal (N - Ashdod SC), Paweł Moskwik (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Musiolik (N - ROW 1964 Rybnik), Igor Sapała (P - GKS Katowice), Saša Živec (P - US Latina Calcio)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Mateusz Bochnak (P - rezerwy), Nadir Çiftçi (N - Celtic FC), Mate Cincadze (P - Dinamo Tbilisi), Fabian Pach (O - rezerwy), Patryk Paczuk (P - rezerwy), Damian Pawłowski (P - rezerwy), Marcel Stefaniak (O - rezerwy), Łukasz Zakrzewski (N - rezerwy), Dawid Zieliński (P - rezerwy), Daniel Kusztan (rezerwy)

Odchodzą: Takafumi Akahoshi (P - Ratchaburi FC), Mateusz Lewandowski (O - Śląsk Wrocław), Jakub Piotrowski (P - Stomil Olsztyn), Łukasz Zwoliński (N - Śląsk Wrocław)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Milen Gamakow (P - Lechia Gdańsk), Kamil Słoma (P - rezerwy), Miłosz Trojak (O - rezerwy), Jakub Wagner (O - rezerwy)

Odchodzą: Piotr Ćwielong (P - 1.FC Magdeburg), Łukasz Hanzel (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Lipski (P - ?), Kamil Mazek (P - Zagłębie Lubin), Wojciech Skaba (B - Zagłębie Sosnowiec)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Paweł Kohut (P - rezerwy), Aleksandar Kovačević (P - Lechia Gdańsk), Mateusz Lewandowski (O - Pogoń Szczecin), Daniel Łuczak (P - rezerwy), Adrian Łyszczarz (P - rezerwy), Róbert Pich (P - 1.FC Kaiserslautern), Adrian Repski (O - rezerwy), Łukasz Zwoliński (N - Pogoń Szczecin)

Odchodzą: Lasza Dwali (O - Irtysz Pawłodar), Filipe Gonçalves (P - CD Nacional (Funchal)), Mariusz Idzik (N - Wisła Puławy), Bence Mervó (N - FC DAC 1904 Dunajská Streda)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Jakub Bartkowski (O - Wigry Suwałki), Cristián Echavarría (P - Venados FC), Iván González (O - AD Alcorcón), Kacper Laskoś (P - rezerwy), Pol Llonch (P - Granada CF B), Wojciech Słomka (P - Progres Kraków (j)), Matija Špičić (O - Dinamo Tbilisi), Semir Štilić (P - brak klubu), Éver Valencia (P - CD Independiente Medellín), Hugo Vidémont (P - AC Ajaccio)

Odchodzą: Krzysztof Drzazga (N - Stal Mielec), Richárd Guzmics (O - Yanbian Funde), Boban Jović (O - Bursaspor Kulübü), Krystian Kujawa (O - Garbarnia Kraków), Adam Mójta (O - Piast Gliwice), Denis Popovič (P - FK Orenburg), Mateusz Zając I (B - Motor Lublin), Piotr Żemło (O - Wisła Puławy)

Wisła Płock  
Przychodzą: Dawid Kieplin (P - rezerwy), Klaudiusz Kurek (B - rezerwy), Mateusz Piątkowski (N - brak klubu), Harmeet Singh (P - Molde FK), Bartłomiej Gradecki (rezerwy), Marcin Mielczarski (rezerwy)

Odchodzą: Witalij Hemeha (P - Olimpik Donieck), Piotr Mroziński (P - Pogoń Siedlce), Krystian Popiela (N - Raków Częstochowa), Ivica Vrdoljak (P - koniec kariery)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Radosław Dzierbicki (P - ROW 1964 Rybnik), Dominik Jończy (O - rezerwy), Zbigniew Małkowski (B - Korona Kielce), Kamil Mazek (P - Ruch Chorzów), Damian Oko (O - rezerwy), Bartosz Slisz (P - ROW 1964 Rybnik)

Odchodzą: Michal Papadopulos (N - Piast Gliwice)

 

Napisz do nas