[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2017, 11:51:31

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Dariusz Formella (P - Lech Poznań), Maksymilian Hebel (P - KS Chwaszczyno), Saibou Keïta (P - brak klubu), Łukasz Sekulski (N - Jagiellonia Białystok), Przemysław Trytko (N - FK Atyrau), Andrij Waceba (P - brak klubu), Adam Wolak (P - Olimpia Elbląg), Luka Zarandia (P - Lokomotiwi Tbilisi), Budu Ziwziwadze (FC Samtredia)

Odchodzą: Damian Mosiejko (P - Widzew Łódź, ?), Michał Nalepa (P - ?), Przemysław Stolc (O - ?), Rashid Yussuff (P - ?), Dariusz Zjawiński (N - Chojniczanka Chojnice, Pogoń Siedlce)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Krystian Peda (P - Pogoń II Szczecin)

Odchodzą: Martin Juhar (N - ?), Wołodymyr Kowal (N - ?), Bartłomiej Smuczyński (P - ?), Pavol Staňo (O - ?), Jakub Wróbel (N - ?)

Cracovia  
Przychodzą: Kamil Mazek (P - Ruch Chorzów), Jaroslav Mihalík (P - SK Slavia Praga), Damian Smoleń (rezerwy), Mateusz Jarzynka (rezerwy)

Odchodzą: Florin Bejan (O - ?), Jakub Čunta (O - ?), Erik Jendrišek (N - AÉK (Larnaka), ?), Anton Karaczanakow (P - Beroje Stara Zagora), Patryk Serafin (P - Znicz Pruszków), Mateusz Wdowiak (N - Sandecja Nowy Sącz), Adam Wilk (B - Odra Opole, Legionovia Legionowo)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Josip Barišić (N - Piast Gliwice), Gabriel Matei (O - ASA Târgu Mureș), Josimar Atoche (Club Alianza Lima)

Odchodzą: Kamil Poźniak (P - Selangor FA)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Michał Domański (P - rezerwy), Łukasz Kosakiewicz (P - Chojniczanka Chojnice), Patryk Kun (P - Stomil Olsztyn), Tsubasa Nishi (P - Stomil Olsztyn), Arvydas Novikovas (P - VfL Bochum 1848), Mateusz Ostaszewski (P - Rozwój Katowice), Martin Pospíšil (P - FK Jablonec nad Nisou 1997), Łukasz Sekulski (N - Korona Kielce), Cillian Sheridan (N - AS Omónia Lefkossías), Jakub Tabor (P - rezerwy), Budu Ziwziwadze (FC Samtredia), Martin Doležal (FK Jablonec nad Nisou 1997)

Odchodzą: Kacper Falon (P - Stomil Olsztyn), Przemysław Frankowski (P - PAÓK), Maciej Górski (N - Korona Kielce), Krzysztof Karpieszuk (B - Wigry Suwałki), Taras Romanczuk (P - Konyaspor Kulübü), Ivan Runje (O - Legia Warszawa), Łukasz Sekulski (N - GKS Katowice, Arka Gdynia, Beroje Stara Zagora), Łukasz Sołowiej (O - Raków Częstochowa), Jonatan Straus (O - GKS Tychy)

Korona Kielce  
Przychodzą: Vytautas Černiauskas (B - Ermís Aradíppou), Mohamed Essam (N - Stal Stalowa Wola), Maciej Górski (N - Jagiellonia Białystok), Bartosz Kwiecień (O - Chrobry Głogów), Ilijan Micanski (N - Lewski Sofia), Jakub Mrozik (P - Chojniczanka Chojnice), Michał Smolarczyk (N - Wierna Małogoszcz), Maciej Załęcki (P - Kotwica Kołobrzeg), Jakub Żubrowski (P - Stal Mielec)

Odchodzą: Maciej Gostomski (B - ?), Ken Kallaste (O - ?), Zbigniew Małkowski (B - Wigry Suwałki), Krystian Miś (O - ?), Michał Mokrzycki (P - Stal Stalowa Wola), Łukasz Sekulski (N - Jagiellonia Białystok), Charlie Trafford (P - ?), Dmitrij Wierchowcow (O - ?), Michał Wrześniewski (O - ?)

Lech Poznań  
Przychodzą: Błażej Augustyn (O - Ascoli Picchio FC 1898), Wołodymyr Kostewycz (O - Karpaty Lwów), Tymoteusz Puchacz (O - rezerwy), Mihai Răduț (P - Hatta Club), Krystian Sanocki (P - MKS Kluczbork), Bartosz Przybysz (rezerwy), Marko Adamović (Karmiótissa Páno Polemidión), Nika Kaczarawa (AS Ethnikós Áchnas), Níkos Korovéssis (PAÓK), Víctor Gutiérrez (brak klubu)

Odchodzą: Paulus Arajuuri (O - Brøndbyernes IF), Dariusz Formella (P - Arka Gdynia), Robert Gumny (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Jóźwiak (P - GKS Katowice), Tamás Kádár (O - Birmingham City FC , Dynamo Kijów, Pescara Calcio, ?), Dawid Kownacki (N - Pescara Calcio)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Karol Fila (P - junior), Patryk Lipski (P - Ruch Chorzów), Michał Mak (P - DSC Arminia Bielefeld), Giorgi Merebaszwili (P - Wisła Płock), Daniel Mikołajewski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Denis Perger (O - brak klubu), Oskar Zawada (N - VfL Wolfsburg II), Reto Ziegler (O - FC Sion), Andrei Tîrcoveanu (Dinamo Bukareszt), Jakub Sylvestr (1.FC Nürnberg VfL), Oktawian Skrzecz (FC Schalke 04 II)

Odchodzą: Milen Gamakow (P - Ruch Chorzów), Rafał Janicki (O - Bologna FC 1909), Miłosz Kałahur (O - ?), Martin Kobylański (P - SC Preußen Münster 06), Aleksandar Kovačević (P - Śląsk Wrocław), Tomasz Makowski (P - ?), Daniel Mikołajewski (P - GKS Tychy), Vanja Milinković-Savić (B - AFC Ajax), Paweł Stolarski (O - Wisła Kraków)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Ânderson Pico (O - Dnipro Dniepropietrowsk), Daniel Chima Chukwu (N - Shanghai Shenxin), Kamil Dankowski (O - Śląsk Wrocław), Mateusz Hołownia (O - rezerwy), Nosa Igiebor (P - Maccabi Tel Awiw), Jarosław Jach (O - Zagłębie Lubin), Artur Jędrzejczyk (O - FK Krasnodar), Rafał Makowski (P - Pogoń Siedlce), Adrian Małachowski (P - rezerwy), Krzysztof Mączyński (P - Wisła Kraków), Dominik Nagy (P - Ferencvárosi TC), Ivan Runje (O - Jagiellonia Białystok), Vamara Sanogo (N - Zagłębie Sosnowiec), Bartłomiej Urbański (P - rezerwy), Mateusz Żyro (O - rezerwy), Cezary Miszta (junior), Jewhenij Martynenko (Czornomoreć Odessa)

Odchodzą: Bartosz Bereszyński (O - UC Sampdoria), Guilherme (P - ?), Tomasz Jodłowiec (P - Śląsk Wrocław), Steeven Langil (P - Waasland-Beveren ), Konrad Michalak (P - Zagłębie Sosnowiec ), Nemanja Nikolić (N - Chicago Fire), Aleksandar Prijović (N - PAÓK), Stojan Vranješ (P - Piast Gliwice), Mateusz Wieteska (O - Chrobry Głogów)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Hubert Kotus (P - Olimpia Zambrów), Jakub Lichoń (B - Karpaty Krosno), Michal Papadopulos (N - Zagłębie Lubin), Pawieł Sawickij (P - Nieman Grodno), Aleksander Sopel (P - rezerwy), Bartosz Sulima (O - rezerwy), Stojan Vranješ (P - Legia Warszawa), Iban Salvador (Real Valladolid CF), Krzysztof Kurek (rezerwy), Łukasz Krakowczyk (rezerwy)

Odchodzą: Josip Barišić (N - Górnik Łęczna, rezerwy, Śląsk Wrocław), Sandro Gotal (N - ?), Sebastian Musiolik (N - ROW 1964 Rybnik), Bartosz Szeliga (P - Zagłębie Lubin)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Mate Cincadze (P - Dinamo Tbilisi), Ivan Kelava (B - Granada CF), Kamil Mazek (P - Ruch Chorzów), Dawid Zieliński (P - rezerwy), Daniel Kusztan (rezerwy)

Odchodzą: Takafumi Akahoshi (P - Ratchaburi FC), Dawid Kort (P - Wisła Kraków), Jakub Słowik (B - ?)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Milen Gamakow (P - Lechia Gdańsk), Kamil Słoma (P - rezerwy), Miłosz Trojak (P - rezerwy), Jakub Wagner (O - rezerwy), Marko Dinjar (Kozármisleny SE)

Odchodzą: Przemysław Bargiel (P - Udinese Calcio (j), FC Internazionale Milano (j), Southampton FC (j)), Mateusz Cichocki (O - ?), Piotr Ćwielong (P - Śląsk Wrocław), Łukasz Hanzel (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Lipski (P - RSC Anderlecht, Toulouse FC, 1.FC Nürnberg VfL, Lechia Gdańsk), Kamil Mazek (P - Pogoń Szczecin, Wisła Kraków, Cracovia, Zagłębie Lubin), Wojciech Skaba (B - ?)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Josip Barišić (N - Piast Gliwice), Piotr Ćwielong (P - Ruch Chorzów), Janusz Gol (P - Amkar Perm), Tomasz Jodłowiec (P - Legia Warszawa), Paweł Kohut (P - rezerwy), Aleksandar Kovačević (P - Lechia Gdańsk), Daniel Łuczak (P - rezerwy), Adrian Łyszczarz (P - rezerwy), Adam Matuszczyk (P - Braunschweiger TSV Eintracht 1895), Róbert Pich (P - 1.FC Kaiserslautern), Adrian Repski (O - rezerwy), Žarko Udovičić (O - Zagłębie Sosnowiec)

Odchodzą: Kamil Dankowski (O - Legia Warszawa), Filipe Gonçalves (P - ? ), Bence Mervó (N - Łokomotiw Moskwa), Ryota Morioka (P - ? )

Wisła Kraków  
Przychodzą: Zoran Arsenić (O - NK Osijek), Iván González (O - AD Alcorcón), Aleksander Jagiełło (P - Znicz Pruszków), Dawid Kort (P - Pogoń Szczecin), Łukasz Kosakiewicz (P - Chojniczanka Chojnice), Kamil Mazek (P - Ruch Chorzów), Wojciech Słomka (P - Progres Kraków (j)), Semir Štilić (P - brak klubu), Paweł Stolarski (O - Lechia Gdańsk), Budu Ziwziwadze (FC Samtredia), Cwetomir Panow (Botew Płowdiw), Iban Salvador (Real Valladolid CF), Kacper Laskoś (junior), Matija Špičić (Dinamo Tbilisi), Pol Llonch (Granada CF B)

Odchodzą: Krzysztof Drzazga (N - Stal Mielec), Richárd Guzmics (O - Yanbian Funde), Boban Jović (O - Bursaspor Kulübü), Krystian Kujawa (O - Puszcza Niepołomice), Krzysztof Mączyński (P - Legia Warszawa)

Wisła Płock  
Przychodzą: Klaudiusz Kurek (B - rezerwy), Wojciech Muzyk (B - MKS Ełk), Piotr Parzyszek (N - vbv De Graafschap), Mateusz Piątkowski (N - brak klubu), Oskar Zawada (N - VfL Wolfsburg II), Bartłomiej Gradecki (rezerwy), Dawid Kieplin (rezerwy), Marcin Mielczarski (rezerwy)

Odchodzą: Damian Byrtek (O - Chrobry Głogów , ?), Emil Drozdowicz (N - ?), Witalij Hemeha (P - ?), Bartosz Kaniecki (B - ?), Giorgi Merebaszwili (P - Lechia Gdańsk), Piotr Mroziński (P - Pogoń Siedlce), Krystian Popiela (N - ?), Ivica Vrdoljak (P - ?)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Dominik Jończy (O - rezerwy), Bartosz Kopacz (O - Górnik Zabrze), Kamil Mazek (P - Ruch Chorzów), Damian Oko (O - rezerwy), Eryk Sobków (N - GKS Katowice), Bartosz Szeliga (P - Piast Gliwice), Artur Karnoza (Karpaty Lwów)

Odchodzą: Jarosław Jach (O - Hamburger SV, Legia Warszawa, VfL Borussia Mönchengladbach 1900, ACF Fiorentina, Real Betis Balompié, Montpellier-Hérault SC, SL e Benfica, LOSC Lille), Michal Papadopulos (N - Piast Gliwice), Artur Siemaszko (N - Stomil Olsztyn), Eryk Sobków (N - Kotwica Kołobrzeg)

 

Napisz do nas