[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 21 stycznia 2019, 15:28:16

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Stal Mielec), Agustín Barán (P - brak klubu), Rogelio Chávez (O - brak klubu), José Kanté (N - Legia Warszawa), Michael Olczyk (O - brak klubu), Dawid Blok (rezerwy), Jakub Wilczyński (rezerwy), Mateusz Stępień (rezerwy)

Odchodzą: Andrij Bohdanow (P - Desna Czernihów), Adam Danch (O - GKS Katowice), Karol Danielak (P - ?), Adrian Klimczak (P - ŁKS Łódź), Dawid Sołdecki (O - ?), Robert Sulewski (O - ?), Michał Żebrakowski (N - Warta Poznań)

Cracovia  
Przychodzą: Bojan Čečarić (N - FK Spartak (Subotica)), Sergiu Hanca (P - Dinamo Bukareszt), Adam Wilk (B - Ruch Chorzów), Michał Zięba (O - junior), Erik Daniel (MFK Ružomberok), Krystian Bracik (junior), Mateusz Pieńczak (junior)

Odchodzą: Antonini Čulina (P - ?), Adrian Danek (P - GKS Tychy), Maciej Gostomski (B - ? ), Daniel Pik (N - Widzew Łódź), Sierdier Sierdierow (P - NK Inter (Zaprešić)), Sergei Zenjov (N - ?)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Martin Chudý (B - FC Spartak Trnava), Maciej Gajos (P - Lech Poznań), Mateusz Grzybek (O - GKS Tychy), Walerian Gwilia (P - FC Luzern), Wojciech Hajda (P - powrót po kontuzji), Mateusz Matras (P - Zagłębie Lubin), Maciej Sadlok (O - Wisła Kraków) , Dominik Zakrzewski (N - Warta Gorzów Wielkopolski), Erik Daniel (MFK Ružomberok), Luka Menalo (GNK Dinamo (Zagrzeb))

Odchodzą: Tomasz Loska (B - Lech Poznań), Bartłomiej Olszewski (O - Pogoń Siedlce), Wojciech Pawłowski (B - Sandecja Nowy Sącz , ?), Przemysław Wiśniewski (O - GKS Katowice), Rafał Wolsztyński (P - ?), Szymon Żurkowski (P - Genoa CFC 1893, Juventus FC, Legia Warszawa, Galatasaray SK, ACF Fiorentina, Watford FC)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Martin Adamec (P - Wigry Suwałki), Zoran Arsenić (O - Wisła Kraków), Rolandas Baravykas (O - Žalgiris Wilno), Patryk Czerech (O - junior), Bartłomiej Drągowski (B - ACF Fiorentina), Paweł Gierach (O - junior), Richárd Guzmics (O - Yanbian Funde), Jesús Imaz (N - Wisła Kraków), Jakub Jugas (O - SK Slavia Praga), Andrej Kadlec (O - FC Spartak Trnava), Martin Košťál (P - Wisła Kraków), Stefan Šćepović (N - Videoton FC Fehérvár)

Odchodzą: Roman Bezjak (N - APÓEL (Nikozja)), Łukasz Burliga (O - Wisła Kraków), Przemysław Frankowski (P - Chicago Fire), Lukas Klemenz (O - Wisła Kraków), Patryk Klimala (N - Wigry Suwałki), Mateusz Machaj (P - Widzew Łódź, Chrobry Głogów), Cillian Sheridan (N - Wellington Phoenix FC), Karol Świderski (N - PAÓK )

Korona Kielce  
Przychodzą: Jakub Dutka (B - rezerwy), Ognjen Gnjatić (P - Roda JC Kerkrade), Mateusz Hołownia (O - Legia Warszawa) , Oskar Sewerzyński (P - rezerwy), Łukasz Bujak (rezerwy)

Odchodzą: Felicio Brown Forbes (P - FC Carl Zeiss Jena, ?), Elhadji Pape Diaw (O - Angers SCO), Michał Dziubek (O - Chojniczanka Chojnice), Maciej Firlej (P - Stal Mielec ), Maciej Górski (N - Chrobry Głogów), Zlatko Janjić (P - FC Würzburger Kickers, ?), Ken Kallaste (O - ?), Damian Krążek (B - Broń Radom), Piotr Malarczyk (O - GKS Katowice), Mateusz Możdżeń (P - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Pierzchała (O - Resovia)

Lech Poznań  
Przychodzą: Dawid Kurminowski (N - MFK Zemplín Michalovce), Juliusz Letniowski (P - Bytovia Bytów), Tomasz Loska (B - Górnik Zabrze), Jakub Moder (P - Odra Opole), Tymoteusz Puchacz (O - GKS Katowice), Mateusz Skrzypczak (P - rezerwy), Karol Smajdor (O - rezerwy), Filip Szymczak (N - rezerwy), Krzysztof Bąkowski (junior)

Odchodzą: Vernon De Marco (O - ?), Dioni (N - Cultural y Deportiva Leonesa), Maciej Gajos (P - Górnik Zabrze), Dimítris Goútas (O - ?), Darko Jevtić (P - FK Krasnodar ), Maciej Orłowski (O - Warta Poznań, ?), Bartosz Przybysz (B - Znicz Pruszków), Mihai Răduț (P - Dinamo Bukareszt), Hubert Sobol (N - Warta Poznań), Piotr Tomasik (O - ?)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Nika Kaczarawa (N - AS Anórthossis Ammochóstou), Mikkel Kirkeskov (O - Piast Gliwice), Martin Košťál (P - Wisła Kraków), Adrian Petk (rezerwy), Filip Dymerski (rezerwy), Filip Marković (RC Lens), Jan Kopania (rezerwy), Kuba Lizakowski (rezerwy), Marcel Wszołek (rezerwy), Mateusz Cegiełka (rezerwy)

Odchodzą: Ariel Borysiuk (P - Wisła Płock), Adam Chrzanowski (O - Wigry Suwałki), Lukáš Haraslín (P - Galatasaray SK), Mateusz Lewandowski (O - ?), Przemysław Macierzyński (N - Gryf Wejherowo), Michał Mak (P - ?), Sławomir Peszko (P - ?)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Jean-Armel Kana-Biyik (O - Kayserispor Kulübü), Michał Karbownik (P - rezerwy), Luís Rocha (P - Panetolikós GFS), Cezary Miszta (B - rezerwy), Salvador Agra (P - Cádiz CF), Szymon Żurkowski (P - Górnik Zabrze), Ali Ghazal (Vancouver Whitecaps), Carlos Embalo (US Città di Palermo), Leart Paqarada (SV Sandhausen), William Balikwisha (Royal Standard de Liège), Yusuf Acer (Altınordu FK)

Odchodzą: Eduardo (N - ?), Adam Hloušek (O - FK Jablonec nad Nisou 1997), Mateusz Hołownia (O - Korona Kielce , Wisła Płock, ?), José Kanté (N - Arka Gdynia, ?), Michał Kucharczyk (P - Akhisar Belediyespor Kulübü), Vjačeslavs Kudrjavcevs (B - Riga FC), Mikołaj Kwietniewski (P - Bytovia Bytów), Radosław Majecki (B - Arsenal FC), Arkadiusz Malarz (B - ?), Krzysztof Mączyński (P - Śląsk Wrocław), Dominik Nagy (P - Montpellier-Hérault SC, Genoa CFC 1893, ACF Fiorentina), Cristian Pasquato (P - Pescara Calcio, Benevento Calcio), Chris Philipps (P - ?)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Rafał Adamski (N - rezerwy), Karol Gardzielewicz (P - Chojniczanka Chojnice), Božo Musa (O - NK Slaven (Koprivnica))

Odchodzą: Frank Adu Kwame (O - ?), Fran Cruz (O - Extremadura UD), Wojciech Łobodziński (P - rezerwy), Mateusz Piątkowski (N - ?), Michał Pojasek (O - Elana Toruń)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Martin Bukata (P - Benevento Calcio), Erik Daniel (MFK Ružomberok) , Kacper Marcinkowski (rezerwy), Mateusz Broda (rezerwy), Michał Rakowiecki (rezerwy), Ołeksandr Jacenko (Escola Varsovia Warszawa), Piotr Spende (rezerwy), Wojciech Kamiński (rezerwy)

Odchodzą: Karsten Ayong (N - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Denis Gojko (P - Stal Mielec), Mikkel Kirkeskov (O - Lechia Gdańsk), Uroš Korun (O - GKS Katowice)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Jakub Bartkowski (O - Wisła Kraków), Santeri Hostikka (N - FC Lahti), Jin Izumisawa (P - Tokyo Verdy), Seiya Kitano (N - rezerwy), Kacper Kozłowski (P - rezerwy), Kacper Smoliński (P - rezerwy), Hubert Turski (N - rezerwy), Dominik Wydra (P - FC Erzgebirge Aue), Dominik Steczyk (1.FC Nürnberg VfL II), Ronaldo Rudović (FK Otrant (Ulcinj))

Odchodzą: Dawid Błanik (P - Odra Opole), Spas Delew (P - Balıkesirspor Kulübü), Lasza Dwali (O - Ferencvárosi TC), Tomasz Hołota (P - ?), Sebastian Rudol (O - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Bartosz Boruń (P - rezerwy), Krzysztof Mączyński (P - Legia Warszawa), Mateusz Młynarczyk (P - rezerwy), Lubambo Musonda (P - Gandzasar Kapan), Adrian Sobczak (O - rezerwy)

Odchodzą: Maciej Pałaszewski (P - ? ), Róbert Pich (P - Akhisar Belediyespor Kulübü), Mathieu Scalet (P - Siarka Tarnobrzeg), Dragoljub Srnić (P - ?)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Jakub Błaszczykowski (P - VfL Wolfsburg), Łukasz Burliga (O - Jagiellonia Białystok), Kacper Chorążka (B - Raków Częstochowa), Krzysztof Drzazga (N - Puszcza Niepołomice), Lukas Klemenz (O - Jagiellonia Białystok), Lucas Guedes (P - Pogoń Siedlce), Wojciech Słomka (P - GKS Katowice), Aleksander Buksa (junior), Arkadiusz Kasia (junior), Daniel Hoyo-Kowalski (junior), Daniel Morys (junior), Dawid Malik (junior), Dawid Szot (junior), Patryk Moskiewicz (junior), Rijad Kobiljar (NK Olimpija (Lublana)) , Sławomir Chmiel (junior)

Odchodzą: Zoran Arsenić (O - Jagiellonia Białystok), Jakub Bartkowski (O - Pogoń Szczecin), Tibor Halilović (P - HNK Rijeka), Jesús Imaz (N - Jagiellonia Białystok), Dawid Kort (P - APS Atrómitos Athinón), Martin Košťál (P - Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok, Ferencvárosi TC, ?), Zdeněk Ondrášek (N - FC Dallas), Maciej Sadlok (O - Górnik Zabrze )

Wisła Płock  
Przychodzą: Ariel Borysiuk (P - Lechia Gdańsk), Ángel García (O - brak klubu), Mateusz Hołownia (O - Legia Warszawa), Justinas Marazas (P - Trakų FK), Patryk Szczepański (P - Pogoń Siedlce), Adrian Szczutowski (rezerwy), Aleksander Pawlak (rezerwy), Jan Majsterek (Escola Varsovia Warszawa), Piotr Zieliński (Kasztelan Sierpc), Radosław Gałązka (rezerwy), Titas Milašius (Escola Varsovia Warszawa)

Odchodzą: Bartłomiej Gradecki (B - Znicz Pruszków), Giorgi Merebaszwili (P - Kajsar Kyzyłorda), Krystian Miś (O - Widzew Łódź), Damian Szymański (P - Achmat Grozny)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Adam Borkowski (O - rezerwy), Kacper Chodyna (P - Bytovia Bytów), Patryk Szysz (N - Górnik Łęczna), Daniel Dudziński (rezerwy), Kacper Bieszczad (rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Matras (P - Górnik Zabrze), Kamil Mazek (P - ?), Łukasz Moneta (P - Stal Mielec, Bytovia Bytów ), Olaf Nowak (N - Zagłębie Sosnowiec), Artur Siemaszko (N - GKS Tychy), Paweł Żyra (P - Chojniczanka Chojnice)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Giorgi Gabedawa (N - Czichura Saczchere), Lukáš Greššák (O - FC Spartak Trnava), Lukáš Hroššo (B - FC Nitra) , Mateusz Możdżeń (P - Korona Kielce), Giórgos Mýgas (O - Panetolikós GFS), Tomasz Nawotka (O - MFK Zemplín Michalovce), Olaf Nowak (N - Zagłębie Lubin), Dawid Ryndak (P - Puszcza Niepołomice), Martin Tóth (O - FC Spartak Trnava), Adrian Krajewski (rezerwy), Giorgi Iwaniszwili (Dinamo Tbilisi)

Odchodzą: Alexandre Cristóvão (N - Dinamo Bukareszt), Adam Banasiak (P - Stal Mielec), Arkadiusz Jędrych (O - GKS Katowice, ?), Adam Kokoszka (O - ?), Mello (P - ?), Nuno Malheiro (O - ?), Callum Rzonca (P - GKS Katowice), Junior Torunarigha (N - ?), Dejan Vokić (P - ?), Konrad Wrzesiński (P - Kajrat Ałmaty)

 

Napisz do nas