[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 23 czerwca 2019, 18:32:13

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Stal Mielec), Michael Olczyk (O - brak klubu), Mateusz Stępień (P - rezerwy), Marko Vejinović (P - AZ (Alkmaar)), Dawid Blok (rezerwy), Jakub Wilczyński (rezerwy)

Odchodzą: Andrij Bohdanow (P - Desna Czernihów), Karol Danielak (P - rezerwy), Adrian Klimczak (P - ŁKS Łódź), Marcus Vinícius (P - ?), Robert Sulewski (O - rezerwy), Michał Żebrakowski (N - Warta Poznań)

Cracovia  
Przychodzą: Bojan Čečarić (P - FK Spartak (Subotica)), Sergiu Hanca (P - Dinamo Bukareszt), Bartłomiej Kafel (P - junior), Matheus Santos (P - junior), Mateusz Pieńczak (O - junior), Adam Wilk (B - Ruch Chorzów), Patryk Zaucha (P - junior), Michał Zięba (O - junior), Krystian Bracik (junior), Remigiusz Biernat (junior), Wiktor Śmigielski (junior)

Odchodzą: Antonini Čulina (P - NK Inter (Zaprešić)), Maciej Gostomski (B - FK Haugesund), Adrian Kajpust (O - Wólczanka Wólka Pełkińska), Gerard Oliva (N - ?), Kamil Pestka (O - Chrobry Głogów), Sierdier Sierdierow (P - NK Inter (Zaprešić)), Sergei Zenjov (N - Szachtior Karaganda)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Adam Örn Arnarson (O - Aalesunds FK), Ishmael Baidoo (P - Septemwri Sofia), Martin Chudý (B - FC Spartak Trnava), Bartłomiej Eizenchart (P - rezerwy), Walerian Gwilia (P - FC Luzern), Wojciech Hajda (P - powrót po kontuzji), Krzysztof Kiklaisz (N - rezerwy), Mateusz Matras (P - Zagłębie Lubin), Giánnis Mystakídis (P - PAS Giánnina), Boris Sekulić (O - CSKA Sofia)

Odchodzą: Wiktor Biedrzycki (P - Wigry Suwałki), Konrad Nowak (P - Puszcza Niepołomice), Dariusz Pawłowski (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Wojciech Pawłowski (B - ?), Daniel Smuga (P - Wigry Suwałki), Marcin Urynowicz (N - Odra Opole), Adam Wolniewicz (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Rafał Wolsztyński (P - Widzew Łódź)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Martin Adamec (P - Wigry Suwałki), Zoran Arsenić (O - Wisła Kraków), Patryk Czerech (O - junior), Paweł Gierach (O - junior), Jesús Imaz (N - Wisła Kraków), Andrej Kadlec (O - FC Spartak Trnava), Martin Košťál (P - Wisła Kraków), Mikołaj Nawrocki (P - junior), Stefan Šćepović (N - Videoton FC Fehérvár), Junior Tallo (Vitória SC Guimarães)

Odchodzą: Roman Bezjak (N - APÓEL (Nikozja)), Łukasz Burliga (O - Wisła Kraków), Przemysław Frankowski (P - Chicago Fire), Rafał Grzyb (P - ?), Lukas Klemenz (O - Wisła Kraków), Mateusz Machaj (P - Chrobry Głogów), Cillian Sheridan (N - Wellington Phoenix FC), Karol Świderski (N - PAÓK)

Korona Kielce  
Przychodzą: Aleksandar Bjelica (O - KV Oostende), Jakub Dutka (B - rezerwy), Ognjen Gnjatić (P - Roda JC Kerkrade), Piotr Lisowski (P - rezerwy), Oskar Sewerzyński (P - rezerwy), Mateusz Sowiński (N - rezerwy), Daniel Szelągowski (P - rezerwy), Joonas Tamm (O - Sarpsborg 08 FF), Łukasz Bujak (rezerwy), Mateusz Bartosiak (rezerwy)

Odchodzą: Elhadji Pape Diaw (O - Angers SCO), Maciej Firlej (P - Garbarnia Kraków), Zlatko Janjić (P - SG Sonnenhof Grossaspach), Mateusz Możdżeń (P - Zagłębie Sosnowiec)

Lech Poznań  
Przychodzą: Krzysztof Bąkowski (B - junior), Krzysztof Kołodziej (N - rezerwy), Juliusz Letniowski (P - Bytovia Bytów), Mateusz Skrzypczak (P - rezerwy), Karol Smajdor (O - rezerwy), Filip Szymczak (N - rezerwy), Timur Żamaletdinow (N - CSKA Moskwa)

Odchodzą: Dioni (N - Cultural y Deportiva Leonesa), Maciej Orłowski (O - Górnik Łęczna), Hubert Sobol (N - Warta Poznań), Piotr Tomasik (O - ?), Paweł Tomczyk (N - Piast Gliwice)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Mateusz Cegiełka (P - rezerwy), Filip Dymerski (O - rezerwy), Adrian Petk (rezerwy), Jan Kopania (rezerwy), Kuba Lizakowski (rezerwy), Marcel Wszołek (rezerwy)

Odchodzą: Ariel Borysiuk (P - Wisła Płock), Adam Chrzanowski (O - Wigry Suwałki), Przemysław Macierzyński (N - Gryf Wejherowo), Sławomir Peszko (P - Wisła Kraków), Rafał Wolski (P - kontuzja)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Mateusz Bondarenko (O - rezerwy), Iuri Medeiros (P - Genoa CFC 1893), Michał Karbownik (P - rezerwy), Luís Rocha (P - Panetolikós GFS), Cezary Miszta (B - rezerwy), Salvador Agra (P - Cádiz CF)

Odchodzą: Eduardo (N - ?), Mateusz Hołownia (O - Śląsk Wrocław), José Kanté (N - Club Gimnàstic de Tarragona), Vjačeslavs Kudrjavcevs (B - FK Ventspils), Mateusz Leleno (P - rezerwy), Krzysztof Mączyński (P - Śląsk Wrocław), Cristian Pasquato (P - ?), Michał Pazdan (O - MKE Ankaragücü SK), Chris Philipps (P - rezerwy)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Rafał Adamski (N - rezerwy), Sosłan Dżanajew (B - Rubin Kazań), Élton Monteiro (O - Lausanne-Sports), Patryk Makuch (P - rezerwy), Božo Musa (O - NK Slaven (Koprivnica)), Joan Román (P - AÉL (Limassol))

Odchodzą: Frank Adu Kwame (O - Wigry Suwałki), Fran Cruz (O - Extremadura UD), Wojciech Łobodziński (P - rezerwy), Mateusz Piątkowski (N - GKS Tychy)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Paweł Tomczyk (N - Lech Poznań), Kacper Marcinkowski (rezerwy), Mateusz Broda (rezerwy), Michał Rakowiecki (rezerwy), Piotr Spende (rezerwy), Wojciech Kamiński (rezerwy)

Odchodzą: Karsten Ayong (N - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Denis Gojko (P - Stal Mielec)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Jakub Bartkowski (O - Wisła Kraków), Santeri Hostikka (N - FC Lahti), Jin Izumisawa (P - Tokyo Verdy), Oskar Kalenik (P - rezerwy), Kacper Kozłowski (P - rezerwy), Daniel Kusztan (B - Kotwica Kołobrzeg), Kacper Smoliński (P - rezerwy), Kryspin Szcześniak (O - rezerwy)

Odchodzą: Dawid Błanik (P - Odra Opole), Łukasz Budziłek (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Lasza Dwali (O - Ferencvárosi TC), Tomasz Hołota (P - ?), Sebastian Rudol (O - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Bartosz Boruń (P - rezerwy), Mateusz Hołownia (O - Legia Warszawa), Krzysztof Mączyński (P - Legia Warszawa), Mateusz Młynarczyk (P - rezerwy), Lubambo Musonda (P - Gandzasar Kapan), Adrian Sobczak (O - rezerwy)

Odchodzą: Maciej Pałaszewski (P - Stomil Olsztyn)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Artur Balicki (N - Ruch Chorzów), Jakub Błaszczykowski (P - VfL Wolfsburg), Aleksander Buksa (N - junior), Łukasz Burliga (O - Jagiellonia Białystok), Krzysztof Drzazga (N - Puszcza Niepołomice), Daniel Hoyo-Kowalski (O - junior), Lukas Klemenz (O - Jagiellonia Białystok), Emmanuel Kumah (P - Tudu Mighty Jets FC), Daniel Morys (P - junior), Patryk Moskiewicz (P - junior), Sławomir Peszko (P - Lechia Gdańsk), Vukan Savićević (P - ŠK Slovan Bratysława), Wojciech Słomka (P - GKS Katowice), Dawid Szot (O - junior), Tobiasz Weinzettel (B - Odra Opole), Arkadiusz Kasia (junior), Dawid Malik (junior), Patryk Warczak (junior), Sławomir Chmiel (junior)

Odchodzą: Zoran Arsenić (O - Jagiellonia Białystok), Jakub Bartkowski (O - Pogoń Szczecin), Tibor Halilović (P - HNK Rijeka), Jesús Imaz (N - Jagiellonia Białystok), Dawid Kort (P - APS Atrómitos Athinón), Martin Košťál (P - Jagiellonia Białystok), Kacper Laskoś (P - GKS Tychy), Zdeněk Ondrášek (N - FC Dallas), Piotr Świątko (O - Hutnik Kraków)

Wisła Płock  
Przychodzą: Ariel Borysiuk (P - Lechia Gdańsk), Ángel García (O - brak klubu), Mateusz Kryczka (B - brak klubu), Grzegorz Kuświk (N - Stal Mielec), Justinas Marazas (P - Trakų FK), Jake McGing (O - Central Coast Mariners FC), Alen Stevanović (P - Shonan Bellmare), Adrian Tokarski (B - rezerwy), Adrian Szczutowski (rezerwy), Aleksander Pawlak (rezerwy), Radosław Gałązka (rezerwy)

Odchodzą: Carlitos (P - Kajsar Kyzyłorda), Bartłomiej Gradecki (B - Znicz Pruszków), Krystian Miś (O - ?), Damian Szymański (P - Achmat Grozny), Patryk Wieliczko (P - Wierzyca Pelplin)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Kacper Bieszczad (B - rezerwy), Adam Borkowski (O - rezerwy), Daniel Dudziński (P - rezerwy), Patryk Szysz (N - Górnik Łęczna), Maciej Warpas (O - rezerwy)

Odchodzą: Łukasz Janoszka (P - Stal Mielec), Mateusz Matras (P - Górnik Zabrze), Adam Matuszczyk (P - KFC Uerdingen 1905), Łukasz Moneta (P - Bytovia Bytów), Olaf Nowak (N - Zagłębie Sosnowiec), Artur Siemaszko (N - GKS Tychy), Paweł Żyra (P - Chojniczanka Chojnice)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Giorgi Gabedawa (N - Czichura Saczchere), Lukáš Greššák (O - FC Spartak Trnava), Lukáš Hroššo (B - FC Nitra), Giorgi Iwaniszwili (N - Dinamo Tbilisi), Mateusz Możdżeń (P - Korona Kielce), Giórgos Mýgas (O - Panetolikós GFS), Tomasz Nawotka (O - MFK Zemplín Michalovce), Olaf Nowak (N - Zagłębie Lubin), Martin Pribula (P - powrót po kontuzji), Dawid Ryndak (P - Puszcza Niepołomice), Mateusz Szwed (P - Legia II Warszawa), Martin Tóth (O - FC Spartak Trnava), Adrian Krajewski (rezerwy)

Odchodzą: Alexandre Cristóvão (N - Dinamo Bukareszt), Bartłomiej Babiarz (P - kontuzja), Adam Banasiak (P - Radomiak Radom), Adrian Czaplak (B - Beskid Andrychów), Arkadiusz Jędrych (O - GKS Katowice), Mello (P - Akżajyk Uralsk), Nuno Malheiro (O - ?), Jakub Pawlik (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Callum Rzonca (P - GKS Katowice), Junior Torunarigha (N - ?), Dejan Vokić (P - Benevento Calcio), Konrad Wrzesiński (P - Kajrat Ałmaty)

 

Napisz do nas