[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2021, 14:09:44

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Ołeksij Dytiatjew (O - powrót po kontuzji), Łukasz Ziemnik (N - rezerwy), Maciej Mrozik (junior), Norbert Łuczak (rezerwy)

Odchodzą: Bojan Čečarić (P - FK Napredak (Kruševac)), David Jablonský (O - dyskwalifikacja)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Sebastian Bonecki (P - Odra Opole), Bartłomiej Eizenchart (P - GKS Bełchatów), Bartłomiej Korbecki (P - rezerwy), Mikołaj Kwietniewski (P - Legia II Warszawa), Gökhan Gül (Fortuna Düsseldorf 1895), Taichi Hara (FC Tokyo), Thomas Eisfeld (VfL Bochum 1848)

Odchodzą: Daniel Ściślak (P - Arka Gdynia), Łukasz Wolsztyński (P - ?)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Juan Cámara (P - Dinamo Bukareszt), Paweł Gierach (O - Wigry Suwałki), Luka Gugeszaszwili (B - Dila Gori), Bartosz Kwiecień (O - Arka Gdynia), Bojan Nastić (O - BATE Borysów), Błażej Niezgoda (B - Sokół Ostróda), Jakub Orpik (P - rezerwy), Abdulrahman Taïwo (N - MFK Zemplín Michalovce), Artiom Makarczuk (Bałtika Kaliningrad), Myrosław Mazur (Umeå FC), Prince Kwabena Adu (Bechem United FC)

Odchodzą: Andrej Kadlec (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Sobczak (N - Zagłębie Sosnowiec), Pāvels Šteinbors (B - ?)

Lech Poznań  
Przychodzą: Karol Drażdżewski (B - rezerwy), Alexander Fransson (P - IFK Norrköping), Jesper Karlström (P - Djurgårdens IF), Antoni Kozubal (P - rezerwy), Igor Ławrynowicz (P - rezerwy), Jakub Malec (O - rezerwy), Antonio Milić (O - RSC Anderlecht), Radosław Murawski (P - Denizlispor Kulübü), Norbert Pacławski (N - rezerwy), Krystian Palacz (O - rezerwy), Maksymilian Pingot (O - rezerwy), Bartosz Salamon (O - SPAL 2013), Patrizio Stronati (O - FC Baník Ostrawa), Michal Trávník (P - AC Sparta Praga), Mickey van der Hart (B - powrót po kontuzji), Patryk Waliś (O - rezerwy), Filip Dagerstål (IFK Norrköping), Stefano Vecchia (IK Sirius)

Odchodzą: Bohdan Butko (O - ?), Đorđe Crnomarković (O - Zagłębie Lubin), Marko Malenica (B - Diósgyőri VTK), Jakub Moder (P - Brighton & Hove Albion FC), Karlo Muhar (P - Kayserispor Kulübü), Jakub Niewiadomski (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój))

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Jan Biegański (P - GKS Tychy), Joseph Ceesay (P - Helsingborgs IF), Mykoła Musolitin (O - Valmiera FC), Bartłomiej Kałduński (junior), Filip Koperski (junior), Patryk Prange (rezerwy)

Odchodzą: Rafał Kobryń (O - Korona Kielce), Mario Maloča (O - rezerwy, Diósgyőri VTK), Mateusz Sopoćko (P - rezerwy, Warta Poznań, ?), Kacper Urbański (P - Bologna FC 1909), Łukasz Zwoliński (N - Legia Warszawa)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Marko Janković (P - SPAL 2013) , Marko Vešović (O - powrót po kontuzji), Łukasz Zwoliński (N - Lechia Gdańsk), Simon Skrabb (Brescia Calcio)

Odchodzą: Domagoj Antolić (P - Damac FC), Iñaki Astiz (O - ?), Walerian Gwilia (P - AS Anórthossis Ammochóstou), José Kanté (N - Qingdao Huanghai), Michał Karbownik (P - Brighton & Hove Albion FC), Luís Rocha (O - Portimonense SC, Warta Poznań), Łukasz Łakomy (P - Zagłębie Lubin), William Rémy (O - ?), Maciej Rosołek (N - Arka Gdynia), Paweł Stolarski (O - Pogoń Szczecin), Joel Valencia (P - ?), Paweł Wszołek (P - Gazişehir Gaziantep FK)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Wojciech Kamiński (P - Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Winciersz (P - Ruch Chorzów), Michał Zachciał (P - rezerwy), Maksym Gendera (rezerwy)

Odchodzą: Mikkel Kirkeskov (O - KSV Holstein Kiel von 1900), Patryk Królczyk (B - GKS Katowice ), Michał Rakowiecki (P - Polonia Bytom), Karol Stanek (N - Garbarnia Kraków), Tiago Alves (P - Warta Poznań), Kristopher Vida (P - Diósgyőri VTK)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Adam Frączczak (N - Pogoń Szczecin), Jakub Hora (P - Riga FC), Rafał Janicki (O - Wisła Kraków), Andrej Kadlec (O - Jagiellonia Białystok), Dawid Linca (P - Hutnik Kraków), Petar Mamić (O - Raków Częstochowa), Konrad Sieracki (P - powrót po kontuzji), Krystian Wieczorek (rezerwy)

Odchodzą: Michał Batelt (O - Podhale Nowy Targ, ?), Rafał Figiel (P - GKS Katowice), Bartosz Jaroch (O - Resovia), Aleksander Komor (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Filip Laskowski (P - GKS Bełchatów), Rafał Leszczyński (B - ?), Iván Martín (N - Real Balompédica Linense), Szymon Mroczko (O - ?), Tomasz Nowak (P - ?)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Jakub Lis (O - rezerwy), Igor Łasicki (O - kontuzja), Mateusz Łęgowski (P - rezerwy), Paweł Stolarski (O - Legia Warszawa), Marcel Wędrychowski (P - powrót po kontuzji)

Odchodzą: Adam Frączczak (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Wieczysta Kraków), Maciej Żurawski (P - Warta Poznań)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Wiktor Długosz (P - Korona Kielce), Dominik Holec (B - AC Sparta Praga), Jarosław Jach (O - Fortuna Sittard), Iwo Kaczmarski (P - Korona Kielce), Dawid Rosiak (B - Hetman Zamość), Jakub Mądrzyk (rezerwy), Marcus Sandberg (Stabæk IF)

Odchodzą: Mateusz Kaczmarek (P - Miedź Legnica), Petar Mamić (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Piątkowski (P - Udinese Calcio, AC Milan, BV Borussia 1909 (Dortmund) , US Sassuolo Calcio), Jakub Szumski (B - BB Erzurumspor Kulübü), Fran Tudor (P - AEK (Ateny)), Maciej Wilusz (O - Śląsk Wrocław), Oskar Zawada (N - Jeju United)

Stal Mielec  
Przychodzą: Bartosz Bajorek (N - rezerwy), Jonathan de Amo (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Albin Granlund (O - Örebro SK), Maciej Jankowski (P - Arka Gdynia), Aleksandyr Kolew (N - Kajsar Kyzyłorda), Adam Kramarz (P - rezerwy), Dienis Łaptiew (N - Dinamo Brześć), Michael Wyparło (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Kościelny (O - kontuzja), Paweł Tomczyk (N - Widzew Łódź), Jakub Wróbel (N - Resovia)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Łukasz Bejger (O - Manchester United FC (rezerwy)), Sebastian Bonecki (P - Odra Opole), Maciej Wilusz (O - Raków Częstochowa)

Odchodzą: Mateusz Maćkowiak (O - Odra Opole, Widzew Łódź, ŁKS Łódź), Rafał Makowski (P - Radomiak Radom), Mateusz Praszelik (P - Club Brugge KV), Piotr Samiec-Talar (N - Widzew Łódź), Diego Živulić (P - Diósgyőri VTK)

Warta Poznań  
Przychodzą: Makana Baku (P - KSV Holstein Kiel von 1900), Bartłomiej Burman (P - Nielba Wągrowiec), Luís Rocha (O - Legia Warszawa), Mateusz Sopoćko (P - Lechia Gdańsk), Tiago Alves (P - Piast Gliwice), Maciej Żurawski (P - Pogoń Szczecin)

Odchodzą: Konrad Handzlik (P - Widzew Łódź), Michał Kopczyński (P - Radomiak Radom), Filip Małek (O - Unia Swarzędz), Mateusz Szczepaniak (P - ?)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Marko Divković (N - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Tim Hall (O - Gil Vicente FC), Žan Medved (N - ŠK Slovan Bratysława), Mateusz Młyński (P - Arka Gdynia), Serafin Szota (O - Stomil Olsztyn), Abdulrahman Taïwo (N - MFK Zemplín Michalovce), Krystian Wachowiak (O - Chojniczanka Chojnice), Przemysław Zdybowicz (N - GKS Bełchatów), Dienis Mitrofanow (Ałtaj Semej), Kacper Chełmecki (junior), Kacper Myszogląd (junior), Kamil Głogowski (junior), Mateusz Magdziarz (junior), Piotr Ćwik (junior), Piotr Starzyński (junior), Souleymane Koné (KVC Westerlo)

Odchodzą: Fatos Bećiraj (N - Hapoel Tel Awiw), Aleksander Buksa (N - AC Milan (ME)), Tim Hall (O - ? ), Rafał Janicki (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Lukas Klemenz (O - Budapesti Honvéd SE)

Wisła Płock  
Przychodzą: Beniamin Czajka (O - rezerwy), Kacper Rogoziński (N - ŁKS Łagów), Luka Šušnjara (P - FC Chambly Oise) , Jakub Witek (P - GKS Bełchatów), Konrad Wrzesiński (P - Kajrat Ałmaty), Damian Kacperski (rezerwy), Kamil Zapytowski (rezerwy), Łukasz Mościcki (Huragan Wołomin), Paweł Błaszak (rezerwy)

Odchodzą: Maciej Ambrosiewicz (P - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Kondracki (P - Wisła Puławy), Titas Milašius (P - Skra Częstochowa), Julio Rodríguez (O - ?), Adrian Szczutowski (N - Stomil Olsztyn), Wojciech Szumilas (P - Zagłębie Sosnowiec), Jakub Wrąbel (B - Widzew Łódź), Paweł Żuk (P - ?), Bartłomiej Żynel (B - rezerwy), Łukasz Mościcki (rezerwy)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Rafał Adamski (N - rezerwy), Đorđe Crnomarković (O - Lech Poznań), Mahir Emreli (N - Qarabağ Ağdam), Mateusz Kizyma (P - rezerwy), Łukasz Łakomy (P - Legia Warszawa), Oliwier Sławiński (N - rezerwy), Szymon Weirauch (B - rezerwy)

Odchodzą: Ľubomír Guldan (O - ?), Dawid Pakulski (P - FC Slovan Liberec), Søren Reese (O - AC Horsens)

 

Napisz do nas