[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 15 kwietnia 2021, 11:44:02

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Marcin Budziński (P - brak klubu), Ołeksij Dytiatjew (O - powrót po kontuzji), Jakub Kosecki (P - Adana Demirspor Kulübü), Luís Rocha (O - Legia Warszawa), Norbert Łuczak (B - rezerwy), Maciej Mrozik (P - junior), Łukasz Ziemnik (N - rezerwy)

Odchodzą: Bojan Čečarić (P - FK Napredak (Kruševac)), Jakub Grzywaczewski (B - Ruch Chorzów), David Jablonský (O - dyskwalifikacja), Mateusz Wdowiak (P - Raków Częstochowa)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Richmond Boakye (N - FK Crvena zvezda (Belgrad)), Bartłomiej Eizenchart (P - GKS Bełchatów), Jakub Grzesiak (B - rezerwy), Bartłomiej Korbecki (P - rezerwy)

Odchodzą: Filip Bainović (P - FK Radnik (Surdulica)), Wojciech Hajda (P - Sandecja Nowy Sącz), Adam Ryczkowski (N - Chojniczanka Chojnice), Łukasz Wolsztyński (P - Arka Gdynia)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Luka Gugeszaszwili (B - Dila Gori), Hubert Karpiński (N - rezerwy), Bartosz Kwiecień (O - Arka Gdynia), Myrosław Mazur (O - Umeå FC), Bojan Nastić (O - BATE Borysów), Jakub Orpik (P - rezerwy), Godfrey Stephen (O - Isłocz Minskij rajon), Konrad Wrzesiński (P - Kajrat Ałmaty)

Odchodzą: Böðvar Böðvarsson (O - Helsingborgs IF), Szymon Sobczak (N - Zagłębie Sosnowiec), Kamil Wojtkowski (P - ?), Mateusz Wyjadłowski (P - Puszcza Niepołomice)

Lech Poznań  
Przychodzą: Karol Drażdżewski (B - rezerwy), Alexander Fransson (P - IFK Norrköping), Aron Jóhannsson (N - Hammarby IF), Jesper Karlström (P - Djurgårdens IF), Antoni Kozubal (P - rezerwy), Nika Kwekweskiri (P - Toboł Kustanaj), Igor Ławrynowicz (P - rezerwy), Jakub Malec (O - rezerwy), Antonio Milić (O - RSC Anderlecht), Norbert Pacławski (N - rezerwy), Krystian Palacz (O - rezerwy), Maksymilian Pingot (O - rezerwy), Bartosz Salamon (O - SPAL 2013), Mickey van der Hart (B - powrót po kontuzji), Patryk Waliś (O - rezerwy)

Odchodzą: Kacper Andrzejewski (O - Miedź Legnica), Mohammad Awwad (N - Maccabi Hajfa), Bohdan Butko (O - BB Erzurumspor Kulübü), Đorđe Crnomarković (O - Zagłębie Lubin), Marko Malenica (B - Diósgyőri VTK), Jakub Moder (P - Brighton & Hove Albion FC), Karlo Muhar (P - Kayserispor Kulübü), Jakub Niewiadomski (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój))

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Jan Biegański (P - GKS Tychy), Joseph Ceesay (P - Helsingborgs IF), Filip Koperski (P - rezerwy), Antoni Mikułko (B - rezerwy), Mykoła Musolitin (O - Valmiera FC), Bartłomiej Kałduński (junior), Krystian Okoniewski (rezerwy), Patryk Prange (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Arak (N - Raków Częstochowa), Rafał Kobryń (O - Korona Kielce), Jaroslav Mihalík (P - SK Sigma Ołomuniec), Mateusz Sopoćko (P - Warta Poznań), Kacper Urbański (P - Bologna FC 1909)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Ernest Muçi (N - KF Tirana), Nazarij Rusyn (N - Dynamo Kijów), Artem Szabanow (O - Dynamo Kijów), Marko Vešović (O - powrót po kontuzji), Oskar Wojtysiak (O - rezerwy), Jasur Yaxshiboyev (P - Szachtior Soligorsk), Jakub Murawski (junior)

Odchodzą: Domagoj Antolić (P - Damac FC), José Kanté (N - Kajrat Ałmaty), Michał Karbownik (P - Brighton & Hove Albion FC), Luís Rocha (O - Cracovia), Łukasz Łakomy (P - Zagłębie Lubin), Nikodem Niski (O - Chrobry Głogów), William Rémy (O - ?), Maciej Rosołek (N - Arka Gdynia), Paweł Stolarski (O - Pogoń Szczecin)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Maksym Gendera (O - rezerwy), Mateusz Winciersz (P - Ruch Chorzów), Michał Zachciał (P - rezerwy)

Odchodzą: Mikkel Kirkeskov (O - KSV Holstein Kiel von 1900), Patryk Królczyk (B - GKS Katowice), Michał Rakowiecki (P - Gwarek Tarnowskie Góry)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Jakub Hora (P - Riga FC), Rafał Janicki (O - Wisła Kraków), Bartłomiej Kręcichwost (N - rezerwy), Petar Mamić (O - Raków Częstochowa), Marco Túlio (O - FK Mladá Boleslav), David Niepsuj (O - Wisła Kraków), Krystian Wieczorek (B - rezerwy), Peter Wilson (N - Sheriff Tiraspol)

Odchodzą: Michał Batelt (O - MKS Kluczbork), Rafał Figiel (P - GKS Katowice), Kacper Gach (O - Widzew Łódź), Bartosz Jaroch (O - Resovia), Aleksander Komor (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Filip Laskowski (P - GKS Bełchatów), Arkadiusz Leszczyński (B - Hutnik Kraków), Rafał Leszczyński (B - Chrobry Głogów), Iván Martín (N - Real Balompédica Linense), Szymon Mroczko (O - Sokół Ostróda), Tomasz Nowak (P - Rekord Bielsko-Biała)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Szymon Cybulski (N - rezerwy), Bartosz Krzysztofek (N - rezerwy), Rafał Kurzawa (P - brak klubu), Michał Kwiecień (O - rezerwy), Jakub Lis (O - rezerwy), Igor Łasicki (O - powrót po kontuzji), Mateusz Łęgowski (P - rezerwy), Paweł Stolarski (O - Legia Warszawa), Marcel Wędrychowski (P - powrót po kontuzji), Kacper Zaborski (N - rezerwy), Hamza Barry (brak klubu), Kacper Łukasiak (rezerwy)

Odchodzą: Bartłomiej Mruk (O - Błękitni Stargard), Maciej Żurawski (P - Warta Poznań)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Jakub Arak (N - Lechia Gdańsk), Zoran Arsenić (O - HNK Rijeka), Wiktor Długosz (P - Korona Kielce), Dominik Holec (B - AC Sparta Praga), Jarosław Jach (O - Fortuna Sittard), Iwo Kaczmarski (P - Korona Kielce), Mateusz Wdowiak (P - Cracovia), Jakub Budnicki (rezerwy), Jakub Mądrzyk (rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Kaczmarek (P - Miedź Legnica), Oskar Krzyżak (O - Bytovia Bytów), Petar Mamić (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Szumski (B - BB Erzurumspor Kulübü), Kacper Trelowski (B - Sokół Ostróda), Maciej Wilusz (O - Śląsk Wrocław), Oskar Zawada (N - Jeju United)

Stal Mielec  
Przychodzą: Bartosz Bajorek (N - rezerwy), Jonathan de Amo (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Albin Granlund (O - Örebro SK), Maciej Jankowski (P - Arka Gdynia), Aleksandyr Kolew (N - Kajsar Kyzyłorda), Adam Kramarz (P - rezerwy), Michael Wyparło (P - rezerwy)

Odchodzą: Wojciech Błyszko (O - ?), Kamil Kościelny (O - kontuzja), Adrian Skrzyniak (O - Wólczanka Wólka Pełkińska), Szymon Stasik (P - ?), Martin Sus (O - ?), Paweł Tomczyk (N - Widzew Łódź), Jakub Wróbel (N - Resovia)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Łukasz Bejger (O - Manchester United FC (rezerwy)), Maciej Wilusz (O - Raków Częstochowa)

Odchodzą: Piotr Samiec-Talar (N - Widzew Łódź), Marcin Szpakowski (P - Korona Kielce), Diego Živulić (P - Diósgyőri VTK)

Warta Poznań  
Przychodzą: Makana Baku (P - KSV Holstein Kiel von 1900), Bartłomiej Burman (P - Nielba Wągrowiec), Maik Nawrocki (O - SV Werder Bremen 1899 II), Mateusz Sopoćko (P - Lechia Gdańsk), Adam Zreľák (N - 1.FC Nürnberg VfL), Maciej Żurawski (P - Pogoń Szczecin), Albert Żerkowski (rezerwy)

Odchodzą: Adrian Laskowski (O - Lech II Poznań), Filip Małek (O - Unia Swarzędz), Dominik Smykowski (P - Skra Częstochowa), Mateusz Szczepaniak (P - ?), Kajetan Szmyt (P - Nielba Wągrowiec)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Kamil Głogowski (O - junior), Tim Hall (O - Gil Vicente FC), Souleymane Koné (O - KVC Westerlo), David Mawutor (P - Żetysu Tałdykorgan), Žan Medved (N - ŠK Slovan Bratysława), Uroš Radaković (O - FK Astana (2)), Piotr Starzyński (P - junior), Kacper Szewczyk (B - Hutnik Kraków), Serafin Szota (O - Stomil Olsztyn), Krystian Wachowiak (O - Chojniczanka Chojnice), Kacper Chełmecki (junior), Mateusz Magdziarz (junior), Paweł Koncewicz-Żyłka (junior), Piotr Ćwik (junior)

Odchodzą: Dawid Abramowicz (O - Radomiak Radom), Fatos Bećiraj (N - Bnei Yehuda Tel Awiw), Tim Hall (O - FC Progrès Niedercorn), Rafał Janicki (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Lukas Klemenz (O - Budapest Honvéd FC), Michał Mak (P - Górnik Łęczna), David Niepsuj (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Wisła Płock  
Przychodzą: Beniamin Czajka (O - rezerwy), Kacper Rogoziński (N - ŁKS Łagów), Luka Šušnjara (P - FC Chambly Oise), Karol Szymkowiak (B - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Kristián Vallo (O - MŠK Žilina), Jakub Witek (P - GKS Bełchatów), Rafał Wolski (P - powrót po kontuzji), Bartosz Zynek (P - Zagłębie II Lubin), Brian Galach (rezerwy), Damian Kacperski (rezerwy), Dawid Krzyżański (rezerwy) , Kamil Zapytowski (rezerwy), Łukasz Mościcki (Huragan Wołomin), Paweł Błaszak (rezerwy)

Odchodzą: Maciej Ambrosiewicz (P - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Kondracki (P - Wisła Puławy), Titas Milašius (P - Skra Częstochowa), Adrian Szczutowski (N - Stomil Olsztyn), Jakub Wrąbel (B - Widzew Łódź), Paweł Żuk (P - ?), Bartłomiej Żynel (B - rezerwy), Łukasz Mościcki (rezerwy)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Đorđe Crnomarković (O - Lech Poznań), Mahir Emreli (N - Qarabağ Ağdam), Marcin Furtak (B - Zagłębie II Lubin), Mateusz Kizyma (P - rezerwy), Łukasz Łakomy (P - Legia Warszawa), Karol Podliński (N - Radomiak Radom), Oliwier Sławiński (N - rezerwy), Miroslav Stoch (P - brak klubu), Szymon Weirauch (B - rezerwy)

Odchodzą: Ľubomír Guldan (O - ?), Dawid Pakulski (P - Motor Lublin), Søren Reese (O - AC Horsens), Rok Sirk (N - Radomiak Radom)

 

Napisz do nas